Druga strona medalu sezon 4

Druga strona medalu sezon 4 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Talk show
Rok produkcji:
2011
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
2 godz. 53 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Druga strona medalu sezon 4

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Druga strona medalu sezon 4 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Weronika Marczuk urodziła się w Kijowie. Od 20 lat mieszka i pracuje w Polsce. Jest wziętym prawnikiem, kobietą biznesu i mediów. Zyskała sympatię widzów występując jako juror popularnego programu "You can dance. Po prostu tańcz!. Kiedy wydawało się, że wszystko w życiu Weroniki (...)

Długość odcinka: 21 min.

Druga strona medalu sezon 4 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Anna Przybylska - jedna z najpiękniejszych polskich aktorek, która o wykonywaniu tego zawodu marzyła już od dziecka. Pomimo tego, że nie ukończyła szkoły aktorskiej jest jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych aktorek młodego pokolenia. Najważniejsza dla niej jest rodzina. (...)

Długość odcinka: 23 min.

Druga strona medalu sezon 4 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Monika Palikot - druga żona Janusza Palikota, którego nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. W przeciwieństwie do swojego męża unika rozgłosu, fotoreporterów i medialnego szumu. Namówienie jej na wywiad w "Drugiej stronie medalu trwało kilka miesięcy i nie było to łatwe, ponieważ nigdy (...)

Długość odcinka: 20 min.

Druga strona medalu sezon 4 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Henryk Blida - mąż tragicznie zmarłej Barbary Blidy, znanej polityk polskiej lewicy. Chętnie pomagał swojej żonie w jej politycznej karierze, aczkolwiek nawet, gdy została Ministrem Budownictwa, dalej prowadził osiedlowy sklepik spożywczy. Sam jeździł na giełdę po towar, a ich córka (...)

Długość odcinka: 24 min.

Druga strona medalu sezon 4 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Caroline Wozniacki - duńska tenisistka pochodzenia polskiego, od 18 lipca 2005 r. o statusie profesjonalnym, finalistka US Open 2009 w singlu. Od października 2010 r. jest numerem jeden na świecie tenisowej federacji WTA. Rodzice Caroline są Polakami. Ona sama mówi płynnie po duńsku, (...)

Długość odcinka: 22 min.

Druga strona medalu sezon 4 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Tomasz Gollob - najbardziej utytułowany polski żużlowiec i aktualny mistrz świata w tej dyscyplinie. Jako siedmiolatek był świadkiem śmiertelnego wypadku podczas zawodów żużlowych, a mimo to pokochał ten sport i poświęcił mu całe swoje życie. Profesjonalnie ściga się na żużlu (...)

Długość odcinka: 21 min.

Druga strona medalu sezon 4 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Jan Podgórski - wybitny neurochirurg, profesor medycyny oraz były generał brygady Wojska Polskiego. W sierpniu 2007 roku został aresztowany pod zarzutem korupcji, fałszowania dokumentacji medycznej oraz wydawania fałszywych zaświadczeń najgroźniejszym polskim gangsterom. Przez ponad 3 (...)

Długość odcinka: 20 min.

Druga strona medalu sezon 4 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Dariusz Krupa - gitarzysta, muzyk sesyjny, z wykształcenia technik ekonomista. Jest właścicielem firmy, zajmującej się produkcją muzyczną, managementem oraz public relations artystów. Do tej pory znany był głównie z powodu małżeństwa z Edytą Górniak, a raczej rozwodu z nią, który (...)

Długość odcinka: 22 min.