Druga strona medalu sezon 3

Druga strona medalu sezon 3 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Talk show
Rok produkcji:
2010
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
2 godz. 31 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Druga strona medalu sezon 3

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Druga strona medalu sezon 3 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Izabela Sokołowska - utalentowana baletnica, piękna kobieta, w końcu młoda mama. Historia jej życia brzmi jak libretto do bajki o księżniczce. Przygodę z baletem rozpoczęła w wieku 6 lat. Jej umiejętności w połączeniu z niebywałą ekspresją zostały docenione. W 2002 roku Iza (...)

Długość odcinka: 21 min.

Druga strona medalu sezon 3 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Prof. Andrzej Bochenek - znany i ceniony kardiochirurg, szef I Kliniki Kardiochirurgii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Ochojcu. Wspólnie z prof. Zbigniewem Religą uczestniczył w pierwszych udanych transplantacjach serca. Za zasługi dla rozwoju kardiochirurgii został nagrodzony (...)

Długość odcinka: 21 min.

Druga strona medalu sezon 3 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Henryka Krzywonos - legendarna bohaterka Solidarności, sygnatariuszka Porozumień Sierpniowych. Była tramwajarka. Jej słowa: "ten tramwaj dalej nie pojedzie", wypowiedziane 15 sierpnia 1980 r. do pasażerów, rozpoczęły strajk komunikacji w Gdańsku. Następnego dnia wraz z innymi (...)

Długość odcinka: 22 min.

Druga strona medalu sezon 3 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Karol Bielecki - swoją karierę sportową rozpoczynał od gry w piłkę nożną. W szkole podstawowej pod wpływem nauczycieli wf-u postanowił jednak trenować piłkę ręczną. Trafił do gdańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, gdzie jego talent eksplodował. W wieku zaledwie 20 lat (...)

Długość odcinka: 22 min.

Druga strona medalu sezon 3 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Krzysztof Krauze - polski reżyser i scenarzysta, jeden z najbardziej cenionych, współczesnych twórców filmowych w Polsce. Dwukrotny zdobywca Złotych Lwów na FPFF w Gdyni, za "Dług" i "Plac Zbawiciela". Prywatnie syn Krystyny Karkowskiej - polskiej aktorki teatralnej i filmowej znanej (...)

Długość odcinka: 22 min.

Druga strona medalu sezon 3 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Maja Włoszczowska - aktualna mistrzyni świata w kolarstwie górskim oraz srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Właścicielka cudownego uśmiechu, żelaznej kondycji, burzy kasztanowych włosów i imponującej kolekcji medali. Od 10 lat nie ma sobie równych w zjeżdżaniu po (...)

Długość odcinka: 21 min.

Druga strona medalu sezon 3 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Mariola Gołota - żona najsłynniejszego polskiego boksera, Andrzeja Gołoty, wielokrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej. Prywatnie, samodzielna pani prawnik z własną praktyką adwokacką. Od 30 lat mieszka w Chicago, gdzie wychowuje dwójkę dzieci. Na co dzień (...)

Długość odcinka: 22 min.