Druga strona medalu sezon 1

Druga strona medalu sezon 1 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Talk show
Rok produkcji:
2009
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
2 godz. 17 min.

  • Jolanta Pieńkowska

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Druga strona medalu sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Druga strona medalu sezon 1 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

W ósmym odcinku programu "Druga strona medalu" gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Alicja Tysiąc. Matka trójki dzieci i inwalidka pierwszej grupy, która po zajściu po raz trzeci w ciążę mogła stracić wzrok. Gdy zdecydowała się na aborcję, ginekolodzy odmówili jej wykonania zabiegu. (...)

Długość odcinka: 23 min.

Druga strona medalu sezon 1 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Gościem Jolanty Pieńkowskiej, w szóstym odcinku jej autorskiego programu "Druga strona medalu", będzie Jacek Olszewski, mąż zmarłej na białaczkę siatkarki Agaty Mróz. Jacek opowie, jak na początku, po śmierci żony wyglądało jego życie we dwoje z maleńką córeczką Lilianką. (...)

Długość odcinka: 22 min.

Druga strona medalu sezon 1 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

W czwartym odcinku "Drugiej strony medalu" autorskiego programu Jolanty Pieńkowskiej gościem będzie Otylia Jędrzejczak-mistrzyni olimpijska i mistrzyni świata i Europy w pływaniu. 8 listopada Otylia odpadła z programu "Taniec z gwiazdami", zajmując 5-te miejsce. W rozmowie z Jolantą (...)

Długość odcinka: 23 min.

Druga strona medalu sezon 1 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Gościem trzeciego odcinka programu Jolanty Pieńkowskiej "Druga strona medalu" będzie biznesman i były senator Aleksander Gawronik. Przypisuje mu się autorstwo największej afery gospodarczej w III RP- przywłaszczenie sobie 9mln z podatku VAT. Gawronik był także posądzany o kradzież (...)

Długość odcinka: 23 min.

Druga strona medalu sezon 1 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Gościem drugiego odcinka autorskiego programu Jolanty Pieńkowskiej "Druga strona medalu" jest córka Lecha Wałęsy, Anna Domińska z domu Wałęsa. Anna Domińska opowiada Jolancie Pieńkowskiej o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo, kiedy mieszkała z rodzicami i ośmiorgiem rodzeństwa w (...)

Długość odcinka: 23 min.

Druga strona medalu sezon 1 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

W nowym autorskim programie Jolanty Pieńkowskiej "Druga strona medalu" pierwszym gościem będzie posłanka PIS Jolanta Szczypińska, przyjaciółka i bliski współpracownik premiera Jarosława Kaczyńskiego. We wrześniu tego roku Jolanta Szczypińska trafiła na okładki tabloidów (...)

Długość odcinka: 23 min.