Demakijaż sezon 5

Demakijaż sezon 5 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Talk show
Rok produkcji:
2017
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
3 godz. 40 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Demakijaż sezon 5

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Demakijaż sezon 5 Program Magdalena Mielcarz
Odcinek 10

Magdalena Mielcarz

Magdalena Mielcarz urodziła się w Warszawie, gdzie rozpoczęło się jej szczęśliwe dzieciństwo w bloku, wielkim misiem i wakacjami na wsi. Pierwsze blaski sławy spadły na nią kiedy występowała w legendarnej Gawędzie, ale od zawsze bardziej niż formę ceniła treść. Od szkoły (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 5 Program Joanna Liszowska
Odcinek 9

Joanna Liszowska

Urodziła się w Krakowie, gdzie szybko nauczyła się, że jeśli się czegoś chce, to trzeba sobie na to zapracować (jak na wymarzone Martnesy, od których rozpoczęło się jej życie zawodowe). Zachwyciła głosem na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i zadebiutowała na scenie (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 5 Program Krystyna Janda
Odcinek 8

Krystyna Janda

Urodziła się w Starachowicach, gdzie spędziła pierwsze siedem lat życia w domu dziadków w poczuciu, że jest światu niezbędna. Do szkoły podstawowej poszła już w Warszawie, za którą nie przepadała dopóki na fortepianie nie stanął telewizor. Liceum plastyczne nauczyło ją (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 5 Program Karolina Szostak
Odcinek 7

Karolina Szostak

Polska dziennikarka sportowa, reporterka i prezenterka telewizyjna. Uczęszczała do pierwszego prywatnego liceum w Warszawie. Studiowała prawo. W wieku piętnastu lat prowadziła Szortpress w programie 5-10-15. Prezentuje serwisy sportowe po Wydarzeniach i na antenie Polsat News. Przez wiele lat (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 5 Program Katarzyna Dowbor
Odcinek 6

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor urodziła się w Toruniu, gdzie spędziła sielskie dzieciństwo w bloku, w którym mieszkania otrzymywali pracownicy naukowi, w tym również jej mama - konserwator zabytków i tata - przyrodnik. Od dziecka miała wybitną osobowość i zapisany w rudych włosach temperament, (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 5 Program Martyna Wojciechowska
Odcinek 5

Martyna Wojciechowska

Urodziła się w Warszawie i była obdarzona przez rodziców bezgraniczną miłością i akceptacją. Pierwsze samotne podróże odbywała już w szkole, bez względu na plan lekcji, choć stopnie i tak miała wzorowe. W telewizji zdobyła wszystko - od pierwszej kobiety w programie Automaniak, do (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 5 Program Dorota Wellman
Odcinek 4

Dorota Wellman

Gościem Krzysztofa Ibisza była dziennikarka Dorota Wellman. Praca w mediach była jej przeznaczona. Zaczynała w radiu Solidarność. Szturmem zdobywała słuchaczy i widzów m.in. radia ESKA, Radia Zet, TVN czy Polsatu. Pisała do większości liczących się gazet w Polsce. Była asystentką (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 5 Program Natasza Urbańska
Odcinek 3

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska urodziła się w Warszawie. Jako trzynastolatka marzyła o wygranej na Olimpiadzie w gimnastyce artystycznej, co nie przeszkadzało jej kochać się w Michaelu Jacksonie. Jej życie zmienił Teatr Buffo, gdzie zaczynała od podrzędnych ról tancerzy - teraz jest największa (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 5 Program Ewa Zakrzewska
Odcinek 2

Ewa Zakrzewska

Gościem Krzysztofa Ibisza była modelka Ewa Zakrzewska. Ewa prowadzi własną restaurację i zasiada w jury nowego programu Telewizji POLSAT „#Supermodelka Plus Size". Modelka do miejsca, w którym jest teraz, przeszła długa drogę. Przez wiele lat zmagała się z bulimią i kompleksami. Inną (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 5 Program Agnieszka Dygant
Odcinek 1

Agnieszka Dygant

Urodziła się w podwarszawskim Piasecznie i już w dzieciństwie nauczyła się, że kobiety są silne i niezwyciężone. W jej domu nie brakowało mandarynek i węgierskiego salami podczas, gdy na sklepowych półkach szalał wiatr. Grała w punkowym zespole Dekolt. Przywykła do bycia liderką. (...)

Długość odcinka: 22 min.