Demakijaż sezon 3

Demakijaż sezon 3 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Talk show
Rok produkcji:
2016
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
6 godz. 36 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Demakijaż sezon 3

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Demakijaż sezon 3 Program Beata Poźniak
Odcinek 12

Beata Poźniak

Beata Poźniak, aktorka, która niemal od razu po przyjeździe do Stanów trafiła do Oskarowej produkcji Oliviera Stona zdobywając jedną z głównych ról, obok Kevina Kostnera, Donalda Sutherlanda, Kevina Bacona, Gary Oldmana, Jacka Lemmona i Joe Pesci. Jak tam trafiła, czym się dziś zajmuje (...)

Długość odcinka: 44 min.

Demakijaż sezon 3 Program Mona May
Odcinek 11

Mona May

Mona May, najbardziej zapracowana, zawsze uśmiechnięta, żywiołowa i pełna pozytywnej energii polska kostiumolożka. Jest niezwykle barwna i uwielbiana przez największe hollywoodzkie gwiazdy. W jej psa Miśka wtulają się w jej garderobie takie gwiazdy jak: Nicole Kidman, Emma Stone, Jennifer (...)

Długość odcinka: 44 min.

Demakijaż sezon 3 Program Eva Halina Rich
Odcinek 10

Eva Halina Rich

Eva Halina Rich w programie opowie Krzysztofowi Ibiszowi o tym, jak potoczyła się jej kariera i jak trafiła z bloku na Ochocie na wzgórza Sherman Oaks w Los Angeles. Eva była świetnie zapowiadającą się gimnastyczką, zdobywała laury na międzynarodowych zawodach i gdyby nie kontuzja (...)

Długość odcinka: 44 min.

Demakijaż sezon 3 Program Natalia Safran
Odcinek 9

Natalia Safran

W tym odcinku Krzysztof odwiedzi willę, w której przed laty mieszkała aktorka Vivien Leigh – czyli Scarlet O’Hara z „Przeminęło z wiatrem” – dziś mieszka tam utalentowana poznanianka - Natalia Safran z rodziną. Opowie Krzysztofowi o tym jak spełnił się jej amerykański sen. Od (...)

Długość odcinka: 44 min.

Demakijaż sezon 3 Program Yola Czaderska-Hayek
Odcinek 8

Yola Czaderska-Hayek

Yola Czaderska-Hayek – w Hollywood zna ją każdy. Przyjaźni się m.in. Tomem Hanksem, Harrisonem Fordem i Leonardo DiCaprio. Jest jedyną Polką zasiadającą wśród członków organizacji przyznającej Złote Globy. Jest  autorką książek na temat Hollywood, dziennikarką, korespondentką (...)

Długość odcinka: 44 min.

Demakijaż sezon 3 Program Iza Miko
Odcinek 7

Iza Miko

Iza Miko prosto z Los Angeles w niesłychanie szczerej i inspirującej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Jako dziecko marzyła o ślubie z Michaelem Jacksonem, miała zostać baletnicą..., ale kontuzja przerwała jej świetnie zapowiadającą się karierę więc ostatecznie zdecydowała ze zostanie (...)

Długość odcinka: 44 min.

Demakijaż sezon 3 Program Joanna Moro
Odcinek 6

Joanna Moro

Joanna Moro szczerze opowie o miłości, swoim życiu i zamiłowaniu do sztuki. Aktorka urodziła się w polskiej rodzinie zamieszkałej w Wilnie. Jej rodzinny dom był przepełniony śpiewem, muzyką i sztuką. Wakacje marzeń spędzała nad Bałtykiem, a żeby się za coś ukarać…wchodziła w (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 3 Program Beata Tadla
Odcinek 5

Beata Tadla

Beata Tadla w niezwykle szczerej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Po raz pierwszy wyznała mu fakty o których nigdy wcześniej nie mówiła! Będziecie naprawdę zaskoczeni! Dziennikarka urodziła się w Legnicy, rodzice stworzyli jej ciepły dom, w którym została wychowana w miłości do (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 3 Program Anita Sokołowska
Odcinek 4

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska w wyjątkowo intymnej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie „Demakijaż”. Pierwszy raz zagrała w teatrze w wieku 7 lat, na łódzką filmówkę dostała się za pierwszym podejściem. Największą popularność i miłość widzów przyniosła jej rola charyzmatycznej (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 3 Program Barbara Kurdej-Szatan
Odcinek 3

Barbara Kurdej-Szatan

Krzysztof Ibisz powiedział że Basia to - Najbardziej uśmiechnięta, szalona, kreatywna, polska legalna blondynka – Jest jedną z najbardziej pożądanych telewizyjnych osobowości i laureatką dwóch Telekamer. Basia jako mała dziewczynka spędzała bardzo dużo czasu w opolskim amfiteatrze (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 3 Program Katarzyna Figura
Odcinek 2

Katarzyna Figura

W drugim odcinku programu "Demakijaż", Krzysztof Ibisz skłoni do zwierzeń Katarzynę Figurę, która kiedyś chciała być.... weterynarzem ale jednak aktorstwo pochłonęło ją bez reszty. Grała u największych Hasa, Kieślowskiego, Stuhra, Kondratiuka oraz Altmana. Nie raz zaczynała (...)

Długość odcinka: 22 min.

Demakijaż sezon 3 Program Katarzyna Zielińska
Odcinek 1

Katarzyna Zielińska

Kasia Zielińska będzie pierwszym gościem Krzysztofa Ibisza w premierowym odcinku 3 sezonu programu Demakijaż. Kasia jest absolwentką krakowskiej szkoły teatralnej, jednak zawsze marzyła aby mieszkać w Warszawie - cel osiągnęła, dziś gra w stołecznych teatrach w popularnych serialach i (...)

Długość odcinka: 22 min.