Dekoratornia sezon 9

Dekoratornia sezon 9 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Hobby
Rok produkcji:
2009
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
7 godz. 38 min.
Dekoratornia sezon 9 Program odc. 309
Odcinek 309

odc. 309

W tym odcinku ekipa programu "Dekoratornia" dokona metamorfozy w showroomie Vertigo. Jego właścicielka po 8 latach działalności chciałaby nadać wnętrzu świeżego i ekstrawaganckiego wyglądu.

Długość odcinka: 23 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 308
Odcinek 308

odc. 308

W tym odcinku poznamy Agatę i Adama. Młodą parę, która marzy o podróży dookoła świata i odnowieniu mieszkania. Zadaniem specjalistów programu "Dekoratornia" będzie zmiana salonu z kuchnią w nowoczesne wnętrze z kącikiem do wypoczynku.

Długość odcinka: 23 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 307
Odcinek 307

odc. 307

W tym odcinku koniec wielkiej metamorfozy u Agnieszki, w niewielkim mieszkaniu na Saskiej Kępie. Projektanci urządzili je w modnym stylu skandynawskim.

Długość odcinka: 23 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 306
Odcinek 306

odc. 306

Salon Patrycji jest dziełem kompletnego przypadku. Patrycja zgłosiła się do programu z prośbą o pomoc, bo utkwiła w martwym punkcie. Do akcji wkraczają projektanci: Gosia i Dominik.

Długość odcinka: 23 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 305
Odcinek 305

odc. 305

Agnieszka kupiła niewielkie mieszkanie w klimatycznej dzielnicy Saska Kępa i zależy jej na nadaniu wnętrzom skandynawskiego charakteru. Inwestorce zależy też na przebudowie mieszkania tak, aby stało się ono bardziej funkcjonalne. Jak projektanci sprostają temu zadaniu?

Długość odcinka: 23 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 304
Odcinek 304

odc. 304

Marta i jej mąż Kamil kupili niedawno mieszkanie w bloku. Poprosili projektantów Dekoratorni o urządzenie korytarza i salonu. zobacz, jak Ula i Maciek poradzili sobie z przeobrażeniem tego wnętrza.

Długość odcinka: 22 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 303
Odcinek 303

odc. 303

Marta i Kamil poproszą projektantów programu "Dekoratornia" o urządzenie ich korytarza i salonu. Ściana telewizyjna zostanie pokryta nowoczesnymi panelami, dającymi efekt przestrzennej fali. Ściany pokryją szarości, fiolety i granaty. Projektanci wygospodarują również miejsce na (...)

Długość odcinka: 22 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 302
Odcinek 302

odc. 302

Trzecia część skandynawskiej trylogii. Zobaczycie jak udała się stylizacja pokazowego apartamentu na osiedlu Scandinavian House w Wilanowie. Projekt przewidywał połączenie aneksu kuchennego z salonem, którego najbardziej dekoracyjnym punktem będzie bio kominek. Wszystko dopełnią (...)

Długość odcinka: 23 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 301
Odcinek 301

odc. 301

Zapraszamy na drugą część naszej skandynawskiej trylogii... Stylizujemy apartament pokazowy na osiedlu Scandinavian House w Wilanowie. Stylizujemy apartament pokazowy na osiedlu Scandinavian House. Wszystkie wnętrza urządzimy nowocześnie, zachowując zasady skandynawskiej prostoty i (...)

Długość odcinka: 22 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 300
Odcinek 300

odc. 300

Stylizujemy apartament pokazowy na osiedlu Scandinavian House. Wszystkie wnętrza urządzimy nowocześnie, zachowując zasady skandynawskiej prostoty i funkcjonalności. Wykorzystamy naturalne materiały: drewno, kamień i szkło. Typowe dla Skandynawii jasne, drewniane podłogi zestawimy z (...)

Długość odcinka: 24 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 299
Odcinek 299

odc. 299

Salon Kasi przekształciliśmy w nowoczesne wnętrze z dominującą stonowaną niebiesko-szarą kolorystyką. Starą meblościankę zastąpiliśmy nowoczesnym regałem. Z jego modułów stworzyliśmy niebanalną kompozycję, która idealnie prezentuje się na tle granatowej ściany. Podążając (...)

Długość odcinka: 23 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 298
Odcinek 298

odc. 298

W nowoczesnym salonie panuje teraz nieco surowy, industrialny klimat. Zdecydowaliśmy, że idealnie będą tu pasowały dwa odcienie szarości. Strukturalne panele nabrały wyrazu dzięki sąsiedztwu grafitowych ścian. Zastosowaliśmy także elementy industrialne: betonową farbę na ścianie tv (...)

Długość odcinka: 23 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 297
Odcinek 297

odc. 297

odcinek 297

Długość odcinka: 24 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 296
Odcinek 296

odc. 296

odcinke 296

Długość odcinka: 23 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 295
Odcinek 295

odc. 295

Prawie 60-metrowe poddasze podzieliliśmy za pomocą ścianki z karton-gipsu na część wypoczynkową oraz sypialnianą z kącikiem do pracy. Kojarzący się ze skosami i poddaszem klimat wnętrza podkreśliliśmy klasyczną cegłą. Punktowo oświetlona ociepla pokój i nadaje mu cech stylu (...)

Długość odcinka: 23 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 294
Odcinek 294

odc. 294

Gabinetowi nadaliśmy charakter współczesnego buduaru. Jasne ściany przełamaliśmy aksamitnym, malinowym kolorem, który podkreślił kobiecy charakter wnętrza. Na tle czerwonej ściany ustawiliśmy wygodną, nowoczesną sofę. Punktowe oświetlenie doskonale wydobywa trójwymiarową (...)

Długość odcinka: 23 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 293
Odcinek 293

odc. 293

Aranżacja pokoju przenosi nas do świata komiksowych bohaterów. Ulubiona postać Mateusza "Batman" stał się motywem przewodnim projektu. Ścianę przy oknie ozdobiliśmy fototapetą z rysunkiem ulicy Nowego Jorku. Obowiązkowo pojawił się na niej człowiek-nietoperz. Klimat Dolnego Manhattanu (...)

Długość odcinka: 23 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 292
Odcinek 292

odc. 292

Iwona i Arek - świeżo upieczeni rodzice kilkumiesięcznej Marysi. Po przyjściu córki na świat swój dotychczasowy pokój przeznaczyli na pokój dziecięcy. I właściwie sami nie mają gdzie spać. Jest na szczęście jeszcze jeden, niezagospodarowany pokój. Własna, tropikalna wyspa. Super (...)

Długość odcinka: 23 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 291
Odcinek 291

odc. 291

Urządziliśmy elegancką i wyrafinowaną sypialnię w stylu glamour. Nastrojowy klimat we wnętrzu budują czarne rolety w oknach oraz ściana z ciemną, wzorzystą tapetą. Jest idealnym tłem dla białego, skórzanego łóżka. Sypialnię Dominiki wyróżnia także unikatowa szafa, podkreślona (...)

Długość odcinka: 22 min.

Dekoratornia sezon 9 Program odc. 290
Odcinek 290

odc. 290

Dominika poprosiła nas o pomoc przy urządzaniu swojego świeżo kupionego mieszkania. Pierwsza wizyta Uli i Maćka… i od progu szok! Dominika sama ustalała układ pomieszczeń, a najważniejszym z nich zrobiła … łazienkę! Jest ogromna. Domnika postawiła na styl glamour. W jej (...)

Długość odcinka: 23 min.