Damą być sezon 4

Tytuł oryginalny: Ladette to Lady

Damą być sezon 4 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Reality show
Kategoria wiekowa:
od lat 16
Rok produkcji:
2009
Kraj produkcji:
W.Bryt.
Długość:
5 godz. 33 min.
Damą być sezon 4 Program odc.8
Odcinek 8

odc.8

To już ostatni odcinek programu. Emocje sięgają zenitu, bo dowiemy się, której Amerykance udało się pokonać wszytkie zadania i wygrać 100 tysięcy dolarów. Jak z przegraną poradzą sobie pozostałe uczestniczki? To trzeba zobaczyć!

Długość odcinka: 41 min.

Damą być sezon 4 Program odc.7
Odcinek 7

odc.7

Dziewczęta pokonały już wiele przeszkód. W programie zostały te, które radzą sobie najlepiej. W tym odcinku przyjdzie im się zmierzyć, z czymś, co może się wydawać banalne. Będą uczyły się dobrych manier przy stole. Czy podołają temu zadaniu?

Długość odcinka: 42 min.

Damą być sezon 4 Program odc.6
Odcinek 6

odc.6

Po nauce tańca i metamorfozie przyszedł czas na lekcję gotowania! Amerykanki pojadą do Londynu. Zostało zaledwie pięć uczestniczek, rywalizacja staje się więc coraz bardziej poważna. Która z nich odpadnie tym razem?

Długość odcinka: 42 min.

Damą być sezon 4 Program odc.5
Odcinek 5

odc.5

Przeszłość bohaterek została poddana ocenie. Musiały się także nauczyć kontrolować gniew, co nie wszystkim się udało. Część uczestniczek nie wytrzymała presji. W tym odcinku Amerykanki musiały się zmierzyć z ogromną pokusą. Specjalnie dla nich zostało zorganizowane nietypowe (...)

Długość odcinka: 42 min.

Damą być sezon 4 Program odc.4
Odcinek 4

odc.4

W szkole zostało osiem młodych kobiet. Rozpoczęto czwarty tydzień nauki. Członkom rady pokazywano filmy o życiu Amerykanek, dla wielu z nich było to mocnym przeżyciem. Czy naprawdę uda im się zmienić stare przyzwyczajenia?

Długość odcinka: 41 min.

Damą być sezon 4 Program odc.3
Odcinek 3

odc.3

W szkole dla dam uczą się młode kobiety, których życiorysy są aż nazbyt bujne. Striptizerki, awanturnice, nałogowe imprezowiczki… Bez skrępowania opowiadają o tym, co robią i nie wstydzą się pokazywać nagrań. Zadaniem nauczycielek jest sprowadzenie ich na dobrą drogę…

Długość odcinka: 41 min.

Damą być sezon 4 Program odc.2
Odcinek 2

odc.2

Amerykanki będą się uczyły, jak się dostosować. Jedna z dziewcząt musiała opuścić szkołę ze względu na skandaliczne zachowanie. Zobacz, jakie wyzwania czekają na dziewczęta w tym odcinku!

Długość odcinka: 42 min.

Damą być sezon 4 Program odc.1
Odcinek 1

odc.1

Dziewczyny z USA stylizują się na celebrytki i nie znają granic. Piją bez umiaru, a później nie pamiętają, co zrobiły. Wybrano 12 największych skandalistek i umieszczono je w Eggleston Hall. Czy uda się zamienić je w prawdziwe damy? Na najlepszą uczennicę czeka niebanalna nagroda.

Długość odcinka: 42 min.