Czterej pancerni i pies seria 3

Czterej pancerni i pies seria 3 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Wojenny
Rok produkcji:
1970
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
5 godz. 47 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Czterej pancerni i pies seria 3

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Czterej pancerni i pies seria 3 Serial Dom
Odcinek 21

Dom

Działania bojowe już się zakończyły. Załoga Rudego snuje plany na przyszłość. Spotyka się również z żołnierzami amerykańskimi. Gustlik, korzystając z okazji, jedzie z Wichurą do Honoraty. Zakrapiane alkoholem spotkanie przeciąga się tak długo, że dwaj żołnierze w ostatniej (...)

Długość odcinka: 1 godz. 6 min.

Czterej pancerni i pies seria 3 Serial Brama
Odcinek 20

Brama

Załoga Rudego przedostaje się na niezalaną stronę metra. Kapitan Pawłow chce podłożyć pod niemiecką kwaterę ładunki trotylu. Ostatecznie przenosi je Szarik, gdyż nikomu z załogi nie udało się dotrzeć do końca ciasnego tunelu. Pies musi się jednak spieszyć. Jeśli do północy nie (...)

Długość odcinka: 53 min.

Czterej pancerni i pies seria 3 Serial Tiergarten
Odcinek 19

Tiergarten

Dowództwo polsko-radzieckie przygotowuje plan kolejnego ataku na stację berlińskiego metra. Jej zniszczenie otwiera drogę do Reichstagu. Załoga Rudego znowu bierze udział w walkach. Niemiecki kontratak sprawia, że Polacy wpadają w pułapkę.

Długość odcinka: 56 min.

Czterej pancerni i pies seria 3 Serial Pierścienie
Odcinek 18

Pierścienie

Rudy jedzie w kierunku Berlina. Gustlik zaręcza się z Honoratą, ale Janek nie zgadza się, by walczyła z nimi pod Berlinem. Radziecki oddział zabiera ją ze sobą do polskiego dowództwa. Tymczasem Józek i Konstanty Szawełło planują ucieczkę z wojskowego szpitala. Chcą wraz z załogą (...)

Długość odcinka: 1 godz.

Czterej pancerni i pies seria 3 Serial Klin
Odcinek 17

Klin

Załoga Rudego stacjonuje w wyzwolonym obozie. Gustlik idzie do domu niemieckiego generała odwiedzić Honoratę. Niespodziewanie posiadłość otaczają Niemcy. Obojgu udaje się uciec samochodem, ale auto po drodze się psuje. Gustlik nakazuje Honoracie dotrzeć do obozu i prosić Polaków o (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czterej pancerni i pies seria 3 Serial Daleki patrol
Odcinek 16

Daleki patrol

W wyzwolonym mieście załoga Rudego oczekuje na dalsze rozkazy. Janek i Marusia spotykają się w ruinach kościoła, zaskakuje ich grupa SS-manów. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzą im Gustlik, Grigorij i Tomek.Sowieci wkraczają i grabią? Zobacz dyskusję historyków w cyklu „Historia i (...)

Długość odcinka: 57 min.