Czerwony Orzeł Sezon 4

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Historia, Przygodowy
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2011
Kraj produkcji:
Hiszpania
Długość:
16 godz. 30 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Czerwony Orzeł Sezon 4

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 18
Odcinek 18

Odcinek 18

Satur opowiada Gonzalo o panterze, którą widział w lesie. Margarita otrzymuje od nowego Komisarza prezent. Kobieta jednak nie chce przyjąć podarunku. Hernan zaczyna podejrzewać, że to markiza może być odpowiedzialna za jego wypadek. Władze ogłaszają poszukiwania córki króla.

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 17
Odcinek 17

Odcinek 17

Z powodu choroby Hernana do osady przybywa nowy Komisarz. Catalina próbuje powstrzymać Cipriego. Margarita odkrywa, że Alonso zniknął. Dochodzi do makabrycznego odkrycia poćwiartowanych ciał.

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 16
Odcinek 16

Odcinek 16

Cipri próbuje zamierza popełnić samobójstwo. Satur rozpoczyna pracę u księcia. Alonso i Gabi chcą się zaciągnąć na statek. Markiza czuje się zagrożona przybyciem do miasta pięknej Elviry de Sopena. Postanawia się jej pozbyć. Komisarz ulega poważnemu wypadkowi.

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 15
Odcinek 15

Odcinek 15

Satur ratuje życie księciu de Albie. Dostaje od niego pewną intratną propozycję. Cipri zaczyna pracę w pałacu markizy. Nuno próbuje pomóc Chimenie. Lucrecia odkrywa, co w swoim domu ukrywa Hernan. Juan i Gonzalo wpadają na trop złodziei złota. Kardynał idzie na spotkanie z (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 14
Odcinek 14

Odcinek 14

Margarita ciężko się rozchorowała po zjedzeniu zupy. Juan nie potrafi jej pomóc. Gonzalo zaczyna się domyślać, co mogło otruć jego szwagierkę. Aby zdobyć antidotum udaje się do tajemniczej Chinki. Syn komisarza zostaje porwany z pałacu. Hernan oskarża o to Lucrecię.

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 13
Odcinek 13

Odcinek 13

Gonzalo i Satur ratują z opresji nieznajomego Chińczyka. Mężczyzna poszukuje swojej córki. Czerwony Orzeł postanawia mu pomóc. Stan Irene jest bardzo poważny. Lucrecia dowiaduje się, że po śmierci dziewczyny, jej mąż odziedziczy wielki majątek. Tymczasem Komisarz postanawia (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 12
Odcinek 12

Odcinek 12

Satur i Gonzalo próbują rozwikłać zagadkę z klasztoru. Markiza, Margarita i Catalina siedzą uwięzione w szopie. Napastnik z siekierą atakuje ich kryjówkę. Irene po upadku jest w ciężkim stanie. Może stracić dziecko. Ojciec Alejandro ucieka z niewoli.

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 11
Odcinek 11

Odcinek 11

Do Króla przychodzi list od markizy. Trafia w ręce Kardynała. Gonzalo poszukuje informacji o matce Satura. Dowiaduje się, że jego giermek ma brata bliźniaka. Komisarz chce zapobiec małżeństwu Lucrecii. Margarita zostawia list swojej rodzinie. Irene ulega wypadkowi.

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 10
Odcinek 10

Odcinek 10

Satur budzi się nagi w lochu. Kardynał powiadamia Króla o kradzieży w skarbcu. Władca zwołuje radę. W domu Gonzalo pojawia się fałszywy Satur. Komisarz próbuje namówić Lucrecię, by zostawiła Nuno w pałacu. Ona jednak postanowiła ukryć chłopca. Margarita postanawia jechać z (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 9
Odcinek 9

Odcinek 9

Komisarz poszukuje mordercy nadwornego architekta. Zmarłemu zabrano buty. Gonzalo spotyka człowieka, który je zabrał. Mężczyźni znajdują w bucie plan podziemi pałacu. Catalina mówi Cipriemu o swoim wyjeździe do Wiednia. Markiza przygotowuje się do przeprowadzki. Czerwony Orzeł i jego (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 8
Odcinek 8

Odcinek 8

Czerwony Orzeł postanawia za wszelka cenę znaleźć ojca Heronimo. Lucrecia wyznaje Komisarzowi, że ukradła koronę dla swojego nieślubnego syna. Alonso atakuje Juana. Margarita próbuje go powstrzymać. Syn Cataliny przyłapuje matkę z Ciprim. Król dowiaduje się o postępku markizy. Satur (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 7
Odcinek 7

Odcinek 7

Nauczyciel fechtunku przybywa do pałacu markizy. Ma być nauczycielem Nuno. Od razu wpada w oko Lucrecii. Okazuje się jednak, że chłopak skrywa pewną tajemnicę. Juan odwiedza Margaritę. Wyznaje ukochanej całą prawdę o swoim związku z Eugenią. Król otrzymuje przesyłkę od władcy (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 6
Odcinek 6

Odcinek 6

Królowa ma pretensje do swojego męża. Żąda, by wyrzucił z pałacu córkę wodza z Ameryki. Król wysyła dziewczynę do posiadłości markizy. Czerwony Orzeł próbuje otworzyć skrzynkę znalezioną pod mostem. Pułapka, która się w niej znajduje, ogłusza go. Komisarz próbuje posiąść (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 5
Odcinek 5

Odcinek 5

Czerwony Orzeł zajmuje się sprawą zaginięcia ciężarnych kobiet. Markiza wraca do nałogu. Catalina martwi się o nią. Prosi o pomoc nauczyciela. Alonso dostaje ataku drgawek. Satur boi się, że chłopca opętał diabeł. Gonzalo odkrywa przyczyny dziwnej choroby. Laura przypomina sobie (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 4
Odcinek 4

Odcinek 4

Nuno dostaje się do wojska. Lucrecię nawiedzają złe sny. Margarita i Mariana mają spać w jednym pokoju. Satur uważa, że to bardzo zły pomysł. Władze planują egzekucje człowieka, który został oskarżony o wymordowanie całej swojej rodziny. Gonzalo odkrywa, że jest niewinny. Czerwony (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 3
Odcinek 3

Odcinek 3

Gonzalo oświadcza domownikom, że Mariana zatrzyma się u nich na dłużej. Margarita jest wściekła. Komisarz szuka markizy. Catalina wpada w ogromne kłopoty. Jej synowi grozi śmierć. Satur znów jest w tarapatach.

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 2
Odcinek 2

Odcinek 2

Nuno podejrzewa, że jego matka jest w niebezpieczeństwie. Czerwony Orzeł nie wierzy w samobójstwo księdza oskarżonego o kradzież. Odkrywa, że jego zabójcy szukają Świętego Graala. Podczas procesji rozpętuję się bijatyka. Pamiętnik Laury ujawnia prawdę o Agustinie. Mariana szuka (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 4 Serial Odcinek 1
Odcinek 1

Odcinek 1

Gonzalo i Satur podążają tropem Laury de Montignac. Markiza de Santillana zostaje przez pomyłkę przekazana Mongołom. W tym samym czasie kardynał Mendoza z pomocą Komisarza postanawiają poszukać starego skarbu Templariuszy. Irene coraz trudniej jest utrzymać swoją ciążę w tajemnicy. (...)

Długość odcinka: 55 min.