Czerwony Orzeł Sezon 2

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Historia, Przygodowy
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2010
Kraj produkcji:
Hiszpania
Długość:
16 godz. 30 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Czerwony Orzeł Sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 18
Odcinek 18

Odcinek 18

Satur i Alonso jadą oddać Portugalczykom okup za żołnierzy. Popadają jednak w ogromne tarapaty. Markiza proponuje Irene ucieczkę z Martinem. Ktoś strzela do Komisarza. Lucrecia zostaje powiadomiona o jego śmierci. Mężczyzna udaje martwego, by wykryć sprawcę zamachu. Kardynał odwiedza (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 17
Odcinek 17

Odcinek 17

Na tajemniczym pergaminie Satur i Gonzalo znajdują znajomy herb. Catalina przyłapuje Martina i Irene w intymnej sytuacji. Margarita dowiaduje się, że skradziono okup za żołnierzy. O kradzież posądzono Czerwonego Orła. Montalavo zaczyna podejrzewać, że za całą sprawą stoi Komisarz. (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 16
Odcinek 16

Odcinek 16

Czerwony Orzeł odnajduje miejsce, w którym złotnik przetrzymuje Irene. Nie może jednak odnaleźć dziewczyny. Do Kardynała dociera szkatułka z odciętym palcem. Komisarz trafia na ślad zaginionej. W dodatku w jego ręce wpada medalion. Gonzalo dostaje zaginiony list napisany przez Agustina. (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 15
Odcinek 15

Odcinek 15

Gonzalo próbuje odnaleźć siostrę. Nuno znajduje ciało służącej. Komisarz domyśla się, że napastnik pomylił ją z Irene, która zniknęła z pałacu. O zbrodnie zostaje podejrzany Martin. Do miasta przywiezieni zostają ciężko ranni żołnierze z batalionu Juana. Margarita boi się, (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 14
Odcinek 14

Odcinek 14

W lesie odnalezione zmasakrowane zwłoki kilku ludzi. Komisarz próbuje się dowiedzieć, kto zaatakował go w pałacu markizy. Manuel Sanchez zostaje schwytany. Czerwony Orzeł odnajduje swojego brata. Chłopak ma jednak mroczną tajemnicę. Gabi przeprasza Alonso. Estuarda zostaje aresztowana. (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 13
Odcinek 13

Odcinek 13

Satur i Komisarz zostają porwani przez bandę rozbójników. Przywódca szajki chce ich wykorzystać, by uwolnić brata. Margarita chce spędzić noc z Juanem. Nuno próbuje popełnić samobójstwo. Zrozpaczona Lucrecia chce za wszelką cenę pomóc synowi. Calatrava rusza na wojnę. Do Gonzalo (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 12
Odcinek 12

Odcinek 12

Margarita i jej narzeczony przybywają na spotkanie z Królem. Juan zostaje przez niego wysłany na wojnę. Matka Satura zostaje schwytana przez straże. Markiza, jej syn i Don Fernando jadą na polowanie, podczas którego dochodzi do tragedii. Czerwony Orzeł udaremnia napad na Kardynała. Nuno (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 11
Odcinek 11

Odcinek 11

Król organizuje małżeństwo Lucrecii. Narzeczony markizy szybko wprowadza swoje porządki w pałacu. Podczas szarpaniny z tajemniczym mężczyzną ginie ojciec Jose. Oskarżony o to jest jeden z Morysków. Do Gonzalo przybiega zrozpaczona Catalina. Mówi mu, że Moryskowie okupują klasztor. (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 10
Odcinek 10

Odcinek 10

Czerwony Orzeł i Satur udają się do nawiedzonego lasu. Tam zostają schwytani i zamknięci w klatce. Juan budzi się w karnej celi domu dla obłąkanych. Szalony naukowiec chce na nim przeprowadzić eksperyment. Lucrecia i Komisarz próbują odnaleźć złodzieja, który napad na nią i Irene. (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 9
Odcinek 9

Odcinek 9

Satur, śledząc złodziei ciał, wpada do zakamuflowanego dołu. Odkrywa, że znajdują się w nim zwłoki. Czerwony Orzeł ukrywa się w jednej z trumien. Margarita mówi Catalinie, że zachowanie Martina wydaje się jej podejrzane. Kobieta chce powstrzymać siostrzeńca przed zrobieniem czegoś (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 8
Odcinek 8

Odcinek 8

Gonzalo otwiera zatopioną skrzynię. Wyciąga z niej złoty medalion. Czerwony Orzeł wraz z Saturem udają się do klasztoru świętego Damiana, by dowiedzieć się więcej na temat swojego znaleziska. Inkwizytor przybywa do pałacu markizy. Powierza Catalinie swoje cenne lekarstwo. Cipri jest (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 7
Odcinek 7

Odcinek 7

Markiza ma mdłości podczas śniadania. Wszyscy podejrzewają, że jest w ciąży. Przerażona Lucrecia prosi Juana, by usunął dziecko. Gdy ten się nie zgadza, zwraca się do Cataliny. Szybko wychodzi na jaw, że jej stan jest znacznie poważniejszy. W domu publicznym zaczyna się epidemia. (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 6
Odcinek 6

Odcinek 6

Gonzalo i Satur poszukują porwanych kobiet. Docierają do tajemniczej posiadłości. Pojawia się tam Juan w przebraniu. Po nieudanej próbie odnalezienia Margarity, zrozpaczony mężczyzna szuka pomocy u Kardynała. Irene wraca do pałacu. Markiza jest wściekła na nią i na Martina. Wraz z (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 5
Odcinek 5

Odcinek 5

Do miasta dociera siostra Estuardy, która uciekła od porywaczy. Catalina informuje Gonzalo, że Margarita została porwana. Czerwony Orzeł rusza jej na ratunek, na drodze staje mu jednak Komisarz. Gdy Juan dowiaduje się o zniknięciu ukochanej, udaje się po pomoc do króla oraz wpływowych (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 4
Odcinek 4

Odcinek 4

Juan daje Margaricie bardzo cenny pierścionek zaręczynowy. Chce, by narzeczona ustaliła datę ślubu. Estuardę odwiedza siostra. Dziewczyna zostaje porwana. Gonzalo próbuje zrozumieć, co chciała mu przekazać w liście jego matka. Alonso zaczyna podejrzewać, że to jego ojciec jest (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 3
Odcinek 3

Odcinek 3

Żołnierze zabierają ludności ostatnie zapasy jedzenia. Satur rozprowadza ulotki nawołujące do buntu chłopów. Jego czyn ma jednak poważne konsekwencje. Lucrecia próbuje poznać tajemnicę Kardynała. Juan sprzeciwia się rodzicom i postanawia przedstawić Margaritę całej szlachcie. (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 2
Odcinek 2

Odcinek 2

Zrozpaczony Alonso przychodzi do Margarity. Dziewczyna postanawia ukryć chłopca. Gonzalo poszukuje informacji o swoich rodzicach w klasztorze. Wpada na pewien trop. Tymczasem Komisarz ogłasza pościg za synem Montalvo, chce go zabić. Czerwony Orzeł próbuje mu przeszkodzić. Ines opuszcza (...)

Długość odcinka: 55 min.

Czerwony Orzeł Sezon 2 Serial Odcinek 1
Odcinek 1

Odcinek 1

Alonso strzela do Komisarza. Ten ogłasza pościg za zamachowcem. Cipri zostaje aresztowany. Juan i Margarita szukają domu dla siebie. Medyk ma niespodziankę dla swojej ukochanej. Do miasta przybywa Kardynał Mendoza. Prosi on markizę, aby przyjęła do domu jego siostrzenicę. Gonzalo próbuje (...)

Długość odcinka: 55 min.