Co zrobić z życiem? sezon 1

Co zrobić z życiem? sezon 1 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Dokument
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
W.Bryt.
Długość:
3 godz. 41 min.
Reżyseria:
Benjamin Green, Richard Yee, Simon Smith

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Co zrobić z życiem? sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Co zrobić z życiem? sezon 1 Program Śmierć
Odcinek 5

Śmierć

Karl nigdy nie był na pogrzebie ani nie rozmyślał o śmierci. Wyrusza w podróż dookoła świata, żeby przyjrzeć się, jak inne kultury radzą sobie ze śmiercią, i żeby lepiej przygotować się na własny pogrzeb. Rozpoczyna podróż od Ghany, gdzie poszukuje alternatywy dla depresyjnych (...)

Długość odcinka: 44 min.

Co zrobić z życiem? sezon 1 Program Powołanie i pieniądze
Odcinek 4

Powołanie i pieniądze

Karl zmieniał jedną pracę na drugą bez większego planu. Z pewnością nigdy nie czuł powołania. Spotyka 85-letniego wynalazcę z Japonii, który usiłuje nauczyć go, jak być geniuszem. Po nieudanej próbie Karl próbuje swoich sił jako tradycyjny japoński specjalista od wszystkiego. Aby (...)

Długość odcinka: 44 min.

Co zrobić z życiem? sezon 1 Program Dzieciaki
Odcinek 3

Dzieciaki

W wieku 40 lat Karl nadal jest bezdzietny, Nigdy nie odczuwał potrzeby założenia rodziny. Wszyscy jego przyjaciele są rodzicami i uważają, że on również powinien nim zostać. W tym odcinku Karl wyrusza w podróż dookoła świata, próbując zrozumieć, dlaczego ludzie decydują się na (...)

Długość odcinka: 45 min.

Co zrobić z życiem? sezon 1 Program Szczęście
Odcinek 2

Szczęście

Karl nie rozmyślał wiele o szczęściu i nie jest pewny, czy powinno się za nim gonić. Jednakżechce sprawdzić, jak inni ludzie je osiągają. W tym odcinku rozpoczyna podróż od Meksyku, gdzie poznaje plemię osiągające szczęście poprzez udział w ultramaratonach oraz grupę ludzi w (...)

Długość odcinka: 44 min.

Co zrobić z życiem? sezon 1 Program Małżeństwo
Odcinek 1

Małżeństwo

Karl od 20 lat jest w związku z Suzanne, ale nigdy nie odczuwał potrzeby, żeby się ożenić. Teraz podróżuje po świecie, by zobaczyć, jak robi się to w innych kulturach oraz zweryfikować, czy popełniał błąd. W tym odcinku Karl rozpoczyna podróż od Delhi, gdzie poznaje smak (...)

Długość odcinka: 44 min.