Chłopaki do wzięcia sezon 7

Chłopaki do wzięcia sezon 7 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Dokument
Rok produkcji:
2015
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
4 godz. 24 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Chłopaki do wzięcia sezon 7

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Chłopaki do wzięcia sezon 7 Program odc. 84
Odcinek 84

odc. 84

Sylwia, siostra Kampia, tak samo jak on mierzy się z samotnością. Nareszcie Kapsel się ustatkował. Czy pani Aniela po kolejnym rozstaniu z Januszem jeszcze kiedyś do niego wróci? Kampio nie tylko poezją potrafi dziewczynę zaskoczyć. Asi żadna praca się nie trzyma, za to Ryszard (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 7 Program odc. 83
Odcinek 83

odc. 83

Wizyta kobiety w gospodarstwie Janka pszczelarza jest równie zjawiskowa co corrida. Elvis gotowy jest na miłość i związek. Ryszard nie liczy zdobytych kobiet i pieniędzy, ma swoje rachunki. Papuga miała tylko ubarwić smętną egzystencję Jarusia, a przyniosła też radość. Panią Anielę (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 7 Program odc. 82
Odcinek 82

odc. 82

Przyszła teściowa Asi, pani Tereska niczym rentgenowskie promienie prześwietla narzeczoną syna. Zebrała się pokaźna kolekcja kobiecych serc, za którymi Jaruś przemierza Polskę. Sylwia, czekająca na miłość siostra Kampia nie zostawia suchej nitki na mężczyznach. Bandziorek zmienia (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 7 Program odc. 81
Odcinek 81

odc. 81

Ryszard wylądował za murami, a Asi pozostał smutek i żal. Pani Tereska dość miała utrapień z synem Ryszardem - tym draniem. Jaruś wyruszył w Polskę, bo sypnęły się propozycje spotkań. Pan Janek pszczelarz zaplanował corridę. Poważne plany wiąże Supermario z nową znajomą. A (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 7 Program odc. 80
Odcinek 80

odc. 80

Wygląda na to, że Kampio w końcu otrząsnął się po rozstaniu z dziewczyną. Za to Bogdan poznał dziewczynę, która zobaczyła go w telewizji. Pani Anielka zapragnęła rozszerzyć własne horyzonty i zapoznać się z Pałacem Kultury. Alex, bliźniak Adama, odkrywa karty. Zaręczyny z (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 7 Program odc. 79
Odcinek 79

odc. 79

Ryszard zaprosił Asię na wieczór, który dla nich dwojga ma na zawsze pozostać wyjątkowym. Elvis postanowił zamieścić w gazecie matrymonialny anons. Przyjaciółka, która nazwała Mariusza - „Supermario", poznała go z koleżanką. Dziewczyna bez zębów kochająca horrory bardziej niż (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 7 Program odc. 78
Odcinek 78

odc. 78

Wirtualny świat sprawił, że Kampio znalazł partnerkę, o której dziś mówi w czasie przeszłym, ale której obecność czuje w każdej sekundzie. Mimo nowych pantofli, na których magię Elivs tak liczył, nie skruszył on serca dawnej miłości. Po tym jak pani Aniela nakazała Jarusiowi (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 7 Program odc. 77
Odcinek 77

odc. 77

Sylwia wciąż próbuje sprawić, by jej brat Kamil zamknął komputer i zaczął poszukiwać dziewczyny. Kamil zmienia swój wizerunek. Czy Bogdan zgodzi się zostać świadkiem na ślubie Ryszarda? Kilka miesięcy temu Łukasz poznał dziewczynę. Nazwał ją Kwiatuszkiem. Samotność Janka (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 7 Program odc. 76
Odcinek 76

odc. 76

Związek pani Anieli kwitnie gorącym uczuciem. Michał zmaga się z niechcianym, samotnym życiem. Nie będzie dziecka i Rysia też nie będzie. Radek serce ma wielkie i dużo w nim miłości. Tata Kamila i jego siostry Sylwii zgłębia przyczyny braku synowej. Michał - kucharz poezją (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 7 Program odc. 75
Odcinek 75

odc. 75

Mimo chłodu z jakim Kasia przywitała Elvisa, nie jest jej łatwo się z nim rozstać. Wizyty Jarusia w biurze matrymonialnym dały mu nadzieję na poznanie kobiety. Sylwia chciałaby wyswatać młodszego brata, nowego bohatera. Rysiek dba o to, żeby Asia w związku z nim nie zaznała nudy. Radek (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 7 Program odc. 74
Odcinek 74

odc. 74

Była ukochana nie przyjęła Elvisa tak, jak tego oczekiwał. Michał - prócz kulinarnego - odkrywa w sobie nowy talent. Pani Aniela na dobre zadomowiła się nie tylko w posiadłości pana Janusza.Radek traktuje swój tatuaż nie tylko jako ozdobę.

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 7 Program odc. 73
Odcinek 73

odc. 73

Młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali ze szkół, wyjechały do pracy do większych miast. One już nie wrócą, zostały „miastowe". Chłopcy zostali sami, pracują dorywczo, „bez (...)

Długość odcinka: 22 min.