Chłopaki do wzięcia sezon 5

Chłopaki do wzięcia sezon 5 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Dokument
Rok produkcji:
2014
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
4 godz. 24 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Chłopaki do wzięcia sezon 5

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Chłopaki do wzięcia sezon 5 Program odc. 60
Odcinek 60

odc. 60

Czy uda się stworzyć szczęśliwy związek Wojtkowi i Oli? Lekkoduch Ryszard zdaje się być bliżej szczęścia niż Bogdan: ma pracę, kobietę, będą mieli dziecko, planują ślub. Bandziorek wybrał się na festyn, na który zapraszał pewną znajomą z telefonu. Bogdan grabarz po kilkunastu (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 5 Program odc. 59
Odcinek 59

odc. 59

Szczęśliwa w swoim nowym związku pani Aniela udała się po pomoc dla syna w inne niż zazwyczaj rejony. A sprawy sercowe Jaruś już dawno wziął w swoje ręce. Bogdan, grabarz, utknął w więzieniu na dłużej i postanowił poszukać sensu życia. Podczas gdy Ryszard kradnie serca (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 5 Program odc. 58
Odcinek 58

odc. 58

Ryszard „Szczena” zatopił się w opowieści o rozstaniu z Mariolą. Bandziorek wybiera się na festyn i szuka partnerki. Panią Anielę rozpiera radość z nowego partnera. Małżeństwo "Supermaria" rozpadło się, gdy pojawiła się… Dorota.

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 5 Program odc. 57
Odcinek 57

odc. 57

Wojtek po historii z Marzenką postanowił wziąć się w garść. Michał, kolega Kapsla pewnego dnia spotkał dziewczynę marzeń. Nadzieje były ogromne. Jaruś wziął sobie do serca cierpkie uwagi mamy o trzymaniu czystości w mieszkaniu. Łukasz znikł z serialu, bo pojawiła się pewna (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 5 Program odc. 56
Odcinek 56

odc. 56

Zapraszając Tomka na obiad, Wojtek nie takiego obrotu spraw się spodziewał. Bogdan nie może zrozumieć, że chłopakowi o takiej osobowości i umiejętnościach wciąż dokucza samotność. Złote chwile dogoniły pana Franciszka: kobiety piszą, dzwonią, chcą spotkań. Mariusz (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 5 Program odc. 55
Odcinek 55

odc. 55

Marzenka, kobieta z dwójką dzieci, na której miłość Wojtek tak liczy, coraz rzadziej odzywa się do niego. Syn pani Anieli, Jaruś upolował samotnego kandydata dla mamy. Michał marzy o kobiecie, o pracy i o dużej gotówce oraz znajomościach właściwych, które… wyrwałyby go z marazmu. (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 5 Program odc. 54
Odcinek 54

odc. 54

Pogłębia się atmosfera wyczekiwania na ognisku zorganizowanym przez Kapsla. Czy dziewczyna z telefonu wpadnie na ognisko? Gospodarstwo, które prowadzi Mariusz jest dla niego polem do filozoficznych refleksji. Panu Frankowi bardzo dokucza kawalerski stan. Bogdan, kolega Ryszarda, na kilka (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 5 Program odc. 53
Odcinek 53

odc. 53

Zaprosił Kapsel kolegów na ognisko. Obiecuje wieczór pełen wrażeń. Jaruś wraca do przetartego szlaku w poszukiwaniach dziewczyny. Gazeta ostatnią deską ratunku. W drobny mak rozsypuje się uczucie Wojtka i Marzenki. Tymczasem uczucie Ryszarda i Marioli kwitnie w najlepsze. Cieszą się (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 5 Program odc. 52
Odcinek 52

odc. 52

Ryszard i Mariola są zgodni, że się kochają, ale… Jerry nieustannie roztrząsa komputerowe i telefoniczne propozycje kobiet, które chciałyby się do niego zbliżyć. Czasem Michał musi zamienić świat wirtualny, w którym roi się od kobiet, na prozaiczny świat rzeczywisty. Aniela i (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 5 Program odc. 51
Odcinek 51

odc. 51

Ryszard zamierza odwiedzić swoją nową dziewczynę. Na długie godziny każdego dnia Michał zamienia świat realny na wirtualny. Jerry nie może się zorientować czy kobiety pragną jego, czy może chodzi im bardziej o biały domek nad jeziorem? Bandziorek kocha koty, ale one szczęścia nie (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 5 Program odc. 50
Odcinek 50

odc. 50

Pani Aniela dba o Jarusia i jego mieszkanko. A Ryszard zastanawia się dlaczego tak szybko do jego serca wtargnęła pewna warszawianka. Ani grubiańskie żarty pana Stasia, ani jego popisy nie zniechęcają do niego pani Marysi. Śpiewanie jest dla Michała ucieczką od własnej egzystencji, (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 5 Program odc. 49
Odcinek 49

odc. 49

Nowy bohater Michał wierzy, że pewnego dnia swoje sny zamieni w rzeczywistość. Tymczasem… pan Stasio z nową narzeczoną panią Marysią delektują się rodzącą się miłością. Ryszard postanowił zawojować Warszawę również od strony serca. Jaruś w urzędzie miasta wydeptał (...)

Długość odcinka: 22 min.