Chłopaki do wzięcia sezon 4

Chłopaki do wzięcia sezon 4 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Dokument
Rok produkcji:
2014
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
4 godz. 24 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Chłopaki do wzięcia sezon 4

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Chłopaki do wzięcia sezon 4 Program odc. 48
Odcinek 48

odc. 48

U pana Franka smutny brak stabilizacji. Kiedyś wskakiwał pan Franek na rower i przemieszczał się dokąd tylko zapragnął. A teraz? Do samotnego wciąż Łukasza wypisują kolejne wirtualne kandydatki. Przysyłają listy, propozycje, zdjęcia. Michał kucharz roztacza wizję przyszłej (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 4 Program odc. 47
Odcinek 47

odc. 47

Wprowadził pan Stasio na swoje ranczo obiekt marzeń: figurową kobietę - jak mówi - od wszystkiego. Bardzo dużo obiecuje sobie po tej znajomości. Tomek z Wojtkiem, mistrzowie grilla, pokonali dzielnie przeciwności losu i nareszcie, przy piwku i kiełbasce w stodole rozprawiają o ważnych (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 4 Program odc. 46
Odcinek 46

odc. 46

Dla Pana Stasia nadeszła chwila prawdy. Poznał niewiastę, z którą pragnie uwić ciepłe gniazdko. Rozgoryczony pasmem niepowodzeń w znalezieniu partnerki w życiu realnym Dominik, postanowił zalogować się na portal randkowy. No i.... wyczatowała go dziewczyna. Mistrzowie grilla, Tomek i (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 4 Program odc. 45
Odcinek 45

odc. 45

Dominik, ten który kupił sobie motorek, żeby nie przepić pieniędzy, a w dodatku dzięki niemu zwiększyć swoje szanse na poznanie dziewczyny - raz na jakiś czas pozwala sobie na gorzkie chwile refleksji. Tymczasem Wojtek i Tomek snują marzenia przy kawalerskim piwku z czajnika. Po serii (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 4 Program odc. 44
Odcinek 44

odc. 44

Łukasz „Misiek” nie unika randek, nawet gotów jest złamać swoją zasadę, że seks dopiero po ślubie. Nowy bohater, Dominik ma 28 lat oraz nadzieję na spotkanie dziewczyny, która najpierw go zrozumie, potem - jeśli los pozwoli - pokocha. Nieustający w poszukiwaniach kobiety na życie, (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 4 Program odc. 43
Odcinek 43

odc. 43

Reakcja pana Stasia na najświeższy związek syna całkowicie zdołowała Andrzeja. Po porażce w zoologicznym ogrodzie, Jaruś ponownie zderzył się z dotychczasowym - pozbawionym barwy - życiem. Pani Aniela uparcie nie może się pogodzić, jak tajemnicza nieznajoma potraktowała jej jedynego (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 4 Program odc. 42
Odcinek 42

odc. 42

Panu Stasiowi marzy się aby w nowy sezon jego syn - Andrzej wkroczył nie tylko z nową kobietą, ale i z nowymi umiejętnościami. Pan Zenek, nowy bohater, nosi w sobie smutek i jakąś tajemnicę. Mieszka na odludziu. Chciałby jeszcze zmienić coś w swoim życiu. Wojtek nie chce zapeszać, ale (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 4 Program odc. 41
Odcinek 41

odc. 41

Ryszard dostał sygnał, że i nim nareszcie zainteresowała się kobieta... nie wirtualna. Pani Aniela z synem podąża tropem kandydatki na synową. Jak wygląda dziewczyna, która przy małpkach wyznaczyła Jarusiowi schadzkę? Michał, kucharz z wykształcenia, w "zielonych" sklepikach czuje (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 4 Program odc. 40
Odcinek 40

odc. 40

Kolejne losy bohaterów z wsi i małych miasteczek. W każdym odcinku poznajemy rozterki i bolączki związane z poszukiwanie drugiej połówki. Chłopaki prezentują swoje pragnienia, styl życia oraz otoczenie, w którym żyją.

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 4 Program odc. 39
Odcinek 39

odc. 39

Chłopaki, w chwilach samotności szukają kontaktu z wybrankami poprzez rozmowy telefoniczne. Nowy bohater, Michał, z zawodu kucharz zdradza tajniki swojego zawodu. U Pana Stasia i Andrzeja, ponownie zawitały kawalerskie kawa i życie. Ojciec wypomina Andrzejowi, że stracił fajną (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 4 Program odc. 38
Odcinek 38

odc. 38

Ryszard na wolności tęskni za specyficzną stabilizacją i brakiem zmartwień poza zakładem karnym. Doskwiera mu tęsknota za więzienną kuchnią. Pani Tereska zauważa zmiany w jego zachowaniu. Jarek pojechał na spotkanie w Warszawie. Jego mama przyjechała, żeby go pilnować i poznać (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 4 Program odc. 37
Odcinek 37

odc. 37

Andrzej poznał dziewczynę - Basię. Oboje są w sobie zakochani. Póki co, nie planują jednak ślubu. Szczena nie marnuje czasu w zakładzie karnym. Na co dzień ćwiczy, ogląda telewizję, chodzi na spacery i na spotkania biblijne. Nowy bohater - Jerry, przybył z Ameryki. W wolnych chwilach (...)

Długość odcinka: 22 min.