Chłopaki do wzięcia sezon 3

Chłopaki do wzięcia sezon 3 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Dokument
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
4 godz. 24 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Chłopaki do wzięcia sezon 3

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Chłopaki do wzięcia sezon 3 Program odc. 36
Odcinek 36

odc. 36

Krzysztof „Bandziorek” ocenia swoje szanse na znalezienie bliskiej osoby. Bracia Łukasz i Sławek nie tylko budują domy w okolicy, ale też je chronią jako strażacy. Bezdomny Jacek nim się spotka z tajemniczą kobietą z zagranicy odwiedzi ją w wirtualnym świecie. Łukasz zaprezentuje (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 3 Program odc. 35
Odcinek 35

odc. 35

Bracia Łukasz i Sławek budują domy w okolicy. Na poszukiwanie partnerek na życie nie mają wiele czasu, ale swej szansy nie zaprzepaszczają. Do bezdomnego Jacka odezwała się tajemnicza kobieta z zagranicy. Musi z nią nawiązać kontakt, może to ta… Andrzej ma Basię i coraz więcej (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 3 Program odc. 34
Odcinek 34

odc. 34

Pan Jacek nieustannie zderza się twardą rzeczywistością, która - co rusz - podsuwa mu kandydatki na żonę. Tę ostatnią pan Jacek również wyciągnął z ogłoszenia matrymonialnego. Łukasza i jego brata, życie przywitało w małopolskiej wiosce. I choć - jak sądzi Łukasz - region ten (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 3 Program odc. 33
Odcinek 33

odc. 33

Pani Tereska nie może pogodzić się z tym, co spotkało Ryszarda, „tego drania”. Po gorzkich doświadczeniach z nieudanym małżeństwem Jarek - ogrodnik - wciąż nie może złapać równowagi. Jeszcze tylko jeden test i pan Stasio pozna odpowiedź na pytanie: czy Basia jest na tyle bystra w (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 3 Program odc. 32
Odcinek 32

odc. 32

Życie pana Stasia ubarwia rodzące się uczucie Andrzeja do kobiety. Jacek stracił wszystko. Dziś przy życiu trzyma go tylko nadzieja, ze pewnego dnia i jego życie odmieni miłość. Bliźniacy podbijają wirtualne serca. Po rozwodzie i nieudanym związku z ogłoszenia matrymonialnego, Jarek (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 3 Program odc. 31
Odcinek 31

odc. 31

Życie sprezentowało Wojtkowi sezon na poznanie dziewczyny. Pan Jacek krząta się po swym życiu, w którym istnieją kobiety, lecz, niestety te kobiety utkane są tylko ze wspomnień. Na poznanie kobiety dla pana Stasia każdy sezon jest dobry. Bliźniacy z Malborka podbijają wirtualny świat i (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 3 Program odc. 30
Odcinek 30

odc. 30

Zaniepokojona kolejnym zniknięciem syna, pani Teresa nie wie już co ze sobą zrobić. Ryszard obiecał przykładne życie, ale zamiast tego… przepada nie wiadomo gdzie. Pani Krystyna, mama Wojtka mimo słabnącego zdrowia, a może właśnie dlatego, dopinguje syna do działania. Zagubiony przez (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 3 Program odc. 29
Odcinek 29

odc. 29

Pragnące miłości serce Bandziorka, niestety wciąż pozostanie zranione. Zamiast dziewczyny pojawił się dawno nie widziany kolega - Maciek.Mimo wielu zabiegów i starań, także wizyt w biurach matrymonialnych, dziewczyny ze świata realnego nie dla Adama. Nadzieja w wirtualnych (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 3 Program odc. 28
Odcinek 28

odc. 28

Bliźniacy z Malborka przyjechali do Warszawy by podreperować swój stan ducha. Tymczasem Wojtek w zaciszu domowego podwórka czyta mamie matrymonialne anonse. Bogdanowi, grabarzowi wszystko się na głowę zawaliło. Pan Jacek snuje opowieść o zakazanej miłości. Pani Aniela, mama Jarusia spod (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 3 Program odc. 27
Odcinek 27

odc. 27

Mariusz z Gostynina ostatecznie zakończył żywot Tygryska. Teraz szuka szczęścia w warszawskim biurze matrymonialnym. Bliźnięta z Malborka również wierzą, że to właśnie stolica jest tym miejscem, które ubarwi monotonię ich życia. Panu Jackowi do pełni szczęścia brakuje tylko (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 3 Program odc. 26
Odcinek 26

odc. 26

Bandziorek padł ofiarą wdzięków jedynej wolnej w okolicy dziewczyny. Kolega jednak był szybszy. Pan Jacek, kawaler od urodzenia (jak siebie określa), kilkanaście już lat zamieszcza w prasie anonse matrymonialne.Garnitur zębów u Ryszarda nareszcie na miejscu. Teraz czas na naprawę (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 3 Program odc. 25
Odcinek 25

odc. 25

Ryszard wyzwał los na pojedynek, zaczyna od nowych zębów. Ćwiczy gryzienie i gwizdanie z nowym zgryzem. Nowy bohater - Andrzej - opowiada o sobie. Lubi gotować. Chce zaprosić dziewczynę na kebaba lub pizze. Wspomina o przygotowaniach do ślubu i wesela. Pan Stasio poczuł potrzebę odmiany i (...)

Długość odcinka: 22 min.