Chłopaki do wzięcia sezon 1

Chłopaki do wzięcia sezon 1 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Dokument
Rok produkcji:
2012
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
4 godz. 24 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Chłopaki do wzięcia sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Chłopaki do wzięcia sezon 1 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Na nic zdały się anonse matrymonialne Andrzeja w gazetach, na nic gorączkowe poszukiwania - pan Stasio po raz kolejny bierze więc szczęście syna w swoje ręce. Bogdan decyduje się wyjawić siostrzeńcowi swoją słodką tajemnicę, tymczasem Maciek przyznaje, że nie rozumie idei "miłości (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 1 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Bandziorek marzył o kobiecie i ciągniku, wystarczył jednak jeden przypadkowy telefon, żeby ciągnik zszedł na zdecydowanie dalszy plan. Adam dochodzi do wniosku, że to kontrowersyjny wizerunek brata odstrasza od niego dziewczyny, tymczasem Bogdan postanawia poszukać szczęścia na stronach (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 1 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Tomek, korzystając z chwilowej przerwy w szukaniu partnerki dla wujka Bogdana, zastanawia się nad własną sytuacją życiową. Bliźniacy Adam i Alex rozważają wizytę u wróżki, tymczasem Bandziorek odwiedza Maćka zaopatrzony w gazetę z ogłoszeniami o pracę.

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 1 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Bogdan za namową siostrzeńca dzwoni do dziewczyn, które umieściły ogłoszenia towarzyskie w gazecie. Pan Stasio rozważa założenie szkoły uwodzenia kobiet, Mariusz próbując zapomnieć o niepowodzeniach skupia się na dopracowaniu ulubionych przepisów kulinarnych, tymczasem Bandziorek (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 1 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Chcąc wypróbować rady dotyczące podrywania kobiet, Bogdan w towarzystwie siostrzeńca przemierza zaułki Pułtuska. Andrzej w prezencie od ojca dostaje samochód. Zdaniem pana Stasia "cztery kółka" znacznie zwiększą szanse syna na znalezienie żony. Tymczasem Mariusz, nie mając dostępu do (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 1 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

W jeden z ostatnich dni lata bracia Adam i Alex wypływają łodzią na jezioro, marząc o towarzystwie jakiejś dziewczyny. Bogdan prosi siostrzeńca, rodzinnego eksperta od spraw sercowych, o rady dotyczące postępowania z kobietami. Bandziorek i Maciek omawiają przy piwie swoje rozczarowania i (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 1 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Znudzeni życiową stagnacją bliźniacy Adam i Alex spacerują ulicami Malborka, bezskutecznie próbując podrywać przechodzące dziewczyny. Grabarz Bogdan, chcąc otrząsnąć się z zawodu miłosnego, przenosi się z cmentarza do opuszczonego domu. Andrzej przyznaje, że jego zdaniem nie ma nic (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 1 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Z trzech wspaniałych pozostało dwóch, którzy z mocnym postanowieniem "wyrwania dziewczyny" wybierają się na dyskotekę. Alex wypomina bratu wakacyjną przygodę miłosną sprzed lat, ale Adam wszystkiego się wypiera. Pan Stasio rozkoszuje się czasem spędzanym z nową znajomą, tymczasem (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 1 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Andrzej głęboko wierzy, że żółty motor pomoże mu znaleźć ukochaną, ale ojciec bezlitośnie rozwiewa jego złudzenia. Bogdan z rozczuleniem wspomina pierwszą młodzieńczą miłość, "trzech wspaniałych o trzech samotnych sercach" postanawia spróbować szczęścia na dyskotece, (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 1 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Grabarz Bogdan po ostatnim zawodzie miłosnym szuka ukojenia na cmentarzu. Twierdzi, że ma pecha do kobiet, bo jest zbyt litościwy, za łatwo oddaje im serce. Hubert żali się, że dziewczyny odrzucają go ze względu na wygląd, nie wiedząc, że dla tej jedynej byłby gotów "zerwać gwiazdkę (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 1 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Adam nie może pogodzić się z tym, że jego brat bliźniak Alex ubiera się i maluje jak kobieta. Sam Alex twierdzi, że tylko stylizacja, z której zrezygnuje, gdy osiągnie swój cel - ustatkowanie się i znalezienie żony. Rafał zwierza się kolegom z wielkiego rozczarowania krótkim (...)

Długość odcinka: 22 min.

Chłopaki do wzięcia sezon 1 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Nie lubią słowa "singiel", uważają je za zbyt wyszukane na ich miarę. Wolą swojskie "kawaler". Chcąc wyrwać się z kleszczy dokuczliwej samotności, opowiadają o wymarzonych kobietach - ale nie poprzestają na słowach. Hubert, Rafał i Bandziorek zapraszają koleżanki na ognisko, Karol (...)

Długość odcinka: 22 min.