Catfish sezon 3

Tytuł oryginalny: Catfish: The TV Show

Catfish sezon 3 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Reality show
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2014
Kraj produkcji:
USA
Długość:
8 godz. 26 min.

  • Max Joseph
  • Nev Schulman

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Catfish sezon 3

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Catfish sezon 3 Program odc. 15
Odcinek 15

odc. 15

Uczestnicy dzisiejszego odcinka Catfish wspomagani przez Neva Schulmana oraz aktorkę i supermodelkę Selitę Ebanks odpowiadają na pytania fanów serii zgromadzonych w studiu na Times Square i online.

Długość odcinka: 20 min.

Catfish sezon 3 Program odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Nev Schulman i Max Joseph spotykają się w studio razem z uczestnikami odcinka 307, którzy odpowiadają na pytania fanów.

Długość odcinka: 18 min.

Catfish sezon 3 Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Nev Schulman i Max Joseph w towarzystwie uczestników pierwszego odcinka serii odpowiadają na pytania fanów w studiu na Times Square.

Długość odcinka: 18 min.

Catfish sezon 3 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Nev i Max ponownie wracają do spraw, które rozwiązali w przeszłości. Podczas wywiadów z bezpośrednimi uczestnikami tych wydarzeń poznamy szalone i nieprawdopodobne szczegóły każdej z historii.

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 3 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Nev Schulman i Max Joseph za pomocą wywiadów z dawnymi uczestnikami programu wracają do historii, które już znalazły swój finał w przeszłości.

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 3 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Twórcy programu łączą pary, które dotąd widziały się jedynie na ekranach telefonów i komputerów. Z czasem zapewne pojawiła się miłość... lecz co się stanie, kiedy po raz pierwszy spotkają się w realu?

Długość odcinka: 40 min.

Catfish sezon 3 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Jeff długo miał pecha do kobiet. Teraz ma nadzieję, że w osobie Megan wreszcie znalazł dziewczynę marzeń. Niestety zachowanie Megan zaczyna niepokoić Jeffa, który postanawia sprawdzić, czy dziewczyna na pewno niczego przed nim nie ukrywa.

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 3 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Po latach internetowych rozmów i telefonów Miranda odkrywa, że Cameryn nie jest tym, za kogo sie podawał. Chłopak za wszelką cenę próbuje ukryć prawdziwą tożsamość. Czy ukochany Mirandy ją oszukuje?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 3 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Solana chce bardziej zaangażować się w związek z Dannym, ale wciąż ma w pamięci internetowy romans z Elijah. Niestety jego zdjęcia widnieją na tak wielu profilach, że Solana zaczyna wątpić, czy aby na pewno wie, z kim faktycznie rozmawia.

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 3 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

John jest gotowy na wyjazd z Detroit, ale powsztrzymuje go jedno: Kelsey. Chłopak jest przekonany, że internetowa znajoma jest tą jedyną. Czy w obliczu wielkich życiowych zmian w życiu Johna wciąż jest w nim miejsce dla Kelsey?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 3 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Aktorka Tracie Thoms zawiązuje emocjonalną więź z fanką o imienu Sammie, gdy ta wypisuje w sieci, że jej przyjaciółka umarła. Gdy Sammie znika bez śladu, Tracie stara się odkryć, kim ta narawdę jest jej rzekoma fanka.

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 3 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Lucille pracowała na zlecenie początkującego producenta muzycznego Kidda Cole'a. Niestety mężczyzna unika płacenia firmom za zamawiane usługi oraz kontaktu z wierzycielami. Czy Lucille odzyska swoje pieniądze?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 3 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Po roku od poznania T-Lightsa na Instagramie, Antoinette jest gotowa na kolejny krok i spotkanie w cztery oczy. Niestety chłopak wciąż się wymiguje. Czy T-Lights faktycznie jest internetowym celebrytą, za którego się podaje?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 3 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Antwane od 3 lat prowadzi telefoniczny romans z mężczyzną o imieniu Tony. Niestety Antwane nie uznaje komputerów, przez co nigdy nie widział zdjęcia Tony'ego. Czy Tony naprawdę jest tym, za kogo się podaje?

Długość odcinka: 41 min.