Catfish sezon 2

Tytuł oryginalny: Catfish: The TV Show

Catfish sezon 2 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Reality show
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
USA
Długość:
11 godz. 37 min.

  • Max Joseph
  • Nev Schulman

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Catfish sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Catfish sezon 2 Program odc. 19
Odcinek 19

odc. 19

Uczestnicy drugiego sezonu programu Catfish spotykają się w studiu MTV na Times Square, by odpowiedzieć na pytania fanów, śledczych Catfisha - Neva i Maxa - oraz prowadzącej SuChin Pak.

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 18
Odcinek 18

odc. 18

Uczestniczy drugiego sezonu programu Catfish spotykają się w studiu MTV na Times Square, by odpowiedzieć na pytania fanów, śledczych Catfisha - Neva i Maxa - oraz prowadzącej SuChin Pak.

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 17
Odcinek 17

odc. 17

Bohaterowie drugiego sezonu programu "Catfish" odpowiedzą dziś w studio na Times Square na pytania publiczności, Neva, Maxa i prowadzącej SuChin Pak.

Długość odcinka: 20 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 16
Odcinek 16

odc. 16

Mike zakochał się w Caroline w Internecie. Ale dziewczyna wzbudziła jego podejrzenia, wykręcając się od spotkań i zostawiając mu liściki w samochodzie. Mike dowiaduje się, że Caroline ma raka. Czy jego wybranka jest oszustką czy po prostu się boi?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 15
Odcinek 15

odc. 15

Keyonnah nie może uwierzyć w swoje szczęście. Jest niemal pewna, że od jakiegoś czasu jest w internetowym związku ze swoją młodzieńczą miłością, raperem Bow Wowem. Czy to zbyt piękne, by było prawdziwe?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Derek miał pecha z dziewczynami, aż poznał Kristen na Facebooku. Gdy już wydaje się, że połączyło ich głębokie uczucie, Derek chce się w końcu z nią spotkać. Dziewczyna jednak zawsze ma jakąś wymówkę. Czy Kristen naprawdę jest jego wymarzoną dziewczyną?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Nick i Melissa zakochali się w sobie na czacie, gdy mieli po 12 lat. Teraz, gdy Nick jest pełnoletni, chce w końcu poznać Melissę. Jednak czy przez te wszystkie lata nie żył złudzeniem i nie został wplątany w sieć kłamstw?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Aaliyah dzieliła się życiowymi rozterkami tylko ze swoją dziewczyną, Alicią. Choć mieszkają tuż obok siebie, Alicia nie chce spotkać się Aaliyą, póki ta nie powie rodzinie i przyjaciołom o swojej orientacji.

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Przez ponad 7 lat Ashley wysyłała zdjęcia swojej drugiej połowie, Mike'owi. Wszystkie były mocno retuszowane, bo chciała wydać się mu szczupła i atrakcyjna.

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

5 miesięcy temu Artis poznał w sieci Jess. Oboje uwierzyli, że są dla siebie stworzeni. Artis jest gotów na spotkanie w cztery oczy, jednak czy Jess faktycznie jest taka, za jaką się podaje?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Jesse i Brian poznali się na Facebooku. Jesse pragnie spotkania na żywo, ale Brian wciąż wystawia ją do wiatru. Jesse nie może przestać myśleć, cóż on takiego przed nią ukrywa?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Mike poznał Kristen na Facebooku. Połączyła ich głęboka więź, lecz Kristen unika spotkania w cztery oczy. Mike nie daje za wygraną. Czy uda mu się doprowadzić do spotkania?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Po przykrych doświadczeniach z przeszłości Jen unika osobistych relacji z rówieśnikami. W sieci poznaje Skylar. Znajomość kwitnie online, lecz czy Skylar zgodzi się na spotkanie z Jen w cztery oczy?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Dorion przeżywa wewnętrzne rozdarcie. Na co dzień jest z Raffinee, ale ma też miłość w sieci – Jeszikę. Jest gotów rzucić prawdziwą partnerkę, z tym że najpierw chce się upewnić, czy Jeszica to naprawdę dziewczyna ze zdjęć.

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Lauren i Derek lata temu poznali się na portalu MySpace, ale do tej pory nie spotkali się na żywo. Derek wspiera Lauren, mimo że ta ma dziecko z byłym chłopakiem. Dziewczyna uważa, że Derek może być „tym jedynym”, tylko dlaczego unika spotkania?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Paola sprawia, że oczy Ramona bezustannie się świecą. Para poznała się na Facebooku i od tamtej pory jest w związku internetowym. Dziewczyna jednak ciągle wzbrania się przed rozmową wideo. Czy naprawdę jest taka, za jaką Ramon ją uważa?

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Cassie była na miłosnej równi pochyłej, dopóki nie dostała zaproszenia do znajomych od rapera o imieniu Steve, który odmienił jej życie. 2,5 roku później Cassie i Steve są zaręczeni. Problem w tym, że nigdy nie widzieli się na żywo.

Długość odcinka: 41 min.

Catfish sezon 2 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Prowadzący Nev Schulman i Max Joseph robią przerwę w tropieniu wirtualnych partnerów, aby przybliżyć historie, które zobaczymy w drugiej serii programu.

Długość odcinka: 21 min.