Brytyjskie fabryki sezon 2

Brytyjskie fabryki sezon 2 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Dokument
Rok produkcji:
2016
Kraj produkcji:
W.Bryt.
Długość:
5 godz. 9 min.
Reżyseria:
Chris Parkin, Glenn Swift

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Brytyjskie fabryki sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Brytyjskie fabryki sezon 2 Program Buty
Odcinek 6

Buty

W największej brytyjskiej fabryce butów sportowych wytwarza się 3 i pół tysiąca par dzienne, zużywając do tego 225 kilometrów nici. Cherry Healey zabierze nas do garbarni, w której poznamy proces wyprawiania skóry na buty. Zobaczymy też, jak 37 tysięcy metrów kwadratowych satyny (...)

Długość odcinka: 52 min.

Brytyjskie fabryki sezon 2 Program Słodycze
Odcinek 5

Słodycze

Razem z Greggiem Wallace'm odwiedzimy jedną z najstarszych fabryk słodyczy w Wielkiej Brytanii, wyposażonej w zdumiewające maszyny. Cherry Healey przekona się, jak trudne jest wymyślenie nowego produktu cukierniczego. Ruth Goodman opowie o początkach słodyczy i ich ciekawym zastosowaniu w (...)

Długość odcinka: 50 min.

Brytyjskie fabryki sezon 2 Program Rowery
Odcinek 4

Rowery

W największej fabryce w Wielkiej Brytanii produkuje się 150 składanych rowerów dziennie. Profesjonaliści wykażą, jak obniżenie ciała zaledwie o 10% zwiększa naszą szybkość i wydajność podczas jazdy na rowerze.

Długość odcinka: 52 min.

Brytyjskie fabryki sezon 2 Program Fasolka z puszki
Odcinek 3

Fasolka z puszki

Wraz z Greggiem Wallace'm zobaczymy, jak suche ziarna z Ameryki Północnej zamieniają się w fasolkę po bretońsku i lądują w puszkach. Cherry Healey prześledzi dalsze losy puszki i proces recyklingu. Ruth Goodman zabierze nas do XIX wieku, gdy puszkowana żywność uratowała tysiące (...)

Długość odcinka: 52 min.

Brytyjskie fabryki sezon 2 Program Chipsy
Odcinek 2

Chipsy

Zobaczymy, jak 27 ton ziemniaków z upraw w Hampshire zamienia się w 5 milionów paczek chipsów. Cherry Healey odkryje sekret specjalnej odmiany ziemniaka oraz sztuczkę, dzięki której chipsy wydają się bardziej chrupiące. Historyczka Ruth Goodman rozwieje wątpliwości co do tego, kto był (...)

Długość odcinka: 52 min.

Brytyjskie fabryki sezon 2 Program Płatki śniadaniowe
Odcinek 1

Płatki śniadaniowe

Wraz z Greggiem Wallace'm prześledzimy proces produkcji płatków - od świeżej dostawy argentyńskiej kukurydzy po pudełko chrupiącej przekąski na śniadanie. Poznamy tajniki procesu ich wytwarzania i dystrybucji nawet do odległych zakątków globu.

Długość odcinka: 51 min.