Brazylia. Historia naturalna

Brazylia. Historia naturalna Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Dokument, Przygodowy, Przyrodniczy
Rok produkcji:
2014
Kraj produkcji:
Austria
Długość:
4 godz. 10 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Brazylia. Historia naturalna

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Brazylia. Historia naturalna Program Zatopiony las
Odcinek 5

Zatopiony las

Amazonia – największy las deszczowy na Ziemi, dom 10 proc. wszystkich gatunków fauny na świecie. To krajobraz, w którym jest tyle samo wody co drzew. Amazonia jest niewyobrażalnie rozległa. Obejmuje obszar blisko trzech i pół miliona kilometrów kwadratowych. W zielonej przestrzeni (...)

Długość odcinka: 50 min.

Brazylia. Historia naturalna Program Rajskie wybrzeże
Odcinek 4

Rajskie wybrzeże

Wybrzeże brazylijskie jest jednym z najbardziej spektakularnych na świecie. Atlantyckie to pas suchego piachu, dziwnych wydm, skalistych wysepek i unikalnych raf tropikalnych. Płytkie wody to miejsce bogatego, podwodnego świata: pływają w nim humbaki, ośmiornice, mureny, groźne węże i (...)

Długość odcinka: 50 min.

Brazylia. Historia naturalna Program Labirynt jezior
Odcinek 3

Labirynt jezior

Pantanal to największa tropikalna równina bagnista na Ziemi. Ta cudowna kraina – z mokradłami i źródłami jak sznury klejnotów – jest domem wielu gatunków zwierząt. Wygląda jak raj... ale ten raj ma ciemną stronę. Losy żyjących tu zwierząt nieustannie się zmieniają, ponieważ co (...)

Długość odcinka: 50 min.

Brazylia. Historia naturalna Program Dzikie serce
Odcinek 2

Dzikie serce

Brazylia kryje pewną tajemnicę w samym swoim sercu – ogromne, otwarte przestrzenie. Ten kraj najlepiej znamy z lasów deszczowych Amazonki. Tymczasem centralny płaskowyż o którym niewiele wiemy jest domem kilku wyjątkowo niezwykłych gatunków zwierząt, m.in. pampasowców, kapucynek, (...)

Długość odcinka: 50 min.

Brazylia. Historia naturalna Program Zagrożony las
Odcinek 1

Zagrożony las

W tym pięcio częściowym dokumentalnym serialu poznamy dziką Brazylię. Niedostępne krainy Amazonki, Pantanalu, Wybrzeży Atlantyku i wyspy otaczające ten egzotyczny kraj. Mata Atlantica Las Atlantycki - rozciąga się tysiące kilometrów wzdłuż wybrzeża Brazylii od umiarkowanego klimatu (...)

Długość odcinka: 50 min.