Bóg w wielkim mieście

Bóg w wielkim mieście Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Talk show
Rok produkcji:
2010
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
12 godz. 6 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Bóg w wielkim mieście

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 18
Odcinek 18

odc. 18

W tym odcinku temat niezwykle aktualny i ważny ze względu na wybory. Ojciec Maciej Zięba, dominikanin w rozmowie z Szymonem Hołownią odpowie na jedno, proste pytanie: czy Kościół powinien mieszać się do polityki? Katastrofa pod Smoleńskiem, wybuch wulkanu, powódź. A za nimi eksplozja (...)

Długość odcinka: 49 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 17
Odcinek 17

odc. 17

Szymon Hołownia zaprosił do programu świętego człowieka. Brat Moris Marin, urodził się we Francji, mieszkał w Maroku, na Saharze, obecnie w Polsce. Należy do wspólnoty Małych Braci Jezusa. Urzekająca rozmowa, z której dowiemy się jak Brat ze swojej perspektywy widzi polski Kościół (...)

Długość odcinka: 50 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 16
Odcinek 16

odc. 16

W programie Szymon Hołownia gości Kazimierza Kaczora, przyjaciela ks. Jerzego. Dowiemy się jakie to uczucie gdy bliska osoba trafia na ołtarze... W programie również rozmowa z Elą Wiater, redaktorką jednego z katolickich kwartalników, o tym, jak nawróciła się na ks. Popiełuszkę. (...)

Długość odcinka: 53 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 15
Odcinek 15

odc. 15

Czy można transmitować Mszę Świętą? Czy na Mszy powinni gościć politycy? I w końcu , czy powtarzane przez nas 'O Jezu!, 'O Matko Boska!' to przekleństwo, bluźnierstwo czy grzech ciężki? O tym wszystkim w rozmowie z ks. Andrzejem Dragułą, specjalistą w dziedzinie (...)

Długość odcinka: 47 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

W Warszawie teatry powstają ostatnio jak grzyby po deszczu. Maria Seweryn, dyrektor programowy teatru 'Och Teatr 'postara się wyjaśnić prowadzącemu, jaki jest sens teatru- misterium, czy raczej usługi dla ludności? Profesor Adam Daniel Rotfeld, były Minister Spraw Zagranicznych (...)

Długość odcinka: 48 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Zdaniem ekspertów takie jest prawo wojny - skoro wojna jest, będą też jej ofiary. Konstanty Gebert, znany dziennikarz żydowskiego pochodzenia, rozmawia z Szymonem Hołownią o konfliktach wojennych na całym świecie, ale przede wszystkim o tym, czy może bez nich istnieć świat? Z Marcinem (...)

Długość odcinka: 46 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Szymon Hołownia gości w programie Martynę Wojciechowską. O jej pasjach, życiu, podróżach, ale przede wszystkim o obserwacji świata - czy jest on raczej dobry, czy raczej zły? Z Joanną Krupską, matką siedmiorga dzieci, prezesem Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" rozmowa wprowadzanej (...)

Długość odcinka: 39 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Marek Kamiński, znany podróżnik, po niedawnej ekspedycji "Wisła" twierdzi, że była ona ostatnią. W programie dowiemy się - dlaczego? Czy człowiek jest w stanie żyć bez pasji? W programie również bardzo delikatny, aczkolwiek głośny, temat pedofilii w Kościele. W rozmowie z (...)

Długość odcinka: 45 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

W wielkim mieście Szymon Hołownia chce szukać ludzi, którzy właśnie tu, w miejscu, gdzie żyją i pracują, zadają sobie pytanie: Czy jest ze mną Bóg? W wielkim mieście Szymon Hołownia chce szukać ludzi, którzy właśnie tu, w miejscu, gdzie żyją i pracują, zadają sobie pytanie: (...)

Długość odcinka: 23 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

W programie świątecznym, Szymon zada Zygmuntowi Chajzerowi, prowadzącemu program "Moment Prawdy", pytanie fundamentalne: Czym jest dziś prawda? Czy zawsze i za wszelką cenę opłaca się ją mówić? Krzysztof Wójcik, jeszcze wczoraj doktorant na jednej ze Szczecińskich uczelni, (...)

Długość odcinka: 46 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Aby godnie obejść Rok Chopinowski, Szymon zaprosił do programu młodego, lecz wybitnego polskiego pianistę - 9 letniego Ziemowita. Oprócz występu chłopca dowiemy się od niego również, dlaczego Chopin wielkim artystą był? W programie również Kamila Szejnoch, artystka, twórczyni (...)

Długość odcinka: 47 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Pierwszym gościem Szymona będzie niewątpliwy bohater olimpiady w Vancouver. 'Kowalczyk zakwitła jak kaktus', 'respirator marzeń można już odłączyć' czy 'sędzia ma oczy jak soczewki na klifie widokowym gdzieś na Rozewiu' to tylko nieliczne z cytatów (...)

Długość odcinka: 49 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Zimowa Olimpiada w Vancouver dobiegła końca. Szymon Hołownia razem z Tomaszem Lisem szukają przyczyny niepowodzeń polskich olimpijczyków. Dlaczego się nie popisali? Dlaczego to właśnie Polakom przypada srebro zamiast złota, czwarte miejsce zamiast podium czy początek drugiej (...)

Długość odcinka: 46 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

W wielkim mieście Szymon Hołownia chce szukać ludzi, którzy właśnie tu, w miejscu, gdzie żyją i pracują, zadają sobie pytanie: Czy jest ze mną Bóg? Do kolejnego programu Szymon zaprosił posła Janusza Palikota, którego zapyta o to, dlaczego z polskiej polityki zrobił cyrk a (...)

Długość odcinka: 49 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

W kolejnym odcinku programu rozmowa o tym czy grzechem jest podglądactwo, w ogólnym rozumieniu tego słowa - np. zaglądając na portale plotkarskie grzeszymy czy nie? O tym z Marcinem Mellerem. Z językoznawcą Michałem Rusinkiem o nadużywaniu słów: O Matko Boska, Rany Boskie. A z księdzem (...)

Długość odcinka: 44 min.

Bóg w wielkim mieście Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

W wielkim mieście Szymon Hołownia chce szukać ludzi, którzy właśnie tu, w miejscu, gdzie żyją i pracują, zadają sobie pytanie: Czy jest ze mną Bóg? Szymon Hołownia zaprosił Michała Piróga- tancerza, Żyda, geja, by zapytać jak mu się żyje w trzech wymiarach. Co jest (...)

Długość odcinka: 45 min.