Bimbrownicy

Bimbrownicy Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Hobby
Rok produkcji:
2017
Kraj produkcji:
USA
Długość:
11 godz. 48 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Bimbrownicy

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Bimbrownicy Program odc. 16
Odcinek 16

odc. 16

W obliczu zimy, legendarną spółkę czeka słodko-gorzki koniec. Tim spotyka dawnego kumpla. Natomiast Patti i David kończą sezon z łodzią pełną bimbru.

Długość odcinka: 44 min.

Bimbrownicy Program odc. 15
Odcinek 15

odc. 15

Nadchodzi zima. Mark i Digger wchodzą w konflikt z prawem a Josh i Chuck popadają w długi po włamaniu. Ponadto, Chico i Sondra muszą zmierzyć się z nowymi problemami.

Długość odcinka: 45 min.

Bimbrownicy Program odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Josh i Chuck przygotowują swoją bimbrownię na zimę. Mark i Digger niszczą swoją destylarkę, a Mark i Mike dostarczają towar, ryzykując kłopoty ze stróżami prawa.

Długość odcinka: 44 min.

Bimbrownicy Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Przez brak składników Josh i Chuck są gotowi się poddać. Mark i Digger wchodzą w spółkę z JB'm by wytwarzać ich słynny bimber jednak pewien wypadek może pokrzyżować im plany.

Długość odcinka: 44 min.

Bimbrownicy Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Jeff i Lance chcą uratować swój przepis na absynt. Wyczerpująca praca i brak zysków zagraża biznesowi Josha. Patti i David mają problem ze znalezieniem najważniejszego składnika.

Długość odcinka: 45 min.

Bimbrownicy Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Markowi i Diggerowi udaje się przyciągnąć istną legendę bimbrownictwa. Josh i Chuck podłączają się do starego źródła prądu. Tim inwestuje by ocalić swój biznes.

Długość odcinka: 44 min.

Bimbrownicy Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Josh i Big Chuck potajemnie budują nowy schowek. Mark i Digger udają się do Nashville by dobić największego targu w swojej karierze.

Długość odcinka: 44 min.

Bimbrownicy Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Pieniądze mogą stać się przeszkodą w rozwoju wieloletniej spółki Jeff'a, Marka i Lance'a. Josh i Chuck chcą wreszcie wyjść na prostą. Natomiast Markowi i Diggerowi trafia się ważny klient.

Długość odcinka: 44 min.

Bimbrownicy Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Ponieważ interesy utkwiły w martwym punkcie, Chico i Sandra próbują nowego przepisu. Mark i Digger eksperymentują z klasyką. Tim testuje „wehikuł czasu".

Długość odcinka: 44 min.

Bimbrownicy Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Josh i Big Chuck mają nadzieję, że zmiana miejsca i na nowo odkryty przepis ożywią biznes. Dla Marka i Mike'a rozpoczyna się czas „być albo nie być" w branży.

Długość odcinka: 44 min.

Bimbrownicy Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Tim tworzy nowy plan wznowienia działań. Tymczasem w górach, Mark i Digger korzystają z nowości technologicznych, dzięki którym mogą podwoić swoje zyski.

Długość odcinka: 44 min.

Bimbrownicy Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Mark i Digger starają się zdobyć recepturę wykorzystywaną kiedyś przez legendę bimbrownictwa. Big Chuck zaszkodził Joshowi i chce się zrehabilitować. Chico i Sandra mają kłopoty.

Długość odcinka: 44 min.

Bimbrownicy Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Tim Smith przemierza Atlantyk, aby przekazać pracownikom irlandzkich gorzelni sekrety pędzenia bimbru. Mark i Digger przygotowują zacier, ale przeszkadza im nieproszony gość.

Długość odcinka: 45 min.

Bimbrownicy Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Po katastrofie Josh potrzebuje pomocy. Chico i Sandra współpracują, co wystawia na próbę ich relacje. Urządzenia Marka i Diggera przyciągają nieproszonego gościa.

Długość odcinka: 44 min.

Bimbrownicy Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Patti i David szukają źródła czystej wody do swojej destylarni. Mark wkracza na cudzy teren, szukając nowych klientów. Mark i Digger używają starej sztuczki, aby spłoszyć intruzów.

Długość odcinka: 45 min.

Bimbrownicy Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

W Appalachach trwa sezon na bimber. Josh dobrze zaczyna, ale samotna praca może być ryzykowna. Tim, dawny przestępca, uczy swojego syna TJ-a, jak prowadzić legalny interes.

Długość odcinka: 44 min.