Bez oporów sezon 1

Bez oporów sezon 1 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Talk show
Rok produkcji:
2011
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
3 godz. 3 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Bez oporów sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Bez oporów sezon 1 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Co się dzieje z rodzicami po nagłej, niespodziewanej śmierci dziecka - gdy ginie w wypadku, czy odbiera sobie życie? Nie chcemy sobie tego wyobrażać. I oni nigdy nie są do tego przygotowani. Przerwane życie - urwane rozmowy, niedokończone sprawy, nieodrobione lekcje... nieokazane uczucia, (...)

Długość odcinka: 23 min.

Bez oporów sezon 1 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Z roku na rok coraz więcej dzieci wychowuje się bez co najmniej jednego z rodziców. Nie stać nas na to, żeby żyć w Polsce - bronią się zarobkowi emigranci. Wyjazdy za chlebem z reguły mają trwać krótko, ale bardzo często stanowią początek nowego życia. Nie ma statystyk mówiących (...)

Długość odcinka: 23 min.

Bez oporów sezon 1 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Każdego roku w Polsce ponad 20 tysięcy nastolatek zostaje mamami. Często dziwimy się, że w ciążę zachodzą dziewczyny najspokojniejsze w klasie, a nie te najbardziej rozrywkowe", prowokujące swoim zachowaniem czy ubiorem. Nie wiedzą, co to flirt, pierwsze miłości traktują bardzo (...)

Długość odcinka: 23 min.

Bez oporów sezon 1 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Stres spowodowany rozwodem przyrównuje się do stanu, w jakim jesteśmy po śmierci bliskiej osoby. Tak, ale czy to może być usprawiedliwienie? Rozwodnicy zadają sobie ciosy na oślep, ciskają w siebie piorunami, nie bacząc na to, że odpryski godzą w dziecko. Bywa, że zaślepieni własnym (...)

Długość odcinka: 22 min.

Bez oporów sezon 1 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

W Polsce co roku uznaje się za zaginione 15 tysięcy osób. Na ogół jest to młodzież, ale w tej grupie są też dorośli. Przed czym uciekają? Jakie problemy popychają ich do tak desperackich ucieczek? Porzucania rodzin, domów, dzieci? Poznajcie niezwykłych bohaterów Anny Maruszeczko, (...)

Długość odcinka: 23 min.

Bez oporów sezon 1 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Sezon 1, Odcinek 3

Długość odcinka: 23 min.

Bez oporów sezon 1 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Bohaterki dzisiejszego odcinka zostały wykorzystane przez oszustów matrymonialnych. Agnieszka trafiła na czat w celu znalezienia partnera. Nie chciała kierować się wyglądem tylko charakterem stąd ta niecodzienna choć coraz bardziej popularna metoda szukania. Poznała mężczyznę, który (...)

Długość odcinka: 23 min.

Bez oporów sezon 1 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Niki, Mikołaj i Agnieszka-bohaterowie pierwszego odcinka "Bez oporów" opowiedzą o swoich problemach, momentach załamania, depresji i próbach samobójczych... Sezon 1, Odcinek 1

Długość odcinka: 23 min.