Banshee sezon 1

Banshee sezon 1 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Dramat, Kryminał
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
USA
Długość:
8 godz. 11 min.
Reżyseria:
Greg Yaitanes

  • Antony Starr
  • Frankie Faison
  • Ivana Milicevic

  • Rus Blackwell
  • Ulrich Thomsen
Banshee sezon 1 Serial odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Ostatni odcinek pierwszego sezonu. Lucas przypomina sobie spotkania z więziennym terapeutą, które podsycały jego nienawiść do Rabbita. Xavier nalega, aby sprawą porwania zajęło się FBI, a Lucas podejmuje decyzję, którą okaże się brzemienna w skutkach dla wszystkich członków rodziny (...)

Długość odcinka: 54 min.

Banshee sezon 1 Serial odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Rabbit wpada na trop Carrie i Lucasa. Carrie ucieka ze szpitala i chce wraz z rodziną wyjechać z miasteczka. Kai wprowadza Rebeccę w świat biznesu i wysyła Lucasowi ostrzeżenie, aby przestał interesować się jego bratanicą. Alex Longshadow zatrudnia jednego ze zbirów Proctora, aby (...)

Długość odcinka: 43 min.

Banshee sezon 1 Serial odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Carrie prosi Lucasa, aby zapomniał o przeszłości, którą zaczyna interesować się Gordon. Wykluczona ze społeczności amiszów Rebecca prosi Proctora, aby pomógł jej w rozpoczęciu nowego życia w miasteczku Banshee. Nieoczekiwane pojawienie się Olega, człowieka Rabbita, sprawia, że (...)

Długość odcinka: 47 min.

Banshee sezon 1 Serial odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Bezpieczeństwo Lucasa jest zagrożone, bo Carrie, która chce przede wszystkim chronić siebie samą i rodzinę, postanawia wydać go Rabbitowi. W tym samym czasie dochodzi do napadu na aptekę. Potem napastnicy wdzierają się szturmem do lokalnego liceum, gdzie biorą zakładników. Wśród nich (...)

Długość odcinka: 41 min.

Banshee sezon 1 Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Do Banshee przyjeżdża Wicks, oszust i dawny znajomy Lucasa. Obaj wspominają odsiadkę w więzieniu oraz Albino, brutalnego przestępcę na usługach Rabbita, który na zlecenie swojego mocodawcy miał uczynić z życia Lucasa piekło na ziemi. Proctor wraca do dawnego procederu i groźbą zmusza (...)

Długość odcinka: 51 min.

Banshee sezon 1 Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Na dorocznym festiwalu duchów w Banshee zjawia się grupa zmotoryzowanych przestępców, która na miejscu popełnia zbrodnię. Lucas i Siobahn postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość. Lucas jest przybity wiadomością, że stracił głównego świadka w sprawie przeciw Proctorowi. Na domiar (...)

Długość odcinka: 49 min.

Banshee sezon 1 Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Nieudana kradzież w muzeum w Harrisburgu ma nieoczekiwane konsekwencje. Lucas, Carrie i Job znów pracują razem nad wspólnym zleceniem. Lucas i Emmett zmuszają Arno, aby oddał im obciążające ich dowody i zatrzymują Proctora pod zarzutem zabójstwa Hansona. Po drodze do więzienia (...)

Długość odcinka: 54 min.

Banshee sezon 1 Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Benjamin Longshadow i jego syn Alex organizują galę sztuk walki w lokalnym klubie Kinaho Moon Casino. Inwestorzy z Banshee spodziewają się dużej wygranej, ale ich nadzieje mogą okazać się płonne, bo mistrz jest mocno kontuzjowany, co wywołuje wściekłość Lucasa i Siobahn. Czy Lucas (...)

Długość odcinka: 46 min.

Banshee sezon 1 Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Hanson, człowiek Kaia Proctora, postanawia zorganizować imprezę dla młodzieży w stodole Amiszów, aby sprzedawać nastolatkom domowej roboty tabletki ekstazy, które wykradł swojemu szefowi. Narkotyki kupuje od niego Deva, zbuntowana córka Carrie. Lucas i jego ludzie dowiadują się o (...)

Długość odcinka: 49 min.

Banshee sezon 1 Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Pomysłodawcą najnowszej produkcji kanału Cinemax jest Alan Ball, twórca serialu Czysta krew. Głównym bohaterem Banshee jest Lucas Hood (Antony Starr), były więzień, który w wyniku oszustwa zostaje szeryfem sennego miasteczka w okolicy zamieszkałej przez amiszów. Lucas szuka kobiety o (...)

Długość odcinka: 57 min.