Apetyt na miłość

Apetyt na miłość Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Obyczajowy
Rok produkcji:
2006
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
4 godz. 59 min.
Apetyt na miłość Serial odc.13
Odcinek 13

odc.13

Marcin zaczyna umawiać się na randki z Tosią. Zaprzyjaźnia się z księdzem Pawlikiem, który doradza mu ożenek. Radek mieszka u Marcina. Joanna i Michał wspólnymi siłami postanawiają pomalować wynajmowane mieszkanie. Pomagają im w tym wszyscy przyjaciele. Wraca stęskniony za Iką (...)

Długość odcinka: 23 min.

Apetyt na miłość Serial odc.12
Odcinek 12

odc.12

Ika tęskni za Piotrkiem, ale nie zamierza rezygnować ze swoich ambicji. Przygotowuje się do wyjazdu do Londynu. Marcin poznaje siostrzenicę pani Walickiej, Tosię, młodą wdowę z dzieckiem. Co wyniknie z tego spotkania? W domu kultury na Teofilowie Radek dobrze sprawdza się w roli aktora (...)

Długość odcinka: 23 min.

Apetyt na miłość Serial odc.11
Odcinek 11

odc.11

Wypuszczony z aresztu Marcin zgadza się współpracować z policją w charakterze przynęty. Nagrywa rozmowę z podejrzanym o korupcję posłem Krupisko. Joanna jest w depresji. Zraziła się do Pawła Kroenke. Łukasz zaprasza ją do prowadzonego przez siebie domu kultury na Teofilowie. Prosi, (...)

Długość odcinka: 23 min.

Apetyt na miłość Serial odc.10
Odcinek 10

odc.10

Pod nieobecność Joanny Ika przyjmuje nieoczekiwanego gościa. Jakie konsekwencje będzie miała wizyta żony Pawła? Do Iki przyjeżdża jej młodszy brat, Michał - muzyk amator. Radek pomieszkuje u Marcina. Zasadzka, którą Marcin przygotował z Walicką, nie sprawdza się. Eksposeł Krupisko (...)

Długość odcinka: 23 min.

Apetyt na miłość Serial odc.9
Odcinek 9

odc.9

Władysław Halberg dopasowuje naboje do nowego pistoletu. Obiecuje jednak Joannie, że już nie będzie próbował popełnić samobójstwa. Nie chce jednak pokazać swego pamiętnika rodzinie. Paweł zabiera Joannę do domku za miastem. Tam dochodzi do wypadku... Ika namawia Piotrka na wyjazd do (...)

Długość odcinka: 23 min.

Apetyt na miłość Serial odc.8
Odcinek 8

odc.8

Ika i Piotrek spędzają razem noc. Rano zastaje ich Joanna. Piotrek prosi Ikę, żeby wyjechała z nim na Warmię, do jego nieukończonego domku. Czy dziewczyna spełni prośbę ukochanego? Joanna idzie na przesłuchanie do klubu muzycznego. Właściciel, pan Guguładze jest zachwycony jej (...)

Długość odcinka: 23 min.

Apetyt na miłość Serial odc.7
Odcinek 7

odc.7

Andrzej Halberg prosi Joannę, żeby przeszukała pokój dziadka i znalazła jego pamiętnik z całego życia. Walicka odnajduje u Marcina zeszyt Magdy. W kajecie znajdą się interesujące informacje... Joanna przynosi Władysławowi naboje do jego pistoletu; naboje nie pasują (żart Iki i (...)

Długość odcinka: 23 min.

Apetyt na miłość Serial odc.6
Odcinek 6

odc.6

Marcin urządza seans spirytystyczny, w czasie którego próbuje przekonać Ikę i Joannę, że głos z telefonu pod stołem należy do ducha Magdy. Ika odkrywa jego podstęp. Jaka kara spotka chłopaka? Joanna zjawia się w swej dodatkowej pracy w schronisku dla zwierząt, gdzie oprócz pewnego (...)

Długość odcinka: 23 min.

Apetyt na miłość Serial odc.5
Odcinek 5

odc.5

Władysław Halberg pokazuje Joannie pistolet z czasów wojny i domaga się, aby kupiła mu do niego naboje. Zjawia się teściowa Joanny. Czy kobieta namówi synową do powrotu na łono rodziny? Ksiądz Pawlik odwiedza dziewczyny i obiecuje modlić się za duszę poprzedniej lokatorki, Magdy. Pani (...)

Długość odcinka: 23 min.

Apetyt na miłość Serial odc.4
Odcinek 4

odc.4

Po nieudanym poszukiwaniu pracy zapłakana Joanna trafia do kościoła, w którym poznaje sympatycznego księdza Pawlika. W domu zjawia się Baranowski. Mężczyzna wspina się na pawlacz, aby odszukać notatnik po poprzedniej lokatorce - Magdzie. Spada z pawlacza i łamie nogę. Wraz z pogotowiem (...)

Długość odcinka: 23 min.

Apetyt na miłość Serial odc.3
Odcinek 3

odc.3

Ika coraz lepiej radzi sobie w wypożyczalni filmów. Musi tam jednak opędzać się od zalotów właściciela i niektórych namolnych klientów. Pani Walicka zaczyna śledzić dziewczyny. Ma dziwne podejrzenia... Piotrek bezskutecznie próbuje zwrócić na siebie uwagę Iki. Joanna bez powodzenia (...)

Długość odcinka: 23 min.

Apetyt na miłość Serial odc.2
Odcinek 2

odc.2

Dziewczyny urządzają się we wspólnym mieszkaniu. Ikę irytuje przymusowa współlokatorka. Daje Joannie tydzień na znalezienie sobie nowego lokum. Tymczasem na klatce schodowej czatuje porzucony mąż Joanny, Jasiek. Jak dziewczyny poradzą sobie z natrętem? Wieczorem składa dziewczynom (...)

Długość odcinka: 23 min.

Apetyt na miłość Serial odc.1
Odcinek 1

odc.1

Irmina Sobotówna (Ika) rozpoczyna życie od nowa. Porzuca niewiernego chłopaka i pracę, w której musiałaby się z nim spotykać. Dzięki koledze, Piotrkowi, znajduje nową posadę w wypożyczalni filmów. Wynajmuje zrujnowane mieszkanie od pana Baranowskiego. Niestety, to samo mieszkanie (...)

Długość odcinka: 23 min.