Ameryka Express sezon 1

Ameryka Express sezon 1 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Podróże, Przygodowy, Rozrywka
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2018
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
10 godz. 30 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Ameryka Express sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Ameryka Express sezon 1 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Pary ścigały się w kierunku Puquio, ale po drodze dostały smsa z informacją o kolejnej misji. Każda para musiała ułożyć tekst piosenki do słynnej na całym świecie melodii El Condor Pasa. Uczestnicy podczas tworzenia mieli za zadanie zainspirować się swoimi (...)

Długość odcinka: 45 min.

Ameryka Express sezon 1 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Kilku uzbrojonych w łopaty Latynosów zakopało skrzynie z cenną zawartością na plaży. Po starcie, pary musiały odkopać kufry ze skarbem należącym do swoich konkurentów i podróżować z nimi do punktu kontrolnego gry, znajdującego się w malowniczej oazie Huacachina. Trzy pierwsze pary (...)

Długość odcinka: 45 min.

Ameryka Express sezon 1 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Pary miały rozwiązać równania na poziomie czwartej klasy szkoły podstawowej. Ci, którzy jako pierwsi podadzą prawidłowy wynik będą miali prawo podjąć bardzo ważne decyzje mające wpływ na przebieg całego odcinka. Jak zwykle matematyka nie sprzyjała uczestnikom. W końcu jedna para (...)

Długość odcinka: 1 godz.

Ameryka Express sezon 1 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Przed startem wszyscy musieli przepakować swoje plecaki w tradycyjne peruwiańskie toboły służące do transportu wszystkich możliwych towarów. Ci, którzy byli gotowi do drogi ruszyli w kierunku malowniczej Laguna Willca Cocha. W trakcie podróży uczestnicy dostali od prowadzącej dwie (...)

Długość odcinka: 1 godz.

Ameryka Express sezon 1 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Para immunitetowa przydzieliła pozostałym zawodnikom tradycyjne peruwiańskie figurki z gliny, które będą musieli odwzorować w trakcie podróży do punktu kontrolnego gry. Jedna, dosyć figlarna rzeźba, trafiła w ręce tych, którym nic co ludzkie nie jest obce. Chociaż uczestnicy wjechali (...)

Długość odcinka: 1 godz.

Ameryka Express sezon 1 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

W szóstym odcinku uczestnicy Ameryka Express rozpoczną kolejny etap wielkiej przygody w jednym z najwspanialszych miejsc Ameryki Południowej – Peru. Prowadząca w towarzystwie orkiestry czeka na uczestników podróżujących starym autobusem na pustyni, w miejscu oddalonym całkiem spory (...)

Długość odcinka: 1 godz.

Ameryka Express sezon 1 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Piąty odcinek będzie ostatnim etapem zmagań w Ekwadorze . Jedna para prosto z boskiego Galapagos wyrusza do Peru.

Długość odcinka: 1 godz.

Ameryka Express sezon 1 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Pary ścigają się do Ingapirca. Miejsca, gdzie odkryto największe inkaskie ruiny w Ekwadorze. Pierwsza para w punkcie kontrolnym gry stanie w szranki z parą immunitetową. Ma szansę wygrać Amulet wart 10 tysięcy złotych. Tym razem wszystkie pary są zaangażowane w grę. Znana i lubiana gra (...)

Długość odcinka: 1 godz.

Ameryka Express sezon 1 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Pierwsza misja w trzecim odcinku Ameryka Express wydawała się bardzo łatwa. Wystarczyło wspiąć się na wulkan Chimborazo, wybrać dwie bryły lodu - przygotowane wcześniej przez najstarszego i najsłynniejszego ekwadorskiego wydobywcę lodu Baltazara Ushca - załadować je na osiołka i (...)

Długość odcinka: 1 godz.

Ameryka Express sezon 1 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Dwie pary, które wykonały misję, polegającą na wydojeniu swojskiej mućki i jak najszybszym dowiezieniu pełnych szklanek mleka do punktu kontrolnego gry, wygrały nocleg u miejscowych kowbojów chagra i szansę na walkę o amulet wart 10 tys. złotych. Pozostali zdani byli na gościnność (...)

Długość odcinka: 1 godz.

Ameryka Express sezon 1 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Uczestnicy wielkiego wyścigu „Ameryka Express” zostali porwani do gry od samego początku. I to dosłownie. Pary, które z zasłoniętymi oczami zostały rozwiezione ciężarówką w osiem różnych punktów, musiały w ulewnym deszczu przedostać się do głównej drogi i znaleźć transport (...)

Długość odcinka: 1 godz.