Alternatywy 4

Alternatywy 4 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Komedia
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
1983
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
8 godz. 46 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Alternatywy 4

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Alternatywy 4 Serial Upadek
Odcinek 9

Upadek

Bawiący w mieszkaniu Winnickiego Anioł odbiera telefon i dzięki temu dowiaduje się, że wkrótce przyjedzie do Warszawy światowa delegacja burmistrzów dzielnic. Prominent ma wytypować blok, który goście odwiedzą. Korzystając z okazji Anioł bez wahania wskazuje blok przy Alternatywy (...)

Długość odcinka: 1 godz. 17 min.

Alternatywy 4 Serial Wesele
Odcinek 8

Wesele

W mieszkaniu Balcerka odbywa się wesele. Wskutek awarii wodociągu do Balcerków schodzi się cały blok i robi się potworne zamieszanie. Gdy zaczyna szwankować także elektryczność, wszyscy przenoszą się do prominenta Winnickiego, by w jego tranzystorowym telewizorze obejrzeć ważny (...)

Długość odcinka: 56 min.

Alternatywy 4 Serial Spisek
Odcinek 7

Spisek

Stanisław Anioł dba o to, by zająć lokatorom każdą minutę. Przykładnie sprzątają klatkę schodową i teren wokół bloku, a wieczory spędzają w suszarni, biorąc udział w próbach chóru. Dozorca przechodzi sam siebie, mieszkańcy domu mają już dość jego tyranii. (...)

Długość odcinka: 55 min.

Alternatywy 4 Serial Gołębie
Odcinek 6

Gołębie

Stanisław Anioł doskonali sposoby uzależniania od siebie niesubordynowanych lokatorów. Prosi, grozi, intryguje, kontroluje korespondencję. Najłatwiej idzie mu z Murzynem, najwięcej problemów stwarza niedawny alkoholik z Pragi, Balcerek. W końcu Anioł wysyła mu fikcyjne wezwanie na (...)

Długość odcinka: 1 godz.

Alternatywy 4 Serial Dwudziesty stopień zasilania
Odcinek 5

Dwudziesty stopień zasilania

Przychodzi zima. W bloku wyłączają ogrzewanie, ciepłą wodę, często i światło. Towarzysz Winnicki namawia lokatorów, by trzymać się solidarnie, razem, po czym przenosi się do willi byłej żony. Pozostali mieszkańcy nie załamują rąk. Manc znajduje na wysypisku starą lokomotywę (...)

Długość odcinka: 56 min.

Alternatywy 4 Serial Profesjonaliści
Odcinek 4

Profesjonaliści

Jedną z lokatorek bloku przy Alternatywy 4 jest śpiewaczka Kubiak-Kolińska. Jej próby głosu stają się uciążliwe dla sąsiadów. Śpiewaczce z kolei przeszkadza każdy szmer, wysyła więc męża, by uciszał robotników używających wiertarek i młotów. Gdy interwencje nie skutkują, (...)

Długość odcinka: 58 min.

Alternatywy 4 Serial Pierwsza noc
Odcinek 3

Pierwsza noc

Radni debatują nad nazwą ulicy. Propozycje związane z nazwiskami zasłużonych nie znajdują uznania - ostatecznie ulica zostaje nazwana Alternatywy. Wprowadzają się kolejni lokatorzy. Nauczycielkę przeprowadza cała klasa, każdy z uczniów niesie jakiś mebel lub sprzęt. W (...)

Długość odcinka: 52 min.

Alternatywy 4 Serial Przeprowadzka
Odcinek 2

Przeprowadzka

Stanisław Anioł zostaje gospodarzem bloku i kieruje ruchem podczas przeprowadzki. Zamieszanie jest spore. Na to samo mieszkanie otrzymuje przydział Zygmunt Kotek i Zdzisław Kołek - wprowadzają się więc obaj z rodzinami i prowizorycznie dzielą lokal na pół. Tragarze zamieniają (...)

Długość odcinka: 52 min.

Alternatywy 4 Serial Przydział
Odcinek 1

Przydział

Na Ursynowie powstają nowe bloki. Prezes spółdzielni mieszkaniowej jest oblegany przez kandydatów do przydziału. Jedni proponują łapówki, inni powołują się na bardzo trudną sytuację mieszkaniową. W dniu wywieszania list do spółdzielni przybywa ekipa telewizyjna, by na (...)

Długość odcinka: 1 godz.