Akcja wakacje

Akcja wakacje Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Podróże, Rozrywka
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2016
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
4 godz. 6 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Akcja wakacje

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Akcja wakacje Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

W Leśnej Osadzie Edukacyjnej koło Piotrkowa Trybunalskiego pan Paweł opiekuje się chorymi, dzikimi zwierzętami. Wiewiórki, kruki, bociany, dziki to tylko kilka ze zwierząt, które mężczyzna otacza swoją opieką. Ekipa „Akcji wakacje” zabiera pana Pawła na wyspę Skopelos.

Długość odcinka: 25 min.

Akcja wakacje Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

„Nasi braci mniejsi” to określenie św. Franciszka z Asyżu dotyczy zwierząt. Kasia Rezler opiekuje się od lat bezdomnymi, skrzywdzonymi i porzuconymi zwierzątkami. Niektóre z nich zaczęły „pracę” w Aleksandrowie Łódzkim w Urzędzie Miasta, kot „pracuje” w Wydziale Kultury a (...)

Długość odcinka: 25 min.

Akcja wakacje Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Grażyna i Waldemar Lądwikowie z Katowic mają troje dzieci: Konrada, Kamila i Kornelię. Pani Grażyna opiekuje się dwudziestopięcioletnim Kamilem chorym na autyzm na co dzień. „Akcja wakacje” postanowiła zabrać ją i Kornelię na pierwsze w życiu wakacje na Cypr, by mogły (...)

Długość odcinka: 24 min.

Akcja wakacje Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Rodzina państwa Kaczmarków to troje dzieci i rodzice. Mama nie pracuje, tata jest rencistą. Piorun, który trafił w ich dom, zniszczył cały dorobek życia. Ekipa „Akcji wakacje” postanawia zabrać rodzinę do Czarnogóry.

Długość odcinka: 25 min.

Akcja wakacje Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Podopieczni Ośrodka dla Osób Starszych i Bezdomnych w Dreglinie postanowili odwdzięczyć się swojemu opiekunowi Tomaszowi Kosielskiemu. Sami nie mają na to środków. Poprosili, aby to ekipa „Akcji wakacje” wsparła ich w zrealizowaniu marzeń osobie, która dała im dach nad głową. Czy (...)

Długość odcinka: 24 min.

Akcja wakacje Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Piotr Bielski jest pierwszym w Polsce joginem śmiechu. Prowadzi zajęcia dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Proponowana przez niego unikalna gimnastyka prozdrowotna integruje ludzi i niesie im radość. Czy wyprawa do Maroka przyniesie radość Piotrowi?

Długość odcinka: 24 min.

Akcja wakacje Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Społecznik poświęcający swój czas innym ludziom czasem zapomina o swojej rodzinie. Ilość zajęć naszej bohaterki jest naprawdę imponująca: szefuje konińskim Amazonkom, prowadzi telefon zaufania dla chorych na raka piersi, jest pedagogiem szkolnym i wolontariuszem w szpitalu. W domu (...)

Długość odcinka: 24 min.

Akcja wakacje Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Arek Stępień z pomocy innym uczynił swoje życiowe credo. Założył rodzinny dom dziecka dla dzieci chorych i niepełnosprawnych. Opiekuje się 8 dzieci. Pan Arek dla siebie nie ma już czasu więc ekipa „Akcji wakacje” spełni jego wakacyjne marzenie zabierając na rajska wyspę Zakynthos.

Długość odcinka: 25 min.

Akcja wakacje Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Dla większości Polaków zagraniczne wakacje typu all inclusive byłyby ziszczeniem ich pragnień. Z nadzieję przychodzi tu program "Akcja wakacje"...

Długość odcinka: 24 min.

Akcja wakacje Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Prowadząca Anna Popek pomoże uczestnikom zrealizować marzenia o wspaniałych wakacjach. W programie widzowie spotkają ludzi, którzy pomagają innym, mimo że często sami wiele w życiu wycierpieli. Tę postawę docenili ich bliscy i znajomi.

Długość odcinka: 26 min.