Akcja stylizacja

Akcja stylizacja Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Hobby, Poradnicze
Rok produkcji:
2011
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
5 godz. 19 min.
Akcja stylizacja Program Odc. 17
Odcinek 17

Odc. 17

Pod nieobecność żony, pan Piotr postanawia zrobić jej niespodziankę. Styliści udają się do Czyżewa, w którym dokonają zupełnego przeobrażenia nieco... staroświeckiego salonu. Czy efekt spodoba się rodzinie?

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 16
Odcinek 16

odc. 16

Nasi designerzy tym razem zmierzą się z zadaniem przerobienia zagraconego pokoju na przyjemną przestrzeń dla niemowlaka. Mają mało czasu, ponieważ ma to być niespodzianką dla małej Helenki i jej mamy.

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 15
Odcinek 15

odc. 15

W mieszkaniu, gdzie prowadzone jest domowe przedszkole też powinno być przyjemnie. „Akcja stylizacja” wkracza do akcji.

Długość odcinka: 18 min.

Akcja stylizacja Program odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Tym razem rewolucję w swoim domu szykują Adrian i Dorota. Pomagać przy remoncie będzie im kot Moris, na którego trzeba szczególnie uważać... Adrian jest fotografem, dlatego w jego salonie nie może zabraknąć autorskiej kolekcji zdjęć.

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Czy 13. odcinek programu okaże się pechowy? Czy remont na pewno spełni oczekiwania uczestników akcji? Na wszelki wypadek trzymamy skrzyżowane palce za plecami przystępując do nowego projektu. Ruszamy do Zielonki. Obiektem stylizacyjnych zmian będzie pokój dzienny. Rewolucję w domu (...)

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Tym razem miejscem przyszłej bitwy o polepszenie estetyki i wygody mieszkańców mieszkania będzie salon. Tomek sprytnie wywiózł swoją żonę Iwonę gdzieś poza Warszawę. Pod jej nieobecność do akcji wkracza ekipa „Akcji stylizacji”. – Jestem gotowy na duże zmiany – mówi (...)

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc.11
Odcinek 11

odc.11

Dziś gościmy w mieszkaniu pana Macieja, który lubi estetykę tradycyjną i nowoczesną. Nie było łatwo do niego dotrzeć... Sztuka wymaga jednak poświęceń!

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

W 10. odcinku robimy rewolucję aranżacyjną w mieszkaniu Huberta Augustyniaka. Udajemy się w tym celu do Pruszkowa. Naszym zadaniem jest antresola. Nowa antresola. Antresola od nowa. Jak sobie poradzi nasza ekipa?

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

W 9. odcinku robimy rewolucję aranżacyjną w mieszkaniu Sławomira Radwańskiego. Pan Sławek jest bardzo tajemniczy. Zostawił klucz pod wycieraczką, a dla naszej ekipy nagrał wskazówki na płycie DVD...

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

W 8. odcinku robimy rewolucję aranżacyjną w mieszkaniu Piotra Suleja. Jest ojcem trzech córek i mężem pani Iwony. To dla niej będzie ta niespodzianka. Kto jak kto, ale pan Piotr powinien znać potrzeby kobiet. Czy uda się mu trafić w ich gust? Zobaczmy.

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

W 7. odcinku robimy rewolucję aranżacyjną w mieszkaniu Dariusza Modzelewskiego. Marzena nie dostała prezentu na 15-lecie ślubu, dlatego mąż Darek postanowił naprawić ten błąd przy okazji kolejnej rocznicy. „Akcja stylizacja” to idealna do tego okazja!

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

W 6. odcinku robimy rewolucję aranżacyjną w mieszkaniu Mariusza Błaszczaka. Mariusz postanowił zrobić niespodziankę swojej ukochanej - Renacie. Do nowego domu wprowadzili się szybko, kiedy był w stanie jeszcze surowym. To oczywiste, że takie kończone na raty wnętrze mogłoby wyglądać (...)

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

W 5. odcinku robimy rewolucję aranżacyjną w mieszkaniu Andrzeja Misiaka. Andrzej po godzinach gra w squasha. Spotkał się z ekipą „Akcji stylizacji”, by zaplanować niespodziankę dla swojej partnerki. Obiektem rewolucji będzie salon, który powinien pełnić dodatkową funkcję sypialni (...)

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

W 4. odcinku robimy rewolucję aranżacyjną w mieszkaniu Ryszarda Stawskiego. Dom przy torach. Akcja stylizacja będzie prezentem na 40. urodziny żony pana Ryszarda. Mieszkanie wygląda typowo, wielka szafa i segment. Nasi styliści odmienią zupełnie wygląd mieszkania.

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

W 3. odcinku robimy rewolucję aranżacyjną w mieszkaniu Macieja Domagalskiego. Tym razem do misternego planu pozbycia się z mieszkania pani domu zostali wciągnięci teściowie. Czy akcja się uda? Dziewczyna wyjeżdża, a do pracy przystępują nasze ekipy remontowe. Dużo jasnych kolorów, (...)

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

W 2. odcinku robimy rewolucję aranżacyjną w mieszkaniu Omara Rahmana. Warszawska Praga. Tym razem to tu przez 3 dni będziemy zmieniać wybrane pomieszczenie w mieszkaniu pewnego sympatycznego polsko-kanadyjskiego małżeństwa. Żona wyjeżdża, a my przystępujemy do pracy.

Długość odcinka: 19 min.

Akcja stylizacja Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

W 1. odcinku robimy rewolucję aranżacyjną w mieszkaniu Marka Skomorowskiego. Salon ma być urządzony w jasnych kolorach, nienowoczesny - czyli bardziej w stylistyce retro i powinny być wyeksponowane okna. Zobacz, jak z tym zadaniem poradziła sobie nasza ekipa.

Długość odcinka: 16 min.