Agentki sezon 1

Agentki sezon 1 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Komedia
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2008
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
7 godz. 21 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Agentki sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Agentki sezon 1 Serial Paparazii, czyli naga prawda
Odcinek 10

Paparazii, czyli naga prawda

W kolejnym odcinku, Tomek zamieni się w kochanka filmowej gwiazdy... A Joasia dostanie pierścionek zaręczynowy. Zamiast o miłości, myśleć będzie jednak o synu. Detektyw Muzyka odkryje, że Kamil spotyka się po szkole z podejrzanym mężczyzną...

Długość odcinka: 44 min.

Agentki sezon 1 Serial Sknerus czyli dziwni lokatorzy
Odcinek 9

Sknerus czyli dziwni lokatorzy

Tym razem, agentki poprosi o pomoc Sknerus – biznesmen, który liczy każdy grosz. Mężczyzna będzie miał problem z lokatorami jednego ze swoich mieszkań. Za to śledztwo agentek...mieć będzie "efekty uboczne". Ewa stanie na głowie (dosłownie!) i wypije podejrzane ziółka. Kika zmieni (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agentki sezon 1 Serial Prymus czyli klin klinem
Odcinek 8

Prymus czyli klin klinem

Wolna miłość - i prawy sierpowy! W kolejnym odcinku, Irina zdobędzie nowego adoratora, Magdę czeka zabawa w klubie pełnym hipisów...a kawiarnię Joanny... zaatakuje desperat! Na szczęście, ofiarą padnie tylko ściana. Ale agentki i tak zaczną nowe śledztwo...

Długość odcinka: 44 min.

Agentki sezon 1 Serial Cud czyli samopomoc mundurowa
Odcinek 7

Cud czyli samopomoc mundurowa

Bohomaz wart miliony - i 100 tysięcy złotych, za które nie da się kupić nawet pudełka zapałek. Jedno i drugie trafi w ręce agentek...Śledztwo ruszy w chwili, gdy kawiarnię odwiedzi "emeryt mundurowy" – były kolejarz. Pełen energii staruszek zleci Joannie odnalezienie zaginionego (...)

Długość odcinka: 44 min.

Agentki sezon 1 Serial Super fura czyli poważny problem
Odcinek 6

Super fura czyli poważny problem

Od czarnego porsche... do zielonych wędlin. Tym razem, agentki będą ścigać wandala, który zniszczył sportowe auto. Dokąd zaprowadzi je śledztwo? W kawiarni zjawi się też Edith Voyage – Francuzka zakochana w Mariuszu... i bardzo o swego chłopaka zazdrosna!

Długość odcinka: 44 min.

Agentki sezon 1 Serial Nudziarz czyli wielkie pieniądze
Odcinek 5

Nudziarz czyli wielkie pieniądze

Nowa klientka, nowa sprawa. Teściowa jak z dowcipów - i zięć, który prowadzi podwójne życie. Detektyw Muzyka trafi w sam środek rodzinnej burzy! A sama ciskać będzie piorunami w dwóch, wyjątkowo upartych (i bardzo o nią zazdrosnych) adoratorów...

Długość odcinka: 44 min.

Agentki sezon 1 Serial Pogromcy duchów czyli Kazamaty
Odcinek 4

Pogromcy duchów czyli Kazamaty

Tym razem, detektyw Muzyka pomaga kelnerce z popularnego klubu Kazamaty. Dziewczyna wyznaje, że w pracy... straszy ją złośliwa zjawa. Joanna, by zbadać sprawę, idzie do klubu razem z Klemensem. A Mariusz, widząc ich razem, robi się ostro zazdrosny...Duchy i adrenalina. Czy "agentki" z (...)

Długość odcinka: 44 min.

Agentki sezon 1 Serial Badania okresowe czyli ostatnia szansa
Odcinek 3

Badania okresowe czyli ostatnia szansa

Joanna zatrudnia drugą kelnerkę, Irinę. W kawiarni pojawia się Ewa, która okazuje się kolejną klientką pani detektyw. Chce zemścić się na lekarzu, który wyłudza od pacjentów łapówki.

Długość odcinka: 44 min.

Agentki sezon 1 Serial Zdrada, czyli kwiaty
Odcinek 2

Zdrada, czyli kwiaty

Magda w roli kelnerki radzi sobie znakomicie. Klienci proszą jednak nie tylko o kawę... Tym razem, w kawiarni zjawia się zapłakana kobieta - pani Weber...Błaga, by Joanna śledziła jej męża, który romansuje ze służącą, piękną Iriną. A detektyw Muzyka szybko odkrywa, że Irina ma (...)

Długość odcinka: 44 min.

Agentki sezon 1 Serial Emerytura, czyli seks bomba
Odcinek 1

Emerytura, czyli seks bomba

Nadkomisarz Joanna Muzyka - po akcji, w której została postrzelona – decyduje się na odejście z policji. Tymczasem jeden z jej kolegów - Mariusz – pragnie, by łączyło ich coś więcej, niż tylko przyjaźń…Gdy Joanna przechodzi na emeryturę, dostaje od ojca nietypowy prezent: (...)

Długość odcinka: 44 min.