Agent - Gwiazdy Sezon 3

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Reality show
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2018
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
9 godz. 50 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Agent - Gwiazdy Sezon 3

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Czas na finałowy odcinek, czyli ostateczną konfrontację i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości! Wszyscy uczestnicy spotkają się w studiu, by poznać zwycięzcę programu. Wygra osoba, która przez cały czas bacznie obserwowała innych uczestników i skrupulatnie zapamiętywała wszystkie (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

W półfinałowym odcinku pozostało już tylko czterech uczestników, a wśród nich Agent, który do końca będzie usiłował pokrzyżować szyki innym! W pierwszej konkurencji będzie można odnaleźć cenne wskazówki do testu. Problem będzie polegał na tym, że trzeba będzie się (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Pozostali już tylko najbardziej wytrwali uczestnicy, którzy być może znają odpowiedź na pytanie: kto jest Agentem? Zaczyna się dla nich etap, kiedy muszą działać samodzielnie. Wiedzą, że nikomu nie mogą już zaufać. Gra staje się coraz trudniejsza, a zadania nie rozpieszczają (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Finał zbliża się nieubłaganie! To oznacza, że zaufanie wśród uczestników maleje, a podejrzliwość sięga zenitu. Nawet przyjaciel, na tym etapie, może okazać się wrogiem. Wśród malowniczych krajobrazów balijskiego Ubud, na terenie tutejszej świątyni, uczestnicy podzielą się na (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Czy po ostatnich trudnościach, uczestnicy zjednoczą się i podejmą działania na korzyść grupy? W miasteczku w południowej części Bali – Denpansar, znów będą musieli popisać się umiejętnościami nurkowania i zdolnościami matematycznymi. W kolejnym zadaniu uczestnikom będą (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

W ósmym odcinku uczestnicy opuszczają krainę ryżowych pól i wracają do nadmorskiej miejscowości Sanur. W pierwszej konkurencji będą musieli wykazać się niezwykle dobrą komunikacją i… umiejętnościami nurkowania. Czy zadanie, w którym każdy może zakłócić jego przebieg, jest w (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

W siódmym odcinku programu „Agent – Gwiazdy” uczestnicy pozostają w balijskim Bedugul. Odcinek ten rozpocznie się nietypowo, gdyż każdy indywidualnie zostanie poproszony przez Kingę o obstawienie osoby, która jego zdaniem opuści program. Ten, kto zdobędzie najwięcej głosów (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

W szóstym odcinku programu „Agent – gwiazdy” uczestnicy pozostają w balijskim Bedugul. Przed nimi trzy konkurencje, podczas których liczyć się będą przepływ informacji, współpraca oraz kontrolowanie poczynań pozostałych. Pierwsze zadanie rozegra się w sielskiej scenerii –  w (...)

Długość odcinka: 40 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

W piątym odcinku programu uczestnicy opuszczą nadmorskie Sanur i przeniosą się w głąb lądu, do krainy pól ryżowych – Bedugul. Zmęczeni podróżą i nieustającymi konfliktami zmierzą się z trzema zadaniami, podczas których zamęt siał będzie nie tylko Agent. Grupa podzieli się na (...)

Długość odcinka: 40 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Po emocjonujących zmaganiach w Hongkongu uczestnicy przeniosą się na „wyspę tysiąca świątyń”, czyli tajemnicze, mistyczne Bali. Na nietypowych gości z Polski czekać będzie niespodzianka – powita ich sama rodzina królewska, a na ich cześć odprawiona zostanie ceremonia wypędzenia (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Trzeci odcinek programu „Agent – Gwiazdy” to dla uczestników ostatnie chwile w gwarnym Hongkongu. Przed nimi trzy zadania wymagające spostrzegawczości, orientacji i przede wszystkim – współpracy. Dzień rozpocznie się zaskakującym odkryciem – w ekipie brak dwóch osób. Tajemnicze (...)

Długość odcinka: 1 godz.

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

W drugim odcinku programu „Agent – Gwiazdy” pozostajemy w tętniącym życiem Hongkongu. Czy Agentowi uda się pomieszać szyki pozostałym? Z pewnością będzie miał ułatwione zadanie – wydarzenia ostatniego odcinka ewidentnie rozłamały grupę. Podczas pierwszej konkurencji uczestnicy (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 3 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Trzecia edycja programu „Agent – Gwiazdy” zaskakuje już od pierwszych minut. Tym razem na czternaścioro uczestników czeka wizyta w hałaśliwym i malowniczym Hongkongu. Psychologiczna rozgrywka z Agentem i własnymi słabościami zacznie się sprawdzianem na wysokości - 300 metrów nad (...)

Długość odcinka: 45 min.