Agent - Gwiazdy Sezon 2

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Rozrywka
Rok produkcji:
2017
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
9 godz. 22 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Agent - Gwiazdy Sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Przez wiele tygodni 14 uczestników programu oraz widzowie przed telewizorami starali się znaleźć odpowiedź na pytanie : kto jest agentem. Rozwiązanie tej zagadki nastąpi w ostatnim odcinku tej serii. Wtedy też dowiemy się, kto z finałowej trójki typował najlepiej i został zwycięzcą (...)

Długość odcinka: 44 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

To ostatnia prosta drugiej edycji programu. W Argentynie po morderczych zadaniach w grze została już tylko trójka uczestników. Wśród nich jest Agent, który wciąż robi wszystko, by pokrzyżować innym plany. W pierwszym zadaniu uczestnicy staną przed ekstremalnym wyborem. Czekają na nich (...)

Długość odcinka: 44 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Do 11 odcinka programu "Agent - Gwiazdy" dotarli uczestnicy, którzy są najbliżej odpowiedzi na pytanie, kto jest Agentem. W tym odcinku czekają na nich 3 zadania. Czy w grze o pieniądze i przetrwanie będą współpracować, czy postawią na indywidualne korzyści?Przed nimi nauka strzelania z (...)

Długość odcinka: 43 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

10 odcinek programu "Agent - Gwiazdy" rozegra się na terenie Sierra de la Ventana, w prowincji Buenos Aires.W tym odcinku uczestnicy muszą wykazać się dobrą orientacją w terenie i zmysłem taktycznym. Zostaną podzieleni na 2 grupy - pierwsza - 2-osobowa ma za zadanie przejście wyznaczonej (...)

Długość odcinka: 43 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

9 odcinek programu "Agent - Gwiazdy" rozegra się w malowniczej prowincji Buenos Aires na terenie Sierra de la Ventana. Na uczestników czeka zjazd tyrolką. Będą musieli nie tylko pokonać lęk wysokości, ale także wykazać się pamięcią i spostrzegawczością, bowiem pod nimi znajdą się (...)

Długość odcinka: 43 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

W grze pozostało siedmioro uczestników. Wśród nich sabotujący zadania Agent. W ósmym odcinku uczestnicy podzieleni na 2 grupy będą musieli odnaleźć groby argentyńskich bohaterów i kompletując treść instrukcji, dotrzeć na miejsce spotkania z Kingą. Ponieważ groby rozmieszczone są (...)

Długość odcinka: 43 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Siódmy odcinek programu "Agent - Gwiazdy" rozegra się w Buenos Aires. Pierwsze zadanie będzie wymagało od uczestników znajomości geografii, ale też refleksu, decyzyjności i szybkości. Podróżując metrem będą musieli właściwie ocenić odległości, jakie dzielą wybrane miasta od (...)

Długość odcinka: 43 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

W szóstym odcinku programu "Agent - Gwiazdy" na uczestników czekają trzy ekscytujące konkurencje. Czy Agentowi uda się zniweczyć starania grupy i niezauważenie sabotować działania pozostałych? W tym odcinku uczestnicy wezmą udział w grze miejskiej, w której będą musieli (...)

Długość odcinka: 43 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Po emocjonujących zmaganiach w poprzednim odcinku uczestnicy opuszczają prowincję Salta i przenoszą się nad Atlantyk. Przed nimi licytacja - za pieniądze zgromadzone do tej pory przez grupę mogą wylicytować cenne dla siebie fanty. Czeka ich także trudne, bardzo złożone zadanie, w (...)

Długość odcinka: 43 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Czwarty odcinek programu "Agent - Gwiazdy" rozegra się w najwyżej położonej na świecie argentyńskiej winnicy Bodega Colom.W pierwszym zadaniu uczestnicy powinni wykazać się dobrą orientacją w terenie, sprawnością fizyczną, spostrzegawczością i współpracą. Czeka ich bowiem bieg na (...)

Długość odcinka: 43 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Trzeci odcinek programu "Agent - Gwiazdy" rozegra się w malowniczej miejscowości Cabra Corral, nad zalewem i rzeką Juramento. W pierwszym zadaniu podzieleni na 2 grupy uczestnicy będą musieli zbudować solidne tratwy, a następnie przepłynąć pontonami około 12 kilometrów z nurtem rzeki, (...)

Długość odcinka: 43 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Odcinek drugi rozgrywa się na południu Argentyny, na terenie prowincji Salta. W tym odcinku uwypuklą się sympatie i antypatie wśród uczestników . Niektórym z nich będzie trudno ze sobą współpracować , a niestety zostaną do tego zmuszeni.Zadanie pierwsze uczestnicy robią w dwóch (...)

Długość odcinka: 42 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 2 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Spędzić noc w temperaturze minus 10 stopni. Wziąć udział w morderczym wyścigu kolarskim na wysokości ponad 4000 metrów. Wskoczyć do wody z prawie 10 metrów. Żyć z dala od cywilizacji, w najbardziej oddalonych od życia częściach Argentyny. Podejmować ryzyko na rozległych bezludnych (...)

Długość odcinka: 45 min.