Agent - Gwiazdy Sezon 1

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Rozrywka
Rok produkcji:
2016
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
9 godz. 45 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Agent - Gwiazdy Sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Po 14 latach na antenę TVN wraca jeden z najpopularniejszych telewizyjnych reality show! Tym razem na poszukiwania Agenta wyruszą celebryci. W blasku afrykańskiego słońca zmierzą się z własnymi słabościami i lękami. Czy wytrzymają szalone tempo, skrajne emocje, pot i łzy? Ale (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Nadszedł czas na półfinał programu "Agent - Gwiazdy"! W dwunastym odcinku zaledwie 3 uczestników stanie przed kolejnymi wyzwaniami. Tym razem Agent będzie deptał po piętach bardziej niż kiedykolwiek... To ostatnia szansa, by uszczuplić wspólną pulę pieniędzy!Pierwsza konkurencja (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

W jedenastym odcinku zostało już tylko czterech uczestników, którzy są coraz bliżej finału i odkrycia, kto pośród nich jest agentem. Gwiazdy wracają do miejsca, gdzie rozpoczęła się ich przygoda z programem - do Johannesburga. W pierwszym zadaniu, uczestnicy udadzą się do starego (...)

Długość odcinka: 42 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Po 14 latach na antenę TVN wraca jeden z najpopularniejszych telewizyjnych reality show! Tym razem na poszukiwania Agenta wyruszą celebryci. W blasku afrykańskiego słońca zmierzą się z własnymi słabościami i lękami. Czy wytrzymają szalone tempo, skrajne emocje, pot i łzy? Ale (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

W dziewiątym odcinku programu "Agent - Gwiazdy" pozostała już zaledwie 6 uczestników! W pierwszej konkurencji uczestnicy nie będą walczyć o pieniądze, a o... jokery! Każdy z nich będzie miał szansę wygrać nawet 3 jokery, które jak wiadomo są bardzo cennym towarem w programie. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

W programie pozostała już tylko siódemka uczestników. Druga połowa nie odpowiadała na pytania o Agencie na tyle dobrze, by móc grać dalej.W ósmym odcinku uczestnicy opuszczą afrykańską sawannę. Udadzą się na prywatne lotnisko, skąd zostaną przetransportowani do kolejnej (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Kolejny dzień zmagań ma miejsce w malowniczym Hazyview położonym nieopodal Narodowego Parku Krugera. W programie pozostało już tylko osiem gwiazd.Do uczestników przychodzi rano Kinga poinformować ich o porwaniu, jakie miało miejsce w nocy oraz o zadaniu, które czeka na pozostałych (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

W programie pozostało już tylko dziewięć gwiazd. Szósty odcinek rozgrywający się w Parku Narodowym Krugera, będzie wymagał od uczestników przede wszystkim sprawnej pracy w grupie. W pierwszym zadaniu gwiazdy muszą ułożyć puzzle, które prawidłowo połączone stworzą mapę (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

W piątym odcinku dziesiątka gwiazd stanie przed trzema wyzwaniami. Jak sobie poradzą tym razem? Czy Agent wprowadzi zamieszanie wśród pozostałych uczestników i uniemożliwi zarobienie kolejnych pieniędzy do puli nagrody głównej?Pierwsza konkurencja rozgrywa się nad wodospadem. Uczestnicy (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

W czwartym odcinku uczestnicy zmierzą się z dwoma zadaniami, każde w pięknej scenerii, wśród krajobrazów zapierających dech w piersiach. Widzowie zobaczą między innymi kanion rzeki Blyde, uznawany za jedną z największych atrakcji turystycznych Afryki.W pierwszym zadaniu uczestnicy (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

W odcinku trzecim uczestnicy muszą zmierzyć się aż z 3 zadaniami, do których potrzebne są nie tylko predyspozycje fizyczne, ale także umysłowe i oczywiście jak zawsze umiejętność pracy w grupie...W pierwszym zadaniu uczestnicy muszą zmierzyć się z własnym lękiem, schodząc po (...)

Długość odcinka: 45 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

W drugim odcinku uczestnicy programu "Agent - Gwiazdy" będą musieli wykazać umiejętnością pracy w grupie oraz niezłą kondycją i zręcznością. W pierwszym zadaniu bohaterowie programu uciekając przed "myśliwymi na quadach" będą mogli zarobić kolejne pieniądze do puli nagrody (...)

Długość odcinka: 44 min.

Agent - Gwiazdy Sezon 1 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

W pierwszym odcinku 14 uczestników - 7 kobiet i 7 mężczyzn, wśród nich 1 Agent, rozpoczną przygodę, która łączy w sobie walkę z własnymi słabościami, pracę zespołową i jednocześnie rywalizację. Wszystkiego tego doświadczą, mając w świadomości, że ktoś w grupie ma za (...)

Długość odcinka: 49 min.