Afera fryzjera Sezon 4

Afera fryzjera Sezon 4 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Rozrywka
Rok produkcji:
2016
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
5 godz. 17 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Afera fryzjera Sezon 4

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Afera fryzjera Sezon 4 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

W "Belleza Spa" krzywe cięcie nie stanowi żadnego problemu. Przecież, jak twierdzi tutejsza właścicielka, zawsze można je poprawić. Jednak czy w profesjonalnym salonie powinno się świadczyć usługi na takim poziomie? To atelier jest drugim zakładem fryzjerskim Sylwii, która na co dzień (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 4 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Studio Fryzur "AN" wywarło na Macieju Maniewskim pozytywne wrażenie. Szczególne spodobały mu się idealnie złożone ręczniki. W takim porządku aż miło pracować! Jednakże zachwyt prowadzącego trwa tylko do momentu, gdy poznaje właścicielkę zakładu. Aleksandra nie tylko wykonuje (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 4 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Mogłoby się wydawać, że salon "Paul Ferro" to przykład nowoczesnego atelier z młodym, odważnym personelem i pewnym siebie właścicielem. Niestety po wizycie w tym zakładzie Maciej Maniewski poczuje się rozczarowany. Tutejsi fryzjerzy, mimo młodego wieku, wciąż korzystają z technik (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 4 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

W salonie "P&M Beauty" w Murowanej Goślinie wielbiciele przepychu poczują się jak w raju! Motywem przewodnim tego miejsca jest zebra przełamana intensywnym bordo. Istne safari w odważnej odsłonie. Taki zakład z nietuzinkowym designem to dla właścicielki Martyny spełnienie marzeń, w (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 4 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Salon fryzjerski "Paula" to raj dla jego pracowników. Można tu posiedzieć, poplotkować, wypić kawkę, zjeść ciastko, a także pomalować paznokcie. Kurz, pająki i brudny zlew są ekipie "Pauli" niestraszne, nic nie jest w stanie zakłócić tej strefy relaksu, zwłaszcza, ze klientów jest (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 4 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Co zrobić kiedy salon "Trendy" wcale nie jest modny i nowoczesny, a stosowane w nim techniki fryzjerskie przypominają te z czasów komuny? Zdecydowanie potrzebny jest tutaj Maciej Maniewski! Na naszego stylistę czeka trudna do okiełznania ekipa zakładu. Młode fryzjerki, które swoje (...)

Długość odcinka: 31 min.

Afera fryzjera Sezon 4 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

We Wrocławiu jest salon, którym nie zarządza nikt, bo właściwie zarządzają nim wszyscy. Właścicielka, owszem, ma coś do powiedzenia, ale z pewnością nie tyle ile jej pracownica albo recepcjonistka, albo kosmetyczka pracująca za ścianą. W salonie spotkać więc można i motylki i (...)

Długość odcinka: 31 min.

Afera fryzjera Sezon 4 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Jest taki salon w Olsztynie, który nazywa się Urszula. Ciężko do niego trafić, ciężko w nim wytrzymać i ciężko w nim o dobrą obsługę. Ten zakład stoi nad przepaścią bankructwa. A takie miejsce to wręcz wymarzone zadanie dla Maćka Wróblewskiego! Będzie musiał ujarzmić (...)

Długość odcinka: 31 min.

Afera fryzjera Sezon 4 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Salon w galerii handlowej to na pozór miejsce idealne na prowadzenie interesu. Ludzi tłum i... deszcz nie pada. Nic tylko zarabiać pieniądze na strzyżeniu włosów! Jest jedno bardzo duże ALE: ale najpierw trzeba umieć to robić! Jeśli po salonie krząta się dwuletnie dziecko (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 4 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Malownicze i piękne Mrągowo jest z całą pewnością wizytówką Pojezierza Mazurskiego. Niestety tego samego nie można powiedzieć o salonie "Kasia", który zawdzięcza swą nazwę właścicielce. Zakład prosperował bardzo dobrze do momentu, aż Katarzyna nie poszła na urlop macierzyński. (...)

Długość odcinka: 32 min.