Afera fryzjera Sezon 2

Afera fryzjera Sezon 2 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Rozrywka
Rok produkcji:
2015
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
6 godz. 24 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Afera fryzjera Sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Afera fryzjera Sezon 2 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Maciek po nazwie salonu Studio Design spodziewa się miejsca, które należy do tych aspirujących i wyróżniających się w mieście. Szczególnie, że takie mniemanie mają o sobie i swojej pracy, dwie pracujące w salonie fryzjerki. Niestety już pierwsze chwile w Studio Design pokazują ich (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 2 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Maciej Wróblewski odwiedzi salon w Garwolinie, w którym pracuje aż trzech niezależnych fryzjerów. Każdy dba o siebie i swojego klienta, ale nikt nie myśli o firmie.W salonie pracują: właścicielka Renata, oraz Agnieszka i Piotr, którzy podnajmują u Renaty stanowiska. Każdy fryzjer (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 2 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Właścicielka salonu, która najchętniej wszystko robiłaby sama i nie potrafi oddelegować obowiązków na pracowników, to kolejne wyzwanie Maćka Wróblewskiego. Ania, to idealny przykład Zosi Samosi. W salonie, który mieści się w jednej z lubelskich kamienic, sama wykonuje większość (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 2 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Prowadzący "Aferę fryzjera" ma piętnastoletnie doświadczenie jako stylista fryzur. Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Na co dzień prowadzi własny salon fryzjerski, w którym każdego klienta (...)

Długość odcinka: 33 min.

Afera fryzjera Sezon 2 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Salon damsko-męski, w którym brakuje klientek, to kolejne wyzwanie Macieja Wróblewskiego. Tym razem gospodarz "Afery fryzjera zawita do Puław. Będzie ratować tam miejsce, które pilnie potrzebuje jego opinii i rad. Ogromnym problemem salonu U Emilki jest brak kobiet, wśród klientów. Z (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 2 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Brak podstawowych umiejętności fryzjerskich i rok przerwy w działalności na rynku, to tylko część problemów, z którymi będzie musiał się zmierzyć Maciej Wróblewski w salonie Marii. Salon, do którego przybył Maciej ma 46-letnią tradycję. Teoretycznie powinny iść za tym (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 2 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

W niewielkim mieście Węgrów jest wielka konkurencja w branży fryzjerskiej. Każdy z 20 salonów musi się ostro starać o klienta, gdyż ten niezadowolony może bez mrugnięcia okiem wybierać z pozostałych kilkunastu. Zakład, który odwiedzi Maciej Wróblewski, jest spełnieniem marzeń jego (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 2 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Gdy w salonie fryzjerskim brakuje wykwalifikowanego personelu, szanse na powodzenie biznesu są raczej nikłe. Tak też jest w przypadku zakładu w Wyszkowie, którego właścicielką jest Ania. Jej współpracownica, Iwona, kształciła się w zawodzie ponad 10 lat temu i od tego czasu nie (...)

Długość odcinka: 33 min.

Afera fryzjera Sezon 2 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Salon bez nazwy, schowany na zapleczu sklepu odzieżowego. Właścicielki poznały się 30 lat temu, w PRL-owskiej spółdzielni fryzjerów. I w tej epoce się zatrzymały... A przynajmniej zatrzymał się ich salon i umiejętności oraz sposób obsługi. Wszystkie klientki, niczym klony, (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 2 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Mieszczący się na warszawskiej Pradze zakład fryzjerski "Venus", to miejsce z ogromnymi, rodzinnymi tradycjami. Istnieje od 1938! Po ojcu salon przejęła obecna właścicielka, pani Wanda, która ... nie radzi sobie ani z biznesem, ani z najnowszymi trendami. Kiedyś właścicielka była (...)

Długość odcinka: 31 min.

Afera fryzjera Sezon 2 Program odc.  2
Odcinek 2

odc. 2

Włos się jeży na głowie!Marlena to doświadczona i zdolna fryzjerka, która porzuciła dobrze zapowiadającą się karierę w stolicy, na rzecz pracy w mniejszym mieście. Otworzyła salon fryzjerski o obiecującej pozytywną zmianę nazwie "Metamorfoza". Niestety nazwa ma z realiami mało (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 2 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Pani Ania przez kilkadziesiąt lat prowadziła w Łodzi "zakład fryzjerski" i bardzo kochała swój zawód. Właścicielka postanowiła zmienić miejsce zamieszkania i powierzyła salon opiece zaufanej, jak się wtedy wydawało, pracownicy. Niestety, płonne okazały się nadzieje pokładane w (...)

Długość odcinka: 31 min.