Afera fryzjera Sezon 3

Afera fryzjera Sezon 3 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Rozrywka
Rok produkcji:
2016
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
6 godz. 23 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Afera fryzjera Sezon 3

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Afera fryzjera Sezon 3 Program odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

W jednej z dzielnic malowniczego Lublina mieści się salon o profesjonalnie brzmiącej nazwie... Profesja. Prowadzą go Grzegorz i Emilia. Małżeństwo otworzyło ten biznes, ponieważ chcieli mieć coś swojego. Emilia nie jest z wykształcenia fryzjerem, ale to ona zarządza firmą, która (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 3 Program odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

W ścisłym centrum Poznania mieści się salon Andre, który swoją nazwę zawdzięcza właścicielowi, Andrzejowi. Niestety dobra lokalizacja nie zapewniła salonowi spodziewanego sukcesu. Właściciel nie ma nic wspólnego z branżą fryzjerską, jest instruktorem bhp. Otworzył salon (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 3 Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Ania rok temu przejęła salon, w którym pracowała przez ostatnich 16-cie lat. Można zaryzykować stwierdzenie, że kobieta ma olbrzymie doświadczenie w branży fryzjerskiej, ale czy to się przekłada na sukces salonu? Właścicielka twierdzi, że problemem nie jest brak klientów, a raczej (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 3 Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Przy jednej z głównych ulic we Wrocławiu znajduje się salon Iwony. Kobieta prowadzi go od wielu lat i jest bardzo przywiązana do tego miejsca. W salonie pracują dwie fryzjerki: Ola i Karolina, jest również Szymon, który jest praktykantem. Pierwszym klientem salonu był mężczyzna i tak (...)

Długość odcinka: 31 min.

Afera fryzjera Sezon 3 Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

W centrum Lublina mieści się mały, niepozorny salon o dumnie brzmiącej nazwie Impression. W pobliżu znajduje się kilka większych salonów, które dużo bardziej przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Właścicielka salonu, Monika, traktuje go jak drugi dom, spędza tu bardzo dużo (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 3 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

W jednym z największych i najdłuższych poznańskich bloków mieści się salon "Twój styl. Jego właścicielka, Alicja, prowadzi go od 15 lat. Salon jest dla Alicji jak drugi dom, ponieważ spędza w nim większość swojego życia. Ala zatrudnia dwie fryzjerki, z których jest generalnie (...)

Długość odcinka: 31 min.

Afera fryzjera Sezon 3 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

W jednej z gdańskich dzielnic mieści się salon "Ana", którego właścicielka jest manicurzystką. Anna otworzyła salon z dwiema koleżankami, ale po pewnym czasie została sama na polu bitwy. Chciała stworzyć miejsce, w którym można zrobić kilka rzeczy jednocześnie: ufarbować włosy, (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 3 Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Na obrzeżach Łodzi mieści się salon o intrygująco brzmiącej nazwie "Wyspa urody. Szefowa salonu, Kamila, rządzi twardą ręką. Jest bezkompromisowa i jak na zodiakalnego lwa przystało - bardzo uparta. Otwierając "Wyspę urody" kobieta marzyła o stworzeniu miejsca wyjątkowego, innego (...)

Długość odcinka: 33 min.

Afera fryzjera Sezon 3 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

W jednej z dzielnic Gdańska znajduje się salon Lea, który czasy świetności ma już dawno za sobą. Lena, właścicielka salonu, od zawsze marzyła o miejscu, w którym będzie upiększać kobiety. Szefowa zatrudnia dwie fryzjerki, z których jest bardzo zadowolona. Przy pierwszej wizycie w (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 3 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Na warszawskim Mokotowie znajduje się salon Marie, który od 11 lat prowadzi pani Małgosia. To kobieta, która żadnej pracy się nie boi. W swoim życiu imała się przeróżnych zajęć. Aktualnie spełnia się, jako manicurzystka oraz szefowa salonu fryzjersko-kosmetycznego. Prestiżowa (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 3 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny (...)

Długość odcinka: 32 min.

Afera fryzjera Sezon 3 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Maciek Wróblewski jest mistrzem w swoim fachu. Od 15-tu lat zajmuje się szeroko pojętą stylizacją fryzur. Strzyżenie, modelowanie, farbowanie to dla niego coś więcej niż rzemiosło i praca, to jego wielka pasja. Od dwóch lat Maciek dzieli się swoim olbrzymim doświadczeniem z salonami, (...)

Długość odcinka: 32 min.