AF-Gun

AF-Gun Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Dokument
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
2 godz. 11 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial AF-Gun

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

AF-Gun Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Praca zespołu medycznego - jak wygląda pomoc rannym? O czym należy pamiętać? Nasi bohaterowie żegnają Afganistan. Przed nimi ostatnie dni stadnego życia i ostatnie chwile z podwyższonym poziomem adrenaliny. Pora na podsumowania - co czują nasi żołnierze i za czym będą tęsknić? (...)

Długość odcinka: 22 min.

AF-Gun Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Północ Ghazni. Przeszukanie zaprzyjaźnionej wioski. Wypadek wśród "afgańskich tygrysów". Znaleziono trzy miny. Saperzy zostali ostrzelani w trakcie utylizacji ładunków wybuchowych. Nowi żołnierze przylatują do bazy - pora na szkolenie. Problem z ogrodzeniem. Wkład Polaków w rozbudowę (...)

Długość odcinka: 22 min.

AF-Gun Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Mycha dostaje rozkaz nietypowych zakupów - pluton znalazł niemowlę. Dlaczego ludzie z prowincji nie przyjmują darów i pomocy? Jak wygląda medyczne zaopatrzenie każdego patrolu? Odnalazła się zaginiona ciężarówka z paliwem. Istnieje prawdopodobieństwo, że to pułapka. Legendarny "mały (...)

Długość odcinka: 22 min.

AF-Gun Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Szkolone przez polskich oficerów "afgańskie tygryski" po raz pierwszy dostały do rąk broń. Próbne polowanie na terrorystów. Turniej siatkówki wg afgańskich zasad. "Diabelski rydwan" w czasie patrolu. Czym zajmuje się Zespół Odbudowy Regionu? Odwiedziny komendanta w miejscowej szkole. (...)

Długość odcinka: 22 min.

AF-Gun Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Afgańska autostrada - tam nawet zagubione zwierzę stwarza niebezpieczeństwo. Mimo trudnych warunków, dowództwo wymaga od żołnierzy schludnego i zadbanego wyglądu. Szkolenie lokalnych policjantów, tzw. "afgańskich tygrysków". Dlaczego amerykańskie oddziały zawieszają na pojazdach (...)

Długość odcinka: 22 min.

AF-Gun Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Przez 6 miesięcy żyją w Afganistanie, w Ghazni. Dowodzenie nad polskimi oddziałami przejmuje nowy generał. Płk. kapelan Wojciech przygotowuje się od mszy. Akademia Policyjna. Służba Blondynki i jej opiekuna. Spotkania z lokalną ludnością. Refleksje komendanta i sapera. Patrol zespołu (...)

Długość odcinka: 21 min.