Absurdy drogowe sezon 1

Absurdy drogowe sezon 1 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Rozrywka
Rok produkcji:
2015
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
2 godz. 32 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Absurdy drogowe sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Absurdy drogowe sezon 1 Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Kamil i Krzysztof zbadają województwo łódzkie pod kątem absurdów drogowych i nie tylko. Swoją przygodę rozpoczną w Sieradzu, przyglądając się postawionym znakom po remoncie ulicy. Kolejnym przystankiem naszych reporterów będą kolejno: Zduńska Wola (kuriozalne przejście dla (...)

Długość odcinka: 22 min.

Absurdy drogowe sezon 1 Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Kamil i Krzysiek udowodnią, że w województwie śląskim zaskakuje nie tylko gwara. Zobaczą tam między innymi atrapę policjanta z fotoradarem, krótki, ale długo budowany most, osiedle zabezpieczone kolczatką oraz słynną będzińską "nerkę", czyli rondo, na którym można aż (...)

Długość odcinka: 23 min.

Absurdy drogowe sezon 1 Program odc.  5
Odcinek 5

odc. 5

W województwie świętokrzyskim Krzysiek pokaże Kamilowi znak drogowy, który nie istnieje, przystanek autobusowy, na który nie można się dostać pieszo i dom stojący na środku drogi. Kamil odwdzięczy się Krzyśkowi ciekawostkami z lubelskiego - zaprezentuje między innymi (...)

Długość odcinka: 22 min.

Absurdy drogowe sezon 1 Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Kolejny kierunek załogi Syreny V8 to województwo warmińsko-mazurskie. Kamil i Krzysiek przyjrzą się między innymi takim miejscom jak Ekomarina w Węgorzewie, przystanki widmo w Olsztynie czy Elbląski Park Technologiczny. Kolejny kierunek załogi Syreny V8 to województwo (...)

Długość odcinka: 21 min.

Absurdy drogowe sezon 1 Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Krzysiek i Kamil wybiorą się w podróż po województwie wielkopolskim. Podczas dwóch dni absurdalnego zwiedzania będą podziwiać parkomaty w Poznaniu, dotrą do ulicy Czarnucha, a także przyjrzą się dokładniej znakom drogowym w Kaliszu oraz dziwnej drodze w Koninie. Krzysiek i Kamil (...)

Długość odcinka: 21 min.

Absurdy drogowe sezon 1 Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Krzysiek i Kamil ruszą w podróż po województwie kujawsko-pomorskim. Swoją dwudniową wycieczkę rozpoczną w iście włoskim stylu: w miejscowości Rzym, a po drodze do miejscowości Koniec przyjrzą się między innymi trasie średnicowej w Toruniu, mostowi w Bydgoszczy i ciekawym znakom (...)

Długość odcinka: 21 min.

Absurdy drogowe sezon 1 Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski to reporterzy TVN Turbo, wyłonieni podczas castingu wśród widzów stacji. Razem przemierzą Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu najbardziej kuriozalnych absurdów drogowych. Wytropią te rozwiązania, które zamiast pomagać kierowcom, przeszkadzają i (...)

Długość odcinka: 22 min.