39 i pół Sezon 3

39 i pół Sezon 3 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Komedia, Obyczajowy
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2009
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
9 godz. 45 min.

  • Alan Andersz
  • Daria Widawska
  • Dorota Deląg

  • Krzysztof Stelmaszyk
  • Leonard Pietraszak
  • Magdalena Lamparska
  • Magdalena Zawadzka
  • Tomasz Karolak

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial 39 i pół Sezon 3

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

39 i pół Sezon 3 Serial Rozwiązanie
Odcinek 13

Rozwiązanie

Darek ma straszny sen: dzwoni do Patryka i okazuje się, że jego syn leży w łóżku z Kasią, która cieszy się, bo nareszcie zdobyła Jankowskiego! Przerażony Darek budzi się i podejmuje szybką decyzję, że jedzie do swojego syna! Musi sprawdzić, co się z nim dzieje. Dzwoni do Patryka i (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 3 Serial Terapia
Odcinek 12

Terapia

Darek odwiedza syna w szpitalu - Patryk ma złamany obojczyk i jest bardzo blady. Nie chce powiedzieć Darkowi, co usłyszał od żony. Marta nie odbiera telefonów, a w jej domu nikt Darkowi nie otwiera drzwi. Darek zrezygnowany rozmawia ze swoimi rodzicami - teraz dopiero rozumie, jak wiele (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 3 Serial Przyjemności i obowiązki
Odcinek 11

Przyjemności i obowiązki

Darek ma erotyczny sen o piosenkarce, Lodzi. Jednak Anka budzi go w kluczowym momencie. Darek denerwuje się, że Anka przerwała pełen emocji sen - już prawie miał Lodzię! Wypomina Ance, że bardzo dawno się nie kochali - żeby tak chociaż raz na kwartał… Anka obiecuje, że spełni jego (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 3 Serial Pogrzeb
Odcinek 10

Pogrzeb

Patryk wita się z Zosią po jej powrocie z Mazur. Ma dla niej dobre wieści - odszedł od swojej żony i chce być teraz z nią! Dziewczyna jest w szoku. Patryk spodziewał się chyba innej reakcji. Krystyna i Warcisław deklarują, że Darek i Anka mogą zostać u nich jak długo będą chcieli. (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 3 Serial Rola życia
Odcinek 9

Rola życia

Darek niepokoi się o syna i próbuje z nim porozmawiać w pracy, ale Patryk nie ma ani czasu ani ochoty na rozmowę. Nie zdał matury, w domu nie bywa całymi dniami, a czasami też… nocami! Ale Patryk nie widzi problemu i nie zamierza się tłumaczyć ze swojego postępowania. "Anarchia padre" (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 3 Serial Liceum
Odcinek 8

Liceum

Patryk budzi się na podłodze u Zosi z bólem głowy. Spóźnił się na zajęcia do szkoły rodzenia. W domu na Patryka czeka zdenerwowana Marta. Patryk próbuje się tłumaczyć, a pretensje żony obraca przeciwko niej samej i zapowiada, że już nie wróci do fikcyjnej pracy w Festerze.

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 3 Serial Cienie na ścianie
Odcinek 7

Cienie na ścianie

Amanda śpiewa w „Dirty Tracku” i ma coraz więcej fanów, ale Zielu robi jej wymówki, że nie ma dla niego czasu. Darek jest dumny z córki. Wkrótce dowiaduje się o kłótni Amandy i Ziela, chce koniecznie porozmawiać z córką. Zdumiony, słyszy od Amandy, że dziewczyna chce wrócić do (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 3 Serial Pomylone dzieci
Odcinek 6

Pomylone dzieci

Anka i Darek patrzą na siebie z rozbawieniem podziwiając Martę i Patryka, którzy goszczą ich w bogato urządzonym apartamencie. Wkrótce wyjaśnia się, że mieszkanie należy do Stanisława, a młodzi mieszkają w nim za czynsz, podlewanie kwiatów i sprzątanie - póki nie znajdzie się nowy (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 3 Serial Najemcy
Odcinek 5

Najemcy

Darek, Anka i Tomasz budzą się… w jednym łóżku! Obok na podłodze, na materacu leży Julka. Wstaje jako pierwsza i budzi wszystkich - im szybciej wstaną, tym więcej zarobią pieniędzy! Anka jest w świetnym humorze, bo czuje się, jakby uciekła od rodziców. Zaraz jednak przypomina sobie (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 3 Serial Genowefa
Odcinek 4

Genowefa

Darek wraz z Julką odwiedzają Kasię w Sanatorium Zdrowia Psychicznego. Julka pyta, czy to prawda, że jej mama jest wariatką? Darek zaprzecza, ale Kasia rzeczywiście zachowuje się, jakby nie była sobą. Prace w klubie muzycznym trwają w najlepsze: Abażur ćwiczy robienie drinków, a Tomasz (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 3 Serial Wymiar sprawiedliwości
Odcinek 3

Wymiar sprawiedliwości

Warcisław jest rozczarowany z powodu nieudanej uroczystości - nie rozumie, jak można uciec z własnego ślubu! Wkrótce cała rodzina otrzymuje od Patryka MMS-y wyjaśniające całe zajście. Darek otrzymuje wezwanie do prokuratury na przesłuchanie w sprawie zniknięcia pieniędzy z kasy (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 3 Serial Ślub
Odcinek 2

Ślub

U Jankowskich ruszają przygotowania do ślubu Marty i Patryka. Warcisław bierze sprawy w swoje ręce i przeznacza na organizację wesela pieniądze skrzętnie zbierane na własny nagrobek. Konkretne pieniądze to i konkretne wymagania… Czy Patryk to wytrzyma?

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 3 Serial Wizyta
Odcinek 1

Wizyta

Darek budzi się przerażony: śniło mu się, że jest biedny i bezdomny, Anka odchodzi od niego do Stanisława, a Patryk ma gromadkę dzieci, ale jest odpowiedzialny i zarzeka się, że nie będzie taki jak ojciec. Po przebudzeniu Anka oświadcza, że nie jest tym snem zdziwiona - przecież (...)

Długość odcinka: 45 min.