39 i pół Sezon 2

39 i pół Sezon 2 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Komedia, Obyczajowy
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2009
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
9 godz. 45 min.

  • Allan Andersz
  • Daria Widawska
  • Dorota Deląg

  • Krzysztof Stelmaszyk
  • Leonard Pietraszak
  • Magdalena Lamparska
  • Magdalena Zawadzka
  • Tomasz Karolak

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial 39 i pół Sezon 2

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

39 i pół Sezon 2 Serial Katastrofa
Odcinek 13

Katastrofa

Darek jedzie na komisariat z nadzieją, że Policja zablokowała konto z jego dziesięcioma milionami złotych. Niestety to Jankowski staje się głównym podejrzanym w sprawie, ponieważ tylko on znał potrzebne do przelewu hasło.

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 2 Serial Wirus anarchii
Odcinek 12

Wirus anarchii

Stanisław chce dyscyplinarnie zwolnić Ankę za incydent z pierogami, które wysypała na kluczową klientkę Festera - Macińską. Alternatywą dla Anki jest wyjazd do Estonii. Kasia i jej były mąż - Karol planują intrygę mającą doprowadzić Darka i jego Dirty Track do upadku. Mają (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 2 Serial Dirty Trick
Odcinek 11

Dirty Trick

Podczas śniadania Jankowscy oglądają wywiad w telewizji z Kellym Moranem - idolem Darka z lat młodości. Ze zdumieniem słyszą, jak artysta wspomina zespół Dirty Trick, którego kasety wysyłał mu wiele lat temu jego fan ze Wschodniej Europy. Kelly Moran deklaruje, że jeśli zespół (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 2 Serial Brazileiro
Odcinek 10

Brazileiro

Patryk jest zachwycony mistrzem capoeiry. Po treningu wraca do domu, gdzie zastaje Martę rozmawiającą z jego rodzicami. Zaczyna się gorąca dyskusja i przekonywanie Patryka, że jego zachcianka, żeby wyjechać do Brazylii, jest zupełnie pozbawiona sensu. Nie mówiąc już o tym, że ma w tym (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 2 Serial Wojna domowa
Odcinek 9

Wojna domowa

Darek powiedział Ance o swojej właśnie poznanej córce - Amandzie. Przyjęła to zadziwiająco spokojnie. To oczywiście tylko pozory. Anka swoją wściekłość zamanifestuje w wyjątkowo spektakularny sposób. W Festerze Anka z płaczem opowiada Magdzie o wszystkich oszustwach i kłamstwach (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 2 Serial Amanda
Odcinek 8

Amanda

Darek przepytuje Ankę na okoliczność zastania półnagiego prezesa w ich wspólnym mieszkaniu. Wybucha kłótnia. W złości Darek postanawia przenieść się z sypialni do dużego pokoju, na kanapę. Anka zwierza się Magdzie, że się ranią nawzajem z Darkiem. Natomiast Darek mówi Korbie, (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 2 Serial Kryzys wieku średniego
Odcinek 7

Kryzys wieku średniego

Podczas śniadania atmosfera jest kiepska. Zauważa to Patryk. Darek spieszy się na spotkania, jest totalnie zabiegany. Nie ma czasu pożegnać się z Anką. Zapomniał o poćwiczeniu z Patrykiem przed egzaminem na prawo jazdy. Nagle zatrzymuje go skurcz pod mostkiem. Ból przechodzi, ale Darek (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 2 Serial Bez trzymanki
Odcinek 6

Bez trzymanki

Zaniepokojony wiadomością zostawioną na lodówce Darek dzwoni do Anki. Nic nie rozumie: Anka mówi, że jest z "kimś" i się rozłącza. Darek dzwoni do Tomasza, ale ten nie wie nic o zniknięciu Anki. Od koleżanki z Festera dowiaduje się, że Anka wzięła tydzień urlopu. Stanisława też (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 2 Serial Trasa
Odcinek 5

Trasa

Darek zapowiada w Dirty Tracku wielki sukces trasy koncertowej zespołu Afromental. Jego członkowie właśnie wrócili z Afryki i są jeszcze lepsi niż wcześniej! Okazuje się jednak, że muzycy wrócili z wypoczynku, delikatnie mówiąc, niedysponowani i trasa staje pod znakiem zapytania. Darek (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 2 Serial Dezerter
Odcinek 4

Dezerter

Darek śni o tym, jak oficer skazuje go na śmierć za dezercję. Budzi się przerażony. Anka uspokaja go, zawsze może pogadać z tatą, który co dwa tygodnie poluje z elitą polskiej armii. W siedzibie Wojskowej Komisji Uzupełnień Darek jest świadkiem rozmowy dwóch pastujących podłogę (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 2 Serial Król nocy
Odcinek 3

Król nocy

Podczas porannego joggingu, Tomasza spotyka Darka. Pyta go o rozwód, jednak Tomasz wciąż upiera się, że kocha Ankę. Darek proponuje, że pomoże mu znaleźć właściwą kobietę, piękną, młodą, która od razu padnie mu w ramiona i obdarzy bezgranicznym uczuciem. A przede wszystkim nie (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 2 Serial Don Juan de Darco
Odcinek 2

Don Juan de Darco

Przerażający sen budzi Darka: Anka opowiada mu w nim o wybujałych fantazjach erotycznych. Zaniepokojenie Darka wzmaga telewizyjna rozmowa z seksuologiem, który potwierdza, że monotonia erotyczna może rozbić związek. Opis leniwego partnera pasuje do Darka jak ulał: przydeptane kapcie, (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 2 Serial Ryczący czterdziestak
Odcinek 1

Ryczący czterdziestak

Za tydzień Darek skończy 40 lat. Marzy o kameralnej imprezie z tej okazji, o czym zwierza się rankiem swojej żonie Ani. Nie dają mu spokoju trzy dzwoniące telefony, bo Darek jest teraz… świeżo upieczonym i bardzo zajętym prezesem firmy fonograficznej "Dirty Track".

Długość odcinka: 45 min.