39 i pół Sezon 1

39 i pół Sezon 1 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Komedia, Obyczajowy
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2008
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
9 godz. 45 min.

  • Alan Andersz
  • Daria Widawska
  • Dorota Deląg

  • Krzysztof Stelmaszyk
  • Leonard Pietraszak
  • Magdalena Lamparska
  • Magdalena Zawadzka
  • Tomasz Karolak

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial 39 i pół Sezon 1

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

39 i pół Sezon 1 Serial Ślub
Odcinek 13

Ślub

Ślub Darek śni o swoim ślubie z Anką. Przebudzenie jest bolesne. Dookoła ślady wczorajszej imprezy, obok zaspany Zdrada. Do mieszkania Darka wpada Patryk oburzony zniknięciem ojca, który nie dopełnia obowiązków menadżera B-27. Patryk zarzuca Darkowi: "niczego nie umiesz doprowadzić do (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 1 Serial Katastrofa
Odcinek 12

Katastrofa

Darek zabiera Patryka do nowej szkoły. Chłopak zastaje w niej nadzwyczaj luźną, ale przy tym i bardzo naukową atmosferę. Jest zaintrygowany, czegoś takiego jeszcze nie widział. Dzwoni do Marty - oboje za sobą tęsknią.

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 1 Serial Korzenie
Odcinek 11

Korzenie

Darek zawozi Patryka do Zielonej Góry, do dziadków. Halina i Jerzy są zachwyceni wnukiem, którego nie widzieli od 12 lat. Proponują mu spanie w pokoju ojca. Patryk czyta stare notatki Darka - wagarował, nie lubił nauczycieli… Chłopak odnajduje w tych zapiskach siebie samego.

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 1 Serial Nowa droga życia
Odcinek 10

Nowa droga życia

Anka pragnie stworzyć trwały związek, a Darek jej zdaniem do takiego nie jest zdolny. Twardo obstaje przy decyzji o rozwodzie. Darek składa wizytę Kaśce, dopytuje ostro o promocję B-27. Kaśka oznajmia mu, że promocja może by i była, gdyby zespół miał wokalistkę.

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 1 Serial Krawaciarz
Odcinek 9

Krawaciarz

Darek chce wykupić poddasze, w którym nielegalnie mieszka. Jednak bez stałej pracy żaden bank nie udzieli mu pożyczki. Wygląda na to, że będzie musiał zostać "krawaciarzem" w Festerze.

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 1 Serial Kawałek podłogi
Odcinek 8

Kawałek podłogi

Darek ma nową posadę. Jest pracownikiem technicznym przy produkcji sitcomu. Zaś jego kumpel Zdrada statystuje w horrorze. W czasie przerwy w zdjęciach Zdrada namawia Darka do wyjazdu do Norwegii. Będą razem pracowali na platformie wiertniczej. To prawdziwa męska przygoda.

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 1 Serial Walentynki
Odcinek 7

Walentynki

Darek myśli, że Anka przygotowuje dla niego z okazji Walentynek jakąś niespodziankę. Nie wie o co konkretnie może chodzić, ale ma nadzieję, że będzie to oznaczało przełom w ich związku. Niespodziewanie Darek dostaje list z sądu wzywający go na rozprawę rozwodową 14 lutego.

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 1 Serial Wariat i zakonnica
Odcinek 6

Wariat i zakonnica

Darek postanawia nie załamywać się niepowodzeniami. Przede wszystkim chce znaleźć pracę. Jego kumpel Jacek obiecuje mu posadę didżeja w lokalnym radiu.

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 1 Serial Profesjonalista
Odcinek 5

Profesjonalista

Darek budzi się u Pauli i jest w kropce. Albo raczej w punkcie wyjścia. Jest załamany wiadomością o ciąży Kaśki. Nie do końca jej wierzy, w przeciwieństwie do Anki, która po spotkaniu ich trojga przed klubem wyrzuca Darka na dobre ze swojego życia. Darek jest wściekły.

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 1 Serial Krótki lot
Odcinek 4

Krótki lot

Anka i Darek budzą się u Pauli. Karolina i Patryk również - tyle że w drugim pokoju. Ani jedna ani druga para tej nocy nie skonsumowała związku, choć wcale na to nie wygląda. Rano wszyscy się spotykają. Wchodzą, prowadzeni przez sąsiadkę, Nowakową, Tomasz, oraz rodzice Ani - (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 1 Serial Zorro
Odcinek 3

Zorro

Patryk zwierza się ojcu, że ma dość Tomasza - nowego faceta swojej matki. Tłumaczy, że jego zdaniem Anka ciągle kocha Darka i że trzeba coś z tym zrobić. Darek ma więc plan - musi jakoś dopaść żonę kiedy w pobliżu nie będzie jej nowego amanta. Wtedy na pewno dziewczyna ujawni (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 1 Serial Anarchia
Odcinek 2

Anarchia

Darek budzi się w samochodzie. Nie wrócił do swojej byłej dziewczyny. Nie w sytuacji, kiedy chce ponownie zdobyć swoją żonę. W tym stanie znajduje go rano Paula i zaprasza do siebie na śniadanie. Darek zastanawia się w jaki sposób ma wrócić do Anki. Dochodzi do wniosku, że musi być (...)

Długość odcinka: 45 min.

39 i pół Sezon 1 Serial Powrót
Odcinek 1

Powrót

Darek ma straszny sen: śni mu się, że właśnie skończył czterdzieści lat i dotąd niczego w życiu nie osiągnął. A jeśli nawet coś osiągnął, to spaprał. Pod wpływem snu odchodzi od Kaśki - kobiety, z którą mieszka i wraca do żony Ani i ich 17-letniego syna Patryka.

Długość odcinka: 45 min.