10 zadań specjalnych Michela Morana

10 zadań specjalnych Michela Morana Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Kuchnia, Rozrywka
Rok produkcji:
2016
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
3 godz. 41 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial 10 zadań specjalnych Michela Morana

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

10 zadań specjalnych Michela Morana Program odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Zadanie 10: Prowiant na drogę, czyli opróżniamy lodówkę Czekamy na to cały rok, odliczamy miesiące, tygodnie i dni, wybieramy miejsce, planujemy skrupulatnie lub wręcz przeciwnie, spontanicznie spełniamy marzenia. W końcu nadchodzi ten upragniony czas - urlop, wakacje, czas ruszyć w (...)

Długość odcinka: 22 min.

10 zadań specjalnych Michela Morana Program odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Zadanie 9: Rozgrzewający posiłek, gdy za oknem sroga zima Gdy za oknem sroga zima, pod stopami skrzypie śnieg, lodowaty wiatr zwiewa czapki z głów, a tęgi mróz maluje wzory na szybach, każdy marzy o tym, by zaszyć się pod ciepłym kocem i wyjść spod niego dopiero na wiosnę. Michel to (...)

Długość odcinka: 22 min.

10 zadań specjalnych Michela Morana Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Zadanie 8: Zdrowy posiłek dla żyjących w biegu Timing goni od rana, co godzinę nowy case, jedno trzeba forwardować, co innego kanselować, a ciągle nie ma feedbecku od klienta. Na koniec dnia jeszcze call od szefa i kolejne action pointy. Jak w takich warunkach żyć, pracować i nie (...)

Długość odcinka: 22 min.

10 zadań specjalnych Michela Morana Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Zadanie 7: Błyskawiczny posiłek dla leniwych Czy zdarzyło Wam się pójść spać z burczeniem w brzuchu, bo byliście zbyt leniwi, by przygotować sobie kolację? A może przyjmowaliście gości suchymi krakersami i paluszkami, bo nie chciało się wam przyrządzić nic do jedzenia na ich (...)

Długość odcinka: 22 min.

10 zadań specjalnych Michela Morana Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Zadanie 6: Posiłek niespodzianka dla wegetarian i mięsożernych Od wieków powszechnie wiadomo, że miłość bywa ślepa, a przebiegły Amor trafia swoją strzałą zupełnie niespodziewanie. I nie pomogą groźby ani prośby - rozkochana osoba świata nie widzi poza obiektem swego nagłego acz (...)

Długość odcinka: 22 min.

10 zadań specjalnych Michela Morana Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Zadanie 5: Bezglutenowy posiłek dla małych i dużych Gotowanie dla gości to dla wielu z nas ogromna przyjemność. Michel także chętnie przygotowuje przysmaki, gdy oczekuje przybycia bliskich. Nierzadko zdarza się jednak, że oczekiwani goście mają swoje własne, bardziej i mniej (...)

Długość odcinka: 22 min.

10 zadań specjalnych Michela Morana Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Zadanie 4: Romantyczny posiłek dla ukochanej osoby W życiu każdego prawdziwego mężczyzny przychodzi taki moment, gdy musi zrobić to, co zrobić musi... przeprosić obrażoną żonę. Nawet jeśli akurat to nie żona wymaga przeprosin, a ktoś zupełnie inny, Michel jest przekonany, że (...)

Długość odcinka: 23 min.

10 zadań specjalnych Michela Morana Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Zadanie 3: Wykwintny posiłek dla znawców i smakoszy Michel Moran ma dziś przed sobą zadanie specjalne, przed którym wcześniej czy później stanie każdy z nas. Gdy przyjmujemy w swoim domu gości i gotujemy dla nich, to zawsze staramy się ich zadowolić, trafić w ich gusta, zaspokoić (...)

Długość odcinka: 22 min.

10 zadań specjalnych Michela Morana Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Zadanie 2: Orzeźwiający posiłek gdy za oknem skwar O upalnym słonecznym lecie marzymy podczas długich, ciemnych i mroźnych zimowych wieczorów. Gdy jednak nadchodzą gorące dni i duszne noce, wiele dalibyśmy za chwilę rześkiej ochłody. Żar leje się z nieba, termometry szaleją, (...)

Długość odcinka: 23 min.

10 zadań specjalnych Michela Morana Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Zadanie 1: Delikatny posiłek dla wrażliwych żołądków Większość z nas może z przyjemnością i bezkarnie delektować się daniami najróżniejszych kuchni z całego świata, mieszać ze sobą różnorodne składniki, próbować zwariowanych połączeń smakowych, eksperymentować i (...)

Długość odcinka: 21 min.