Vnews

UFO - tajemnica nie do rozszyfrowania?

Autor:
Karolina Zadworna
Dodano:
Kategoria:
Kolekcje

Jednym z pytań które od wieków zadają sobie naukowcy jest zagadnienie życia pozaziemskiego. Różne domysły i wyobrażenie jak mieliby wyglądać przybysze z kosmosu są inspiracją dla reżyserów i scenarzystów. Motyw UFO pojawia się w co drugim filmie sensacyjnym. Kosmici mają również swoje miejsce w komediach, kreskówkach i horrorach. Nie można zapomnieć o filmach dokumentalnych, których twórcy próbują rozwikłać tajemnice związane z miejscami, w których mogło pojawić się UFO lub odnajdują dowody na to, że nie jesteśmy sami we wszechświecie.

Jeśli jesteście fanami opowieści o kosmitach, to w ofercie VOD jest w czym wybierać. Proponuję zacząć od filmów dokumentalnych. Na pierwszy ogień idzie serial „UFO – Bliskie spotkania”, którego twórcy próbują zbadać różne historie związane z obecnością kosmitow na naszej planecie. Podobnych dowodów szukają naukowcy z „Hangaru 1 – Akta UFO”, kolejnego serialu dokumentalnego gromadzącego informacje o bliskim sąsiedztwie istot z innego świata. Jeśli zainteresuje was konkretny przypadek historii z kosmitami, można sięgnąć po „UFO nad Wielką Brytanią”, „Strefa 51 – tajemnica katastrofy UFO” lub „Strefa 51 – prawdziwa historia”. Warte uwagi są jeszcze dwa seriale: „Kosmici od A do Z” oraz „Starożytni kosmici”, w którym badacze udowadniają, że ci, których dzisiejsi ludzie nazywają bogami byli w rzeczywistości przybyszami z innej planety.

Filmów dokumentalnych o UFO jest mnóstwo. Każdy badacz chciałby,, aby to jego dowody przekonały mieszkańców Ziemi, że nie jesteśmy sami w kosmosie. Póki co to wszystko to tylko hipotezy i trudne do zweryfikowania zeznania świadków. Może któregoś dnia, jakiś naukowiec pokaże do publicznej wiadomości niepodważalny dowód na istnienie UFO?

 

UFO – Bliskie spotkania

UFO nad Wielką Brytanią

Kosmici od A do Z

Starożytni kosmici