Mała Moskwa

Mała Moskwa Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Melodramat
Rok produkcji:
2010
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
3 godz. 5 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial Mała Moskwa

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

Mała Moskwa Serial odc.4
Odcinek 4

odc.4

Jura odbiera ze szpitala Wierę z córeczką. Prosi, żeby żona nigdy nie pokazywała dziecka Michałowi, prawdziwemu ojcu dziewczynki. Po drodze Jura dostaje rozkaz wojskowy. Trwa inwazja na Czechosłowację... Co zastanie, kiedy powróci do Legnicy?

Długość odcinka: 45 min.

Mała Moskwa Serial odc.3
Odcinek 3

odc.3

Próby muzyczne Wiery zostają niespodziewanie przerwane przez radzieckiego politruka z powodu jej zagrożonej ciąży. Wiera musi zostać w szpitalu. Dodatkowo oficer oświadcza Michałowi, że sprawa ciąży jest dosyć dziwna. Jura, kiedyś kandydat na kosmonautę i przyjaciel Gagarina, został (...)

Długość odcinka: 47 min.

Mała Moskwa Serial odc.2
Odcinek 2

odc.2

Córka i Jura współcześnie mieszkają w luksusowym hotelu, urządzonym w poradzieckim Domu Prijoma. Córka urządza ojcu awanturę, że nie umiał zatrzymać żony przy sobie, że nie zauważył jej romansu i nie przerwał go. Michał wymyślił prosty sposób, by spotykać się z Wierą. Znów (...)

Długość odcinka: 48 min.

Mała Moskwa Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Jurij, który jest pilotem wojskowym, przed odbyciem kolejnego lotu, żegna się z żoną. Nie zdaje sobie sprawy, że jest to ich ostatnie spotkanie. Gdy nocą wraca do bazy, dowiaduje się, że Wiera nie żyje. Oficjalna wersja głosi, że kobieta popełniła samobójstwo. Zdruzgotany (...)

Długość odcinka: 45 min.