Kryminalne gry Sezon 1

Kryminalne gry Sezon 1 Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Dokument, Kryminał
Kategoria wiekowa:
od lat 16
Rok produkcji:
2002
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
5 godz. 38 min.
Kryminalne gry Sezon 1 Program Zabójstwo dziecka - cz.II
Odcinek 14

Zabójstwo dziecka - cz.II

5 września w podpoznańskim Zakrzewie nieznany mężczyzna zaatakował młodą kobietę, spacerującą z dzieckiem. Roczny chłopiec został brutalnie zamordowany w trakcie napadu. Prowadzący śledztwo zakładali, że napad miał tło seksualne. Poznańska policja sprawdziła alibi 76 mężczyzn (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 1 Program Zabójstwo dziecka - cz. I
Odcinek 13

Zabójstwo dziecka - cz. I

5 września w podpoznańskim Zakrzewie nieznany mężczyzna zaatakował młodą kobietę, spacerującą z dzieckiem. Prawdopodobnie chciał ją zgwałcić i zabić. Bez trudu obezwładnił 20-letnią Paulinę i brutalnie pobił. Zdenerwował go płacz dziecka, postanowił je więc uciszyć… (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 1 Program Handlarze marihuany - cz. II
Odcinek 12

Handlarze marihuany - cz. II

Policjanci z wydziału kryminalnego w Kielcach zatrzymali samochód, w którym znaleźli 7 kilogramów marihuany. Kobieta, która przekazała narkotyki kierowcy pojazdu, została już zatrzymana przez policję. Zeznała, że marihuanę przemycał do Polski jej mąż. Ten dobrowolnie oddał się w (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 1 Program Handlarze marihuany - cz. I
Odcinek 11

Handlarze marihuany - cz. I

Policjanci z wydziału kryminalnego w Kielcach otrzymali anonimowy telefon z informacją, że na stacji benzynowej w Górnym dojdzie do napadu rabunkowego. Już na miejscu ich uwagę zwrócił kierowca białego citroena, który spotkał się z młodą kobietą i odebrał od niej dużą paczkę. (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 1 Program Tajemnicze zabójstwo
Odcinek 9

Tajemnicze zabójstwo

Na jednym z osiedli w centrum Gdańska znaleziono porzucone na śmietniku zwłoki mężczyzny. Zmarł w wyniku ciężkiego pobicia. Morderstwo nie wyglądało na robotę amatorów. Wskazywał na to m.in. sposób skrępowania ofiary. Kim była ofiara – to pierwsze pytanie, na jakie teraz trzeba (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 1 Program Handlarze kradzionych samochodów - cz. II
Odcinek 8

Handlarze kradzionych samochodów - cz. II

Wrocławska prokuratura rejonowa razem z policją wpadła na trop gangu, który przemycał samochody skradzione na terenie Unii Europejskiej. Oszuści sprzedawali je w autokomisach i na giełdach, ale najczęściej oferowali je swoim znajomym – ludziom nie mających pojęcia o pochodzeniu (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 1 Program Handlarze kradzionych samochodów - cz. I
Odcinek 7

Handlarze kradzionych samochodów - cz. I

Prokuratura w Jeleniej Górze od dwóch miesięcy prowadzi śledztwo w sprawie grupy przestępczej, przemycającej kradzione samochody. Wśród przestępców obowiązywał ścisły podział zadań. Kradzione auta legalizowali na tzw. „słupy”, czyli ludzi, którzy tylko użyczali swoich nazwisk (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 1 Program Handlarze narkotyków
Odcinek 6

Handlarze narkotyków

Świętokrzyska policja przed dwoma laty rozbiła gang narkotykowy, zajmujący się na wielką skalę uprawą konopii indyjskich. Wyprodukowana przez grupę przestępczą marihuana mogła pokryć zapotrzebowanie całej południowej Polski. Właśnie rozpoczął się proces 22 osób, zamieszanych w (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 1 Program Złodzieje samochodów - cz. II
Odcinek 5

Złodzieje samochodów - cz. II

Policjanci z grupy samochodowej z Bydgoszczy nadal pracują nad sprawą złodziei samochodów. Pomaga im Sebastian – jeden z poszkodowanych – który decyduje się podjąć grę z przestępcami. Jak zakończy się ta sprawa? Odpowiedź w tym odcinku!

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 1 Program Złodzieje samochodów - cz. I
Odcinek 4

Złodzieje samochodów - cz. I

Bydgoszcz. Tu w komendzie miejskiej pracuje specjalny zespół ludzi – jego zadaniem jest walka z plagą kradzieży samochodów. Właśnie zgłosił się do nich kolejny poszkodowany. Mercedes Sebastiana znika z osiedlowego parkingu. Złodzieje dzwonią i żądają za zwrot auta 5000 złotych (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 1 Program Zabójstwo Bosmana - cz. III
Odcinek 3

Zabójstwo Bosmana - cz. III

Policja w dalszym ciągu próbuje dotrzeć do podejrzanych w sprawie zabójstwa szczecińskiego gangstera Bosmana. Wielotygodniowe poszukiwania Marcela nie przynosiły rezultatu. Kolejne tropy okazywały się nie trafione. W końcu na komisariat policji dzwoni telefon – anonimowy mężczyzna (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 1 Program Zabójstwo Bosmana - cz. II
Odcinek 2

Zabójstwo Bosmana - cz. II

Policjanci nadal pracują nad sprawą morderstwa szczecińskiego gangstera Bosmana. Jeszcze nie udało im się ustalić, kto jest sprawcą. W międzyczasie na ulicach Szczecina rozpoczyna się pościg za złodziejem ciężarówki. Policjantów prowadzących śledztwo w sprawie Bosmana czekała (...)

Długość odcinka: 26 min.

Kryminalne gry Sezon 1 Program Zabójstwo Bosmana - cz. I
Odcinek 1

Zabójstwo Bosmana - cz. I

W lesie koło Siedlic znaleziono nagie zwłoki 40–letniego mężczyzny. Już wstępne oględziny pozwoliły ustalić, że zmarł na skutek brutalnego pobicia. Policjanci zidentyfikowali zabitego na podstawie odcisków palców – był to Bosman – znana postać w środowisku szczecińskich (...)

Długość odcinka: 26 min.