Cesarzowa Ki odc. 1 - 50

Tytuł oryginalny: Gi-Hwang-hu

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Dramat, Obyczajowy, Romans
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
Korea Płd.
Długość:
36 godz. 33 min.
Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 50
Odcinek 50

odc. 50

Skarbu zmarłego regenta El Temura szuka nie tylko jego jedyny żyjący syn Tangqishi, ale też król Koryo Wang Yu i namiestnik Liaoyangu Bayan, nowy regent Yuanu. Cesarz Toghun - za podszeptem pani Ki - postanawia zjednać sobie namiestników prowincji.

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 49
Odcinek 49

odc. 49

Regent El Temur zostaje uwięziony. W stolicy panuje radość po obaleniu bezlitosnego i okrutnego regenta. Pani Ki (Seungnyang) przedstawia mu prawdę na temat jego wnuka Mahy. Na El Temurze ma zostać wykonana egzekucja.

Długość odcinka: 42 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 48
Odcinek 48

odc. 48

Tangqishi wyjeżdża ze stolicy, żeby szukać skarbu swojego ojca El Temura. Tymczasem namiestnicy prowincji wraz z królem Koryo Wangiem Yu i samym cesarzem Toghunem przygotowują się do walki z regentem El Temurem...

Długość odcinka: 43 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 47
Odcinek 47

odc. 47

Z okazji urodzin księcia Mahy na dworze zjawiają się mniszki, żeby odprawić stosowne modły. Jedną z nich jest mniszka, która zna historię małego księcia, i wie, że nie jest on prawdziwym synem cesarzowej Tanashiri.

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 46
Odcinek 46

odc. 46

Cesarzowa Tanashiri zostaje przyłapana na niecnych praktykach rzucania klątw i złych uroków. Ponieważ żołnierze stacjonujący w garnizonie stołecznym odmówili służby pod nowym dowódcą, Wang Yu zarządził nabór rekrutów. Z gromady przypadkowych ludzi postanawia zrobić zgrany (...)

Długość odcinka: 43 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 45
Odcinek 45

odc. 45

W obliczu trudności finansowych cesarzowa wdowa zleca nałożnicy Ki zajęcie się sprawą i wprowadzenie oszczędności. Zgodnie z wcześniejszymi planami Wang Yu obejmuje dowodzenie garnizonem stolicy. Cesarzowa Tanashiri chce zniszczyć nałożnicę Ki.

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 44
Odcinek 44

odc. 44

Nałożnica Seungnyang pieczołowicie zajmuje się cesarzem Toghunem po zranieniu zatrutą strzałą. Regent El Temur wpada na chytry pomysł zrzucenia winy na kogoś innego. Jego córka i cesarzowa Tanashiri postanawiają oskarżyć nałożnicę Seungnyang.

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 43
Odcinek 43

odc. 43

Odcinek 43

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 42
Odcinek 42

odc. 42

Cesarz Toghun ratuje oskarżonych o zamach na księcia namiestnika i jego córkę. Cesarzowa wdowa przekazuje swój autorytet Seungnyang, by ta mogła przygotować ceremonię związaną z małym księciem, co obecną cesarzową doprowadza do wściekłości.

Długość odcinka: 43 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 41
Odcinek 41

odc. 41

Regent El Temur oskarża jednego z namiestników prowincji o próbę zabicia młodego księcia. W czasie zgromadzenia namiestników jeden z nich sprowadza schwytanych agentów regenta. Cesarz staje w jego obronie, zjednując przychylność namiestników.

Długość odcinka: 43 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 40
Odcinek 40

odc. 40

Z pomocą dawnego wroga, Yom Feisu, król Koryo Wang Yu odczytuje księgę znalezioną w Domu Orła. Sprawa fałszowania papierów wartościowych zaczyna się wyjaśniać...

Długość odcinka: 42 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 39
Odcinek 39

odc. 39

Król Koryo, Wang Yu wyrusza na spotkanie z ukochaną Seungnyang. Cesarzowa Tanashiri za swoje przewinienia trafia do zamarzniętego pałacu. Na spotkaniu z cesarzową wdową cesarz Toghun wyjawia jej swoją wielką tajemnicę.

Długość odcinka: 42 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 38
Odcinek 38

odc. 38

Cesarzowa Tanashiri szuka wśród służby truciciela. Do stolicy przybywają namiestnicy prowincji, wzburzeni wiadomościami o postępkach cesarzowej. W czasie przeszukania komnat cesarzowej zostają znalezione zatrute daktyle.

Długość odcinka: 43 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 37
Odcinek 37

odc. 37

Nałożnice cesarza Toghuna próbują przeciągnąć na swoją stronę przełożoną służby. Kiedy jedna z nich zostaje otruta, pani Ki wpada na pomysł, żeby spróbować obarczyć winą cesarzową Tanashiri, samą siebie wystawiając jako przynętę. Tymczasem w Koryo Huksu i Yom Feisu dostają (...)

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 36
Odcinek 36

odc. 36

Eunuch króla Koryo Wanga Yu dowiaduje się, że Seungnyang nie zginęła. Nadzieje Wanga Yu ożywają. Cesarzowa Tanashiri chce się pozbyć rywalki w osobie Seungnyang i wyznacza jej bardzo dotkliwą karę – przepisywanie reguł postępowania na dworze.

Długość odcinka: 42 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 35
Odcinek 35

odc. 35

Cesarzowa Tanashiri zmusza nałożnice do picia napoju, który wywołuje niepłodność. Seungnyang się temu sprzeciwia. Handlarz Huksu domyśla się, że nowym dowódcą jego straży jest człowiek króla Koryo Wanga Yu, i postanawia ich zabić.

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 34
Odcinek 34

odc. 34

Król Koryo Wang Yu chce dzięki Yom Feisu, właścicielce domu kurtyzan, wejść w bliższy kontakt z Domem Orła, który podejrzewa o fałszowanie dokumentów i handel nimi. Jeden z ludzi Wang Yu zostaje dowódcą straży w Domu Orła...

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 33
Odcinek 33

odc. 33

Cesarzowa wdowa podejrzewa młodą cesarzową, ponieważ jej dziecko jest wcale niepodobne do swoich rodziców. Król Wang Yu wprowadza swojego człowieka w szeregi handlarzy fałszywymi kwitami. Trwa wybór najlepszych kandydatek na nałożnice cesarza. Jedno z zadań, które dziewczęta muszą (...)

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 32
Odcinek 32

odc. 32

Seungnyang przyjeżdża do stolicy Yuanu, żeby zostać jedną z nałożnic, wywołując kompletne zdumienie obecnych. Zaskoczony cesarz Toghun zaprasza Seungnyang na rozmowę. Wtedy dowiaduje się, że dziewczyna nie wróciła do niego, ale w celu zemsty.

Długość odcinka: 41 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 31
Odcinek 31

odc. 31

W lustrze podarowanym przez damę dworu Noh Seungnyang znajduje ukryte świadectwo krwi zmarłego starego cesarza. Namiestnik prowincji Liaoyang Baekan poznaje Seungnyang i na aukcji wykupuje ją z rąk handlarza. Seungnyang chce wrócić na dwór, żeby pomścić śmierć swoich rodziców i (...)

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 30
Odcinek 30

odc. 30

Cesarz Toghun i Wang Yu dowiadują się o śmierci Seyngnuang i obaj popadają w czarną rozpacz. Szczęściem w okolicy znajduje się starszy wioski koreańskiej Jokho i pomaga Seungnyang. Tymczasem pewna mniszka przynosi do pałacu malutkie dziecko, które znaleziono w górach. Cesarzowa (...)

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 29
Odcinek 29

odc. 29

Wang Yu kontynuuje działania zmierzające do przerwania procederu handlu fałszywymi dokumentami finansowymi. Cesarzowa Tanashiri poddaje się leczeniu, gdy lekarz stwierdza, że jest niepłodna, a jej wcześniejsze objawy były wynikiem urojenia.

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 28
Odcinek 28

odc. 28

Eunuch Jokho zostaje schwytany, torturami próbują z niego wydobyć, gdzie ukrył świadectwo krwi starego cesarza. Tymczasem regent El Temur własnoręcznie sporządza swoją wersję świadectwa krwi zmarłego cesarza...

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 27
Odcinek 27

odc. 27

Seungnyang dzieli się z cesarzem Toghunem swoimi podejrzeniami na temat żyjącego wciąż regenta. Tymczasem rozpoczynają się wojskowe rozgrywki związane z likwidacją przeciwników i mianowaniem nowego regenta. Seungnyang i jej przyjaciele odnajdują eunucha, który był w posiadaniu (...)

Długość odcinka: 43 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 26
Odcinek 26

odc. 26

Wang Yu oferuje pomoc cesarzowej wdowie w pozbyciu się regenta El Temura. Cesarzowa wdowa jednemu z dowódców proponuje stanowisko regenta w zamian za pozbycie się przeciwników. Wang Yu proponuje Seyngnyang, żeby została jego królową.

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 25
Odcinek 25

odc. 25

Cesarz Toghun jest zrozpaczony tym, że Seungnyang go nie chce i woli wyjechać z Wangiem Yu. Ona mówi mu, że przez jego decyzje torturowano i zgładzono jej ojca. Sprzedawczyk Byongsu podejrzewa starszego wioski, że ten wie coś o losach świadectwa krwi.

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 24
Odcinek 24

odc. 24

Syn regenta Tangqishi postanawia zastawić pułapkę na człowieka, który jest w posiadaniu świadectwa krwi zmarłego starego cesarza. Dochodzi do spotkania wszystkich stron, padają wzajemne oskarżenia, a regent o mały włos nie zabija młodego cesarza.

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 23
Odcinek 23

odc. 23

Seungnyang opiekuje się starszą nałożnicą zmarłego cesarza, która rzekomo wie, gdzie jest świadectwo krwi dawnego władcy. Król Wang Yu oświadcza się Seungnyang. Pałac cesarski opanowują szczury, co jest oznaką realizującej się klątwy zmarłego cesarza.

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 22
Odcinek 22

odc. 22

Cesarz Tgohun stara się jak najwięcej przebywać ze służącą Seungnyang. Tymczasem król Wang Yu cierpi, ponieważ jego ukochana jest przy cesarzu. Regent El Temur chce się dowiedzieć, kto jest autorem ogłoszeń, które podważają jego autorytet.

Długość odcinka: 46 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 21
Odcinek 21

odc. 21

Wang Yu nie chce narażać Seungnyang i zabrania jej, by mu pomagała. Trwają poszukiwania świadectwa krwi, testamentu, który własną krwią spisał otruty ojciec obecnego cesarza. Wang Yu podejmuje akcję podburzania społeczeństwa przeciwko regentowi.

Długość odcinka: 47 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 20
Odcinek 20

odc. 20

Cesarz Toghun z zazdrości o to, że król Wang Yu jest niezwykle utalentowany i podoba się kobietom, urządza mecz piłki nożnej. Wang Yu ze swoimi ludźmi rozwiesza w mieście ogłoszenia podburzające przeciwko regentowi El Temurowi.

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 19
Odcinek 19

odc. 19

Na uroczystym przyjęciu, kiedy Wang Yu prezentuje swoje umiejętności muzyczne, goście dowiadują się o podejrzanej śmierci jednego z dowódców straży. Wang Yu postanawia skorzystać z pomocy Seungnyang, żeby dobrać się do skóry regentowi El Temurowi.

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 18
Odcinek 18

odc. 18

Seungnyang choruje. Cesarz opiekuje się nią i coraz bardziej zaniedbuje swoją małżonkę. Do stolicy Yuanu przybywa zwycięski król Koryo, Wang Yu, wraz z oddziałami cesarskimi. Wang Yu poprzez swojego człowieka umawia się na spotkanie z Seungnyang, lecz nieszczęśliwym zbiegiem (...)

Długość odcinka: 41 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 17
Odcinek 17

odc. 17

Seungnyang przekonuje cesarzową Tanashiri, żeby ta dała jej dokument pozwalający jej odejść z pałacu. Jednocześnie wychodzi na jaw spisek młodej cesarzowej skierowany przeciwko konkubinie Pak. Król Wang Yu dogaduje się z dawnym przeciwnikiem Batolu.

Długość odcinka: 43 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 16
Odcinek 16

odc. 16

Cesarzowa Tanashiri jest rozżalona faktem, że cesarz w ogóle nie zwraca na nią uwagi. Postanawia zgładzić konkubinę Pak. Pak i Seungnyang decydują się przeciwstawić knowaniom cesarzowej. Dochodzi do decydującego starcia wojsk Yuany z oddziałami tureckimi.

Długość odcinka: 43 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 15
Odcinek 15

odc. 15

Cesarzowa Ki

Długość odcinka: 45 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Cesarz Toghun podejrzewa, że służąca Nyang to jego dawny znajomy i wybawca Seungnyang. Cesarzowa Tanashiri z zazdrości o ciężarną panią Pak postanawia sprawić, żeby ta straciła dziecko...

Długość odcinka: 42 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Król Koryo postanawia podstępem pokonać wojska tureckie i dzięki temu nie dopuścić do przejęcia kontroli nad szlakiem jedwabnym. Dzięki skrupulatnie przemyślanej strategii w końcu odnosi poważne zwycięstwo...

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Nowa cesarzowa jest wściekła na cesarza i cesarzową wdowę za to, że dążą do tego, by to nie ona urodziła cesarskiego potomka. Tymczasem w walce o jedwabny szlak wojskom Yuanu nie udaje się zdobyć przewagi nad oddziałami tureckimi...

Długość odcinka: 43 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Cesarz Toghun bez przerwy myśli o Seungnyangu. W noc poślubną nie dochodzi do zbliżenia z cesarzową, co jest na rękę cesarzowej wdowie, która ma inne plany względem cesarza. Mianowicie podsuwa mu jedną ze służących...

Długość odcinka: 43 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Seungnyang zostaje służącą w pałacu cesarskim. Znajduje się blisko cesarza i ma nadzieję wreszcie się na nim zemścić. W stolicy cesarstwa Yuanu zarozumiała córka El Temura szykuje się do ślubu. Wkrótce też zostaje małżonką El Temura...

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

XIV wiek. Młoda Koreanka, Ki Seungnyang zostaje porwana do Chin jako niewolnica. Tam udaje się jej zbiec z niewoli i w męskim przebraniu dochodzi do coraz większej sławy i zaszczytów, aż w końcu zostaje żoną chińskiego cesarza z dynastii Yuan.

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

XIV wiek. Młoda Koreanka, Ki Seungnyang zostaje porwana do Chin jako niewolnica. Tam udaje się jej zbiec z niewoli i w męskim przebraniu dochodzi do coraz większej sławy i zaszczytów, aż w końcu zostaje żoną chińskiego cesarza z dynastii Yuan.

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

XIV wiek. Młoda Koreanka, Ki Seungnyang zostaje porwana do Chin jako niewolnica. Tam udaje się jej zbiec z niewoli i w męskim przebraniu dochodzi do coraz większej sławy i zaszczytów, aż w końcu zostaje żoną chińskiego cesarza z dynastii Yuan.

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Seungnyang i książę Toghun nadal uciekają, lecz wysłannicy Yuanu i zdrajcy Koryo depczą im po piętach. Tymczasem zdradziecki Yom Byongsu na rozkaz mocodawców yuańskich dowódcę Ki Jaho - ojca Seungnyang - pozbawia oczu, języka i uszu...

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Ki Jaho mówi Seungnyang, że wie, kim ona jest. Ale ta ze względu na losy kraju postanawia dalej działać jako mężczyzna. Książę Toghun prosi go, by nauczył go posługiwać się mieczem i łukiem. Król Wang Yu zaczyna darzyć Seungnyanga uczuciem.

Długość odcinka: 46 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Całkiem przypadkowo Toghun uchodzi z życiem w czasie kolejnego zamachu na jego życie i dociera na dwór Koryo. Tutaj okazuje się, że to Seungnyang go uratował. Król Wang Yu z nieskrywaną radością wita Seungnyanga.

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Senugnyang przypadkowo dowiaduje się, kto jest jej ojcem, a dzięki swoim umiejętnościom zostaje jego przybocznym. Wang Yu jako nowy król Koryo postanawia walczyć z korupcją, którą ogarnięta jest większość dworzan.

Długość odcinka: 42 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Seungnyang uniemożliwia zamach na księcia Wanga Yu, zasłaniając go własnym ciałem. Tymczasem Seungnyang z grupą swoich ludzi przemyca sól do cesarstwa Yuanu, a za zdobyte pieniądze wykupuje kobiety z chińskiej niewoli.

Długość odcinka: 44 min.

Cesarzowa Ki odc. 1 - 50 Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

XIV wiek. Młoda Koreanka, Ki Seungnyang zostaje porwana do Chin jako niewolnica. Tam udaje się jej zbiec z niewoli i w męskim przebraniu dochodzi do coraz większej sławy i zaszczytów, aż w końcu zostaje żoną chińskiego cesarza z dynastii Yuan.

Długość odcinka: 44 min.