Burza

Tytuł oryginalny: La tempestad

Burza Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Melodramat, Obyczajowy
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
Meksyk
Długość:
85 godz. 21 min.
Burza Serial odc. 122
Odcinek 122

odc. 122

Ostatni odcinek burzliwej miłosnej historii. Fulgencio wyznaje Mercedes, że zabił Michela Fabré, ponieważ był jego rywalem i odkrył jego przestępczą działalność. Obiecuje, że więcej nie będzie jej niepokoił. Hernán napada na Lázara. Fulgencio ratuje syna, ale zostaje ciężko (...)

Długość odcinka: 43 min.

Burza Serial odc. 121
Odcinek 121

odc. 121

Hernán przebiera się w strój pielęgniarza i ucieka z kliniki. Pod szpitalem czeka już na niego Úrsula, która chce, by natychmiast uciekli daleko stąd. Tymczasem on oświadcza, że nie wyjedzie, dopóki nie zabije Damiána. Urslula czuje się oszukana. Rosario pociesza Delfinę po śmierci (...)

Długość odcinka: 43 min.

Burza Serial odc. 120
Odcinek 120

odc. 120

Hernán skazany na dożywotni pobyt w zakładzie psychiatrycznym, dostaje w klinice ataku histerii. Marina zawiadamia Magdalenę o śmierci Beatríz. Valentín wspiera Magdalenę, a Damian - Marinę. Zdemaskowana przez Damiana Esthercita nie może znieść faktu, że stała się obiektem niechęci (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 119
Odcinek 119

odc. 119

Fulgencio, zmuszony porzucić plan zabicia żony, po tym jak zmieniła testament, próbuje wmówić jej, ze ją kocha i chce by znów byli razem szczęśliwi. Claudio wyznaje miłość Mercedes, która wymawia się od jednoznacznej odpowiedzi, twierdząc, że teraz musi myśleć o córkach, nie o (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 118
Odcinek 118

odc. 118

Damián walczy z Hernanem. Na ratunek Damianowi, Marinie i ich dziecku śpieszy Robles, którego następnym celem będzie Fulgencio. Valentín próbuje umówić się z Magdaleną, matka radzi jej, by nie rezygnowała z miłości. Rosario każe Abigail namówić Lazara do pozostania w miasteczku. (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 117
Odcinek 117

odc. 117

Marina błaga Hernána, by nie robił jej krzywdy. Ten prosi ją o przebaczenie. Claudio wyrzuca Fulgenciowi, że gdyby kochał Mercedes nie przysparzałby jej tyle cierpienia. Burmistrz zauważa, że Claudio także kocha Mercedes. Esthercita prosi ojca, by przekonał matkę, by nie zdradziła (...)

Długość odcinka: 43 min.

Burza Serial odc. 116
Odcinek 116

odc. 116

Fulgencio zarzuca córce, że po raz kolejny pokrzyżowała mu plany. Chciał zabić Hernána, ale to Esthercita stanęła mu na drodze. Burmistrz ma nadzieję, że Úrsula nie była osobą, która powiadomiła Hernána o jego i policji planach. Policja pojawia się w domu Hernána. Marcelino (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 115
Odcinek 115

odc. 115

Podczas operacji u Mercedes następuje zatrzymanie akcji serca. Magadalena chce wiedzieć, skąd Fulgencio zna Mercedes. Fulgencio opowiada jej i Marinie o swej wieloletniej nieszczęśliwej miłości do Mercedes i opowiada, jak kobieta przed laty wybrała Michela Fabré. Marina mówi Claudiowi, (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 114
Odcinek 114

odc. 114

Hernán zmusza Marinę do podpisania aktu ślubnego. Grozi jej, że jeśli nie zmieni swojego nastawienia do niego, cenę za jej zachowanie zapłaci jej córeczka. José zawozi ranną Mercedes do szpitala. Damián śpieszy na ratunek Marinie. Na miejscu dowiaduje się, że ukochana wyszła za (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 113
Odcinek 113

odc. 113

Marina pozwala Damiánowi odwiedzać córkę, kiedy tylko zechce, ale zaznacza, że między nimi wszystko skończone. Ernesto wyjawia Hernánowi, że jest jego ojcem i zdradza powody, dla których zabił jego matkę i ojczyma. Marcelino przekazuje José, że Hernán planuje ślub z Mariną na (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 112
Odcinek 112

odc. 112

W szpitalu, gdzie po wypadku trafiła Marina i gdzie zaczeła rodzić, dziecko, które przyszło na świat nie daje znaku życia. Marina rozpacza. Damián modli się o cud. Delfina podejrzewa męża o romans z Jazmín. Fulgencio tłumaczy jej, że nie jest ojcem lecz dziadkiem dziecka Jazmin. (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 111
Odcinek 111

odc. 111

Marina nieświadomie pogarsza stan matki. Nie wie, że Hernán podmienił leki Beatríz. Fulgencio okłamuje Hernána, że Ernesto został przewieziony do więzienia o zaostrzonym rygorze. Zauważa, że wspólnik boi się szefa. Saldana oznajmia mu, że po ślubie z Mariną ma zamiar wyjechać z (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 110
Odcinek 110

odc. 110

Damián próbuje odwieść Marinę od małżeństwa z Hernanem, na które zgodziła się, kiedy testy wykazały, że jej ukochany jest ojcem dziecka Esthercity. Marina nie daje się przekonać jego słowom ani ostrzeżeniom przed Hernanem. Magdalena również odradza siostrze ten ślub i jest (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 109
Odcinek 109

odc. 109

Pojawienie się Fulgencia ratuje Lazarowi życie, ale chłopak jest w szoku słysząc, że to jego ojciec. Sąd przyznaje Damianowi wyłączną opiekę nad Michelem. Delfina oskarża męża o zdradę. Fulgencio opowiada jej, jak uratował życie Lázara i wyznaje, że chłopak jest jego synem. (...)

Długość odcinka: 43 min.

Burza Serial odc. 108
Odcinek 108

odc. 108

Damián żąda od Esthercity dowodów, że spodziewa się jego dziecka. Zapewnia Marinę, że kobieta kłamie. Mercedes cieszy się, że Ernesto jest w więzieniu, ale nie daje jej spokoju myśl, że Hernán nadal przebywa na wolności i jest zbyt blisko jej córki. Robles zapewnia Mercedes, że ma (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 107
Odcinek 107

odc. 107

Robles informuje Damiána, że Ernesto ma jego syna. Mówi mu o przygotowywanym ataku na rezydencję Contrerasa. Przyjaciel przestrzega Mercedes, że Ernesto żyje. Hernán oczernia Damiána w oczach Mariny. Zdradza jej także, że dziecko jest w rękach Ernesta. Robles pojawia się w domu (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 106
Odcinek 106

odc. 106

Hernán przeczuwa, że Ernesto pragnie się na nim zemścić. Damian chce wiedzieć gdzie jest dziecko. Esthercita zapewnia , że zostawiła synka w kołysce. Úrsula uświadamia Hernánowi, że teraz, gdy dziecko zniknęło, nic już nie stoi na drodze Mariny i Damiána do szczęścia. Damián (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 105
Odcinek 105

odc. 105

Hernán próbuje przekonać Ernesta, że jest po jego stronie. Ernesto zgadza się dać mu szansę i zleca mu porwanie dziecka Esthercity. Hernán zapewnia Mercedes, że nigdy nie chciał pozbawić jej udziałów w przetwórni i jak tylko wyjdzie z zapaści finansowej, zwróci jej firmę. Ernesto (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 104
Odcinek 104

odc. 104

Widząc pocałunek Esthercity i Damiana, Marina ucieka. Dopiero Magdalena uświadamia siostrze, że wszyscy widzieli, że to Esthercita pocałowała męża. Marina godzi się z Damianem, ale kiedy ten próbuje jej powiedzieć o intrydze Esthercity, pojawia się Mercedes i Marina szybko oddala się, (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc, 103
Odcinek 103

odc, 103

Damián nie wierzy w zapewnienia żony, że spędzili upojną noc. Domyśla się, że dosypała mu środek odurzający do drinka, ale Esthercita wszystkiemu zaprzecza. Ernesto zleca Gálvezowi zwołanie spotkania członków organizacji. Marina twierdzi, że będzie mogła zbudować więź z (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 102
Odcinek 102

odc. 102

Marina przeprasza Mercedes, że nie dała jej szansy na wyjaśnienia i wyznanie prawdy. Prosi, żeby teraz powiedziała jej wszystko. Nie chce więcej sekretów. Ernesto uczy się życia z protezą. Czuje się coraz lepiej i planuje zemstę na swoich wrogach. Magdalena oskarża matkę, że nie (...)

Długość odcinka: 39 min.

Burza Serial odc. 101
Odcinek 101

odc. 101

Mercedes błaga Damiána, by nie dopuścił do spotkania sióstr. Fulgencio rozmawia z żoną i córką o obecności Mariny na swoim wystąpieniu. Damián przedstawia Magdalenie synka i wyznaje jej, że wkrótce ponownie zostanie ojcem, tym razem dziecka Mariny. Esthercita opowiada ojcu o (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 100
Odcinek 100

odc. 100

Magdalena chce biec za siostrą. Mercedes zatrzymuje ją. Uważa, że jeszcze nie nadszedł czas, by Marina dowiedziała się o jej istnieniu. Magdalena przypomina umowę, którą zawarły i ostrzega, że zniknie na zawsze, jeśli matka złamie słowo. Esthercita próbuje przekonać Damiana, że (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 99
Odcinek 99

odc. 99

Damián uświadamia Marinie, że tylko rozmowa z Mercedes pomoże jej rozwiać wątpliwości. Wściekły Hernán widzi, jak przyjaciółka całuje się z kapitanem. Grozi Esthercitcie, że jeśli nie pomoże mu zdobyć Mariny, on ostatecznie rozdzieli ją z Damiánem, mówiąc mu całą prawdę o (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 98
Odcinek 98

odc. 98

Úrsula i Hernán radzą Esthercitcie, jak ma zatrzymać przy sobie męża. Damián namawia Marinę, by dała szansę Mercedes i wysłuchała jej. Úrsula dostaje ataku zazdrości na widok Hernána z Zuly. Abril uświadamia Magdalenie, że odpychając matkę, krzywdzi jedynie siebie. Marina (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 97
Odcinek 97

odc. 97

Hernán wpada w furię po telefonie od Ernesta, który zarzuca mu zdradę i obiecuje zemstę. Każe Úrsuli znaleźć w rzeczach Fulgencia modulator głosu. Jest przekonany, że to burmistrz wydzwania do niego, podając się za martwego szefa. Marina zawiadamia Damiána o stanie Michela. (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 96
Odcinek 96

odc. 96

Damián jest w szoku na wieść, że Marina jest córką Mercedes. Zuly informuje Roblesa, że podsłuchane przez nią rozmowy Hernána jasno wskazują na to, że jest nowym liderem organizacji. Robles potrzebuje jednak dowodów. Nie bacząc na ryzyko, Zuly zgadza się nosić ukryty mikrofon. Jest (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 95
Odcinek 95

odc. 95

Damián dziękuje Marinie, że poświęciła się dla dobra jego synka. Prosi by nie zapominała o nim i jego miłości. José obiecuje Rebece, że choć nadal ją kocha, nie będzie już zabiegał o jej wzajemność – od tej pory ich relacje będą wyłącznie zawodowe, a on poszuka sobie (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 94
Odcinek 94

odc. 94

Hernán jest przekonany, że to Fulgencio dzwonił do niego, podając się za Ernesta. Prosi Úrsulę, by przeszukała rzeczy wuja i znalazła potrzebny mu dowód w postaci modulatora głosu. Damián nie rozumie, dlaczego żona nie chce oddać mu dziecka skoro jej ono przeszkadza. Esthercita (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 93
Odcinek 93

odc. 93

Guerrero relacjonuje Roblesowi, jak podczas przesłuchania Hernán bardzo się zdenerwował na pytanie o Macaria, którego rzekomo nie znał. Robles ma nadzieję, że w nerwach Hernán zacznie popełniać błędy. Abril wyznaje Mercedes, że Magdalena jest bliska wybaczenia jej. Radzi, by (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 92
Odcinek 92

odc. 92

Damián zapowiada żonie, że nie pozwoli jej zabrać synka. Delfina próbuje przekonać córkę, by nie wyjeżdżała. Esthercita uprzedza, że tylko Damián jest w stanie ją zatrzymać. Úrsula pokazuje Hernánowi naszyjnik, który dostała od Fulgencia w zamian za informacje o nim. Zapewnia go (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 91
Odcinek 91

odc. 91

Damián zabiera rannego Roblesa do szpitala. Úrsula zastaje Zuli w mieszkaniu Hernána. Magdalena nie wierzy słowom Mercedes, nie chce więcej słuchać jej wyjaśnień i ostrzega, że zniknie bez śladu, jeśli matka będzie ją nachodzić. Jazmín prosi Candy, by pozwoliła jej się u siebie (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 90
Odcinek 90

odc. 90

Esthercita dostaje dokumenty rozwodowe. Prosi ojca, by jej pomógł, a dobrze na tym wyjdzie. Wyznaje mu, że Michel nie jest synem Damiana lecz Ernesta, którego jest jedynym spadkobiercą. Po powrocie do domu Hernán zastaje Zuly. Pozwala jej zostać kilka dni u siebie. Macario odmawia wyjawienia (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 89
Odcinek 89

odc. 89

Hernán mówi sparaliżowanej Beatriz, że cieszy go jej stan. Nie kryje już, że nigdy go nie obchodziła, używał jej tylko, by rozdzielić Marinę z Damiánem. Twierdzi, że zawsze dostaje to, czego chce i zdobędzie Marinę, nawet wbrew jej woli. Ubolewa też, że Marina nie straciła (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 88
Odcinek 88

odc. 88

Damián i jego ludzie przychodzą z pomocą grupie porwanych dziewcząt. Z odsieczą przybywają federalni. Niestety porywacze uciekają, zanim ktokolwiek zdołał rozpoznać w nich policjantów - Larę i Valdivię. Nereo zakrada się do domu Fulgencia i ogłusza Delfinę. José zawiadamia Mercedes (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 87
Odcinek 87

odc. 87

Esthercita i Fulgencio rozmawiają o dziwnym zachowaniu Hernána. Mercedes rozważa zamknięcie trzech firm. Claudio namawia ją, by się nie poddawała i oferuje swoją pomoc. Mercedes chce się dowiedzieć, kto przejął rolę Ernesta w organizacji. Fulgencio prosi Esthercitę, by powiedziała mu (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 86
Odcinek 86

odc. 86

Esthecrita i Hernán kłócą się. Przerzucają się winą za to, że nie udało im się rozdzielić Mariny i Damiána, których związek z dnia na dzień staje się coraz bardziej silniejszy. W furii Hernan próbuje udusić Esthercitę. Ratuje ją Úrsula. Później wyznaje kuzynce, że to nie (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 85
Odcinek 85

odc. 85

Damián zgadza się zamieszkać z Mariną. Robles przestrzega Mercedes przed Hernánem, który jest zdolny do wszystkiego, nawet morderstwa. Niestety, nie ma przeciw niemu wystarczających dowodów. Mercedes chce jak najszybciej odsunąć Hernana od córki. Robles ostrzega, że musi to zrobić, nie (...)

Długość odcinka: 45 min.

Burza Serial odc. 84
Odcinek 84

odc. 84

Blas jest pod wrażeniem efektów rehabilitacji szefa. Ernesto oświadcza mu, że jest gotów na wszystko dla swojego syna. Mercedes ubolewa, że musiała zastawić swój nocny klub. Beatriz prosi córkę, by nie osądzała biologicznej matki. Magdalena wychodzi z kliniki odwykowej. Jej tak zwanym (...)

Długość odcinka: 44 min.

Burza Serial odc. 83
Odcinek 83

odc. 83

Beatriz wyznaje córce, że nie jest jej biologiczną matką, a Ariel związał się z nią ze względu na jej zdrowie, nie wiedząc, że kobieta, z którą był wcześniej jest z nim w ciąży. Beatriz też nie miała o tym pojęcia, dopóki pewnego dnia Ariel nie zjawił się z małą Mariną. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Burza Serial odc. 82
Odcinek 82

odc. 82

Gurrero i Robles nie wierzą w zeznania Nerea i Valdivii. Mercedes rozmawia z José o zaciągnięciu hipoteki pod klub nocny, by móc uporać się ze strajkami pracowników w innych firmach. Marina obiecuje zrobić wszystko, co w jej mocy, by znaleźć rozwiązanie. Lázaro ma żal do matki, że (...)

Długość odcinka: 45 min.

Burza Serial odc. 81
Odcinek 81

odc. 81

Marina ma żal do Damiána, że jej nie ufa. Prosi, by jej więcej nie szukał. Claudio radzi przyjacielowi, by trzymał zazdrość na wodzy. Marina pojawia się na przyjęciu w hotelu Hernána. Przyjaciel ma dla niej niespodziankę: zatrudnił Susanę, koleżankę, której broniła przed Ernestem. (...)

Długość odcinka: 45 min.

Burza Serial odc. 80
Odcinek 80

odc. 80

Mercedes opowiada Marinie o swojej przyjaźni z Arielem i o tym, jak została jego wspólniczką. Úrsula wmawia wujostwu, że próbowano ją zgwałcić. Fulgencio daje jej broń do samoobrony. Marina prosi Mercedes o radę w sprawie propozycji pracy, jaką złożył jej Hernán. Mercedes nie chce (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 79
Odcinek 79

odc. 79

Candy proponuje Jazmín, by zamieszkała u niej dopóki Lazaro nie wróci. Jazmin wyznaje, że teściowa przeprosiła ją i obiecała się zmienić, ale Candy nie wierzy w nagłą skruchę Rosario. Esthercita żali się Hernánowi, że Damián chce od niej odejść i zabrać dziecko. Wspólnik (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 78
Odcinek 78

odc. 78

Marina jest bliska wyznania prawdy Damiánowi, ale w ostatniej chwili powstrzymuje się. Jazmín zaczyna krwawić. Candy zabiera ją do szpitala. Oskarża Rosario, że chce doprowadzić do poronienia. Ostrzega, że jeśli jeszcze raz zobaczy, jak wykorzystuje i uprzykrza życie synowej, powiadomi o (...)

Długość odcinka: 39 min.

Burza Serial odc. 77
Odcinek 77

odc. 77

Nereo zaczepia Jazmin. Rosario obwinia o to samą synową. Zarzuca Jazmin, że kokietuje mężczyzn. Każe jej też dźwigać ciężkie przedmioty, chcąc by dziewczyna poroniła. Damián ma pilne sprawy do załatwienia, prosi Mercedes, by pod jego nieobecność została z dzieckiem. Esthercita (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 76
Odcinek 76

odc. 76

W klinice rehabilitacyjnej pojawia się terapeuta – były alkoholik – Valentín (Mauricio Hénao). Úrsula zauważa, ze jej kuzynka nie interesuje się swoim dzieckiem. Esthercita przyznaje się jej, że udaje tylko zatroskaną matkę, żeby zatrzymać przy sobie Damiána. Delfina i Fulgencio (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 75
Odcinek 75

odc. 75

Hernán namawia Marinę, by przyjęła pracę w jego firmie. W końcu dziewczyna godzi się na spotkanie biznesowe z przyjacielem. Okazuje się, że proponuje on jej pracę w hotelu, z którego została zwolniona za obronę jednej z pracownic przed gwałcicielem. Szczęśliwy José podaje Rebece (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 74
Odcinek 74

odc. 74

Damián odnajduje dziecko. Nereo na polecenie Fulgencia przecina kable hamulcowe w aucie ojca Tomasa. Duchowny wpada do wąwozu. Mercedes opowiada zaskoczonej Marinie o porwaniu dziecka Esthercity. Tymczasem ona prosi ojca o pieniądze na podróż do stolicy i wyznaje mu, że urodziła dziecko (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 73
Odcinek 73

odc. 73

Marina jest szczęśliwa, wiedząc, że urodzi dziecko ukochanego i przekazuje matce radosną nowinę. Esthercita oświadcza José, że nigdy nie zgodzi się na rozwód. Adwokat Damiana uprzedza ją, że jeśli będzie robić problemy, skompromituje ją w mediach. Dziewczyna zaczyna się bać. Wie, (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 72
Odcinek 72

odc. 72

Macario telefonuje do Damiána z instrukcjami. Rebecca radzi siostrzenicy, by nie poddawała się i poczekała aż Fabré rozwiąże swoje problemy. Lázaro przyjmuje propozycję Fulgencia. Burmistrz jest szczęśliwy na wieść, że zostanie dziadkiem, a Rosario cieszy się, że syn wyjedzie. (...)

Długość odcinka: 39 min.

Burza Serial odc. 71
Odcinek 71

odc. 71

Fulgencio zarzuca córce, że desperacko próbując zatrzymać przy sobie Damiana, wystawia całą rodzinę na pośmiewisko. Esthercita przypomina mu, że sam hańbi ich nazwisko. Delfina jest zaskoczona, córka nie chce jednak powiedzieć przy niej nic więcej na temat Fulgencia. Damián (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 70
Odcinek 70

odc. 70

Marina chce zostać sama. Damián postanawia dać jej czas. Beatríz martwi się, że Esthercita nigdy nie da Fabré rozwodu. Hernán namawia Esthercitę, by walczyła o męża wszelkimi sposobami. Esthercita błaga Damiana, by dał jej szansę. Damián jest nieugięty. Zdesperowana dziewczyna (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 69
Odcinek 69

odc. 69

Pojawienie się Esthercity wywołuje u zgromadzonych w kościele szok. Esthercita oskarża Damiana, że porzucił ją na morzu, by uciec z kochanką. Delfina mdleje na widok córki. Marina wybiega z kościoła. Nie chce rozmawiać z narzeczonym i każe mu załatwić sprawy z Esthercitą. Do rozmowy (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 68
Odcinek 68

odc. 68

Beatríz nie chce, by córka poznała prawdę. Mercedes przekonuje ją, że to właściwa decyzja. Chce przeprowadzić rozmowę z córką po jej ślubie z Damiánem. Úrsula podsłuchuje rozmowę Hernána i Fulgencia. Damián i marynarze wracają z morza po wyjątkowo udanym połowie. Kapitan (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 67
Odcinek 67

odc. 67

Marina opowiada Damiánowi o tajemniczej kobiecie, która odebrała telefon w domu Mercedes. Mówi, że miała wrażenie jakby rozmawiała sama z sobą. W klubie Macario usiłuje poderwać Magdalenę. Mercedes pozbywa się go i nie kryje przed córką, że nie budzi on jej zaufania. Ernesto i (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 66
Odcinek 66

odc. 66

Marina popiera decyzję Damiana, który przywrócił do pracy zwolnioną przez Hernana załogę. Prosi Hernána, żeby od tej pory każdą decyzję konsultował z nią. Gurrero chce wiedzieć, co robił Fulgencio po opuszczeniu baru, bo był osobą, która rozmawiała z Ornelasem. Burmistrz (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 65
Odcinek 65

odc. 65

Damián prosi Lázara, by powiedział mu wszystko, co wie na temat organizacji. Robles dowiaduje się Ornelasa. Natchmiast zawiadamia Guerrera i każe mu przyjrzeć się sprawie. Hernán udaje obrażonego zachowaniem Ernesta. Szef przeprasza jego i żonę, za to, że ją uderzył. Lázaro zabiera (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 64
Odcinek 64

odc. 64

Beatríz zarzuca Mercedes, że chce jej odebrać córkę. Kobieta opowiada jej swoją historię i mówi, że wyznała jej prawdę, żeby mogły połączyć siły i chronić Marinę przed Ernestem. Hernán bierze Magdalenę za Marinę. Hernán przeprowadza śledztwo i odkrywa, że Marina i Magdalena (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 63
Odcinek 63

odc. 63

Damián, nie chcąc wdawać się w konflikt z Hernánem, postanawia nie jechać do Meksyku. Bagre informuje kapitana, że Saldana zwolnił całą załogę. Mercedes przyjeżdża do szpitala i oferuje Marinie swoje wsparcie. Ornelas zdradza Fulgenciowi, że znalazł dowody i wkrótce on i Hernán (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 62
Odcinek 62

odc. 62

Beatriz wzywa Marinę. Mimo nacisków Fulgencia, Lázaro odmawia zabicia Damiána. Ernesto pojawia się w klubie nocnym. Prosi Magdalenę o rozmowę. Gdy dziewczyna chce z nim wyjść, Hector zabrania jej. Ernesto zleca Macariowi śledzenie Magdaleny. Rebeca jest świadkiem, jak siostra zaczyna (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 61
Odcinek 61

odc. 61

Marina spędza noc z Damianem. Mercedes opowiada Magdalenie o tym, jak sama oddała Marinę, kiedy zabrano jej Magdalenę. Córka zarzuca jej, że jest złą matką. Ernesto planuje uderzyć Mercedes w jej czuły punkt – chce skrzywdzić jej córki. Lázaro odwiedza Fulgencia w szpitalu. Chce mu (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 60
Odcinek 60

odc. 60

Lázaro planuje datę ślubu z Jazmín. Rosario próbuje przekonać go, by poczekał trochę z decyzją. Fulgencio zleca Larze, by zakradł się do przetwórni i zepsuł lodówki. Magdalena chce wiedzieć, kim był jej ojciec. Jest przekonana, że to Ernesto, którego matka posłała do więzienia. (...)

Długość odcinka: 39 min.

Burza Serial odc. 59
Odcinek 59

odc. 59

Wściekły Hernán wraca do domu i daje upust swojej furii. Poprzysięga, że zniszczy Damiána. Rebeca obmyśla plan, jak pogodzić Marinę i Damiána. José radzi, żeby sobie również dała szansę na szczęście. Beatriz przez przypadek wyrzuca kroplę od Eusebii. Ernesto ostrzega Mercedes, by (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 58
Odcinek 58

odc. 58

Damián prosi przyjaciół o wyrozumiałość. Chce zostać sam. Marina zapewnia go, że może liczyć na jej wsparcie. Beatriz nie podoba się, że córka została z Damiánem. Delfinę niepokoi dziwne napięcie między jej mężem a Mercedes. Fulgencio zbywa ją. Nagle dostaje ataku bólu. (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 57
Odcinek 57

odc. 57

Hernán prosi Marinę, by obiecała mu, że nie będzie się więcej zbliżać do Damiána. Beatriz mówi siostrze, że krople, które dała jej Eusebia bardzo jej pomogły. Rebeca opowiada jej o spotkaniu Mariny z Damiánem i wyjawia prawdziwe powody, dla których Fabré rzucił jej siostrzenicę. (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 56
Odcinek 56

odc. 56

Marina odpycha Damiána. Wyrzuca mu, że przekreślił ich szanse, okłamując ją i zrywając z nią. Zapowiada, że nie ma zamiaru zrywać zaręczyn z Hernánem i prosi, by potraktował ich pocałunek jako pożegnanie. Gdy Hernán dowiaduje się, że Marina spotkała się z Damiánem wpada w (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 55
Odcinek 55

odc. 55

Za namową Ojca Tomasa Lázaro próbuje pogodzić się z matką. Rosario jest jednak nieugięta. Każe synowi zerwać z Jazmín. Fulgencio idzie z synem do Nereo. Lázaro płaci alfonsowi za uwolnienie Jazmín. Burmistrz ostrzega syna, że jeśli on lub dziewczyna zdradzą go, nie będzie miał (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 54
Odcinek 54

odc. 54

Show w kantynie Candy odnosi sukces. Mija pół roku. Mercedes odwiedza Damiána. Informuje go, że nadszedł czas, żeby złożyć apelację. Damian jest sceptyczny. Toribio ma dość rządów Fulgencia. Namawia Marcelina, by tym razem nie fałszowali wyborów. Hernán prosi Marinę o rękę. (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 53
Odcinek 53

odc. 53

Marina nie chce rozmawiać o Damiánie z ciotką. Mercedes zleca Jacobowi wyciągnięcie Fabré z więzienia. Ma nadzieję, że adwokatowi uda się zmusić kapitana portu do wyznania prawdy. Uprzedza go jednak, żeby uważał na Fulgencia. Damián ponownie wdaje się w bójkę z Dragónem. Toribio (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 52
Odcinek 52

odc. 52

Rebeca zdradza José, że Damián nigdy nie przestał kochać Mariny. Odsunął się od niej, żeby ją chronić. Damian prosi Eusebię, by nie mówiła Marinie o zajściu w więzieniu. Marina powierza Bagre obowiązki kapitana. Ernesto i Hada biorą ślub. Úrsula odwiedza Damiána w więzieniu. (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 51
Odcinek 51

odc. 51

Po wysłuchaniu Mercedes Magdalena zgadza się zostać z matką, pod warunkiem, że ta nie zamknie jej w ośrodku odwykowym. Eusebia opowiada Bagre i Oso o swojej wizji: widziała Damiána rannego na podłodze. Tymczasem on prosi Claudia, by wyznał Marinie prawdę, jeśli nie uda mu się (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 50
Odcinek 50

odc. 50

Lázaro chce, by Fulgencio zdradził mu tożsamość jego ojca. Burmistrzowi nie podoba się ton chłopaka i wyrzuca go. Claudio ostrzega Damiána, że Dragón może coś knuć przeciw niemu. Papacito ma dość Magdaleny i siłą wyrzuca ją z domu. Nagle pojawia się Mercedes w towarzystwie (...)

Długość odcinka: 39 min.

Burza Serial odc. 49
Odcinek 49

odc. 49

Mayuya mówi Delfinie o planowanych występach Úrsuli w kantynie Candy. Delfina początkowo kobieta oponuje, obawiając się kolejnego skandalu w rodzinie, ale mąż przekonuje ją, że siostrzenica nie przyniesie im wstydu. Jazmín opowiada ojcowi Tomasowi swoją historię. Marina odwiedza (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 48
Odcinek 48

odc. 48

Fulgencio radzi Lázarowi, by odszedł z mafii, jednak chłopak doskonale wie, że z organizacji nie odchodzi się żywym. Burmistrz obiecuje, że będzie mógł odejść, a Jazmin będzie jego, jeśli tylko zachowa milczenie. Rebeca ostrzega siostrzenicę przed Hernánem. Nie wierzy, że (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 47
Odcinek 47

odc. 47

Candy i Rebeca ustalają ostatnie szczegóły show, które przygotowują w barze. Úrsula oferuje im swoją pomoc, chcąc się zbliżyć do przyjaciół Damiána i Hernána. Damián zostaje przewieziony do więzienia. Mercedes dowiaduje się o ucieczce Magdaleny ze szpitala. Robles zdradza (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 46
Odcinek 46

odc. 46

Przyjaciele stają w obronie Damiána, kiedy ma zostać zabrany do więzienia. Fulgencio triumfuje. Mercedes zapowiada, że zrobi wszystko, by udowodnić niewinność Fabré. El Papacito odnajduje Magdalenę i mówi jej o Mercedes. Dziewczyna jest gotowa na wszystko, by tylko pomógł ukryć się (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 45
Odcinek 45

odc. 45

Beatriz martwi się, że jej córka znajdzie się na językach całego miasteczka. Wszyscy są przekonani o niewinności Damiána. José informuje przyjaciół, że Mercedes ma na to dowody i jest już w drodze do miasteczka. Przy rozmowie obecny jest także Hernán, który natychmiast każe (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 44
Odcinek 44

odc. 44

Mercedes prosi José, by nie szczędził pieniędzy na obronę Damiána i za wszelką cenę wyciągnął go jak najszybciej z więzienia. Pracownik uprzedza ją, że sprawa nie jest łatwa, bo Fulgencio używa wszelkich wpływów, by skazać zięcia. Do Delfiny docierają plotki o wizjach Eusebii. (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 43
Odcinek 43

odc. 43

Mercedes błaga lekarza, by pozwolił jej być przy córce, ale Dr Gonzalez uzależnia to od zgody Magdaleny. Magdalena odtrąca Mercedes i jej wsparcie. Delfina mówi mężowi o swojej rozmowie z Eusebią. Fulgencio nie wierzy, że Esthercita nadal żyje. Hernán zleca Lázarowi zabicie Roblesa. (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 42
Odcinek 42

odc. 42

Mercedes zostawia śpiącą Magdalenę pod opieką lekarzy, a sama jedzie do miasteczka. Przed sądem Fulgencio oskarża Damiána o zabicie Esthercity, a Marinę o pomoc w zaplanowaniu morderstwa. W trakcie przesłuchania obraża Marinę i prowokuje Damiana, który rzuca się na niego z (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 41
Odcinek 41

odc. 41

Mercedes błaga lekarza, żeby ratował Magdalenę. Tymczasem mieszkańcy miasteczka oskarżają Marinę o sprowadzanie na nich nieszczęść. Delfina staje w obronie zięcia. Nie wierzy, że Damian zaplanował eksplozję na łodzi. Fulgncio jednak upiera się przy swoim. Mayuya bezskutecznie stara (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 40
Odcinek 40

odc. 40

Robles jest zdziwiony, zastając Fulgencia i Hernána w domu Nereo. Nie ma wątpliwości, że mężczyźni zamieszani są w handel żywym towarem. Oświadcza, że jeśli tak jest, znajdzie dowody. Hernán postanawia zająć się komendantem, a Fulgencio zleca usunięcie Damiána. Muneca znajduje (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 39
Odcinek 39

odc. 39

Marina prosi Damiana by wybaczył jej decyzję o wyjeździe. Damian chce jechać za nią. Beatriz widząc, jak są sobie oddani, przeprasza ich, że dotąd była przeciwna ich miłości. Wyznaje też, że osobą, która ją zaatakowała była Mayuya. Damián postanawia rozmówić się z (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 38
Odcinek 38

odc. 38

Delfina zaprasza Mayuyę, żeby zamieszkała z nią i Fulgenciem, i zajęła miejsce Esthercity. Ernesto wyrzuca Hernánowi, że nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i że zaślepia go miłość, przez co cierpią ich interesy. Szczęśliwy Damián opowiada chrzestnej matce o swoich planach. (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 37
Odcinek 37

odc. 37

Marina i Damián spędzają romantyczne chwile na jachcie. Valdivia i Nereo są zadowoleni z pracy Lázara. Postanawiają powierzyć mu poważniejsze i bardziej niebezpieczne zadanie. Fulgencio odradza synowi pracę dla Valdivii i Nereo. Chłopak jest nieugięty. Jest zdecydowany na wszystko, by (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 36
Odcinek 36

odc. 36

Podczas mszy Mayuya urządza skandal. Obraża Marinę i obwinia ją o śmierć Esthercity. Kiedy Hernán, chcąc uciszyć Mayuyę, oznajmia, że on i Marina są narzeczonymi, pojawia się Damián, który nie zamierza słuchać tego spokojnie. Beatriz wyznaje Damiánowi, że pozostało jej kilka (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 35
Odcinek 35

odc. 35

Mercedes jest w szoku, co wystrasza Magdalenę. Mereceds każe szoferowi ją śledzić. Marina czuwa przy ukochanym. Pojawia się Hernán. Kiedy zostaje sam na sam z rywalem, uprzedza go, że znalazł sposób, żeby ich rozdzielić na zawsze. Ojciec Tomas przekonuje Damiána, że nie ma powodu, (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 34
Odcinek 34

odc. 34

Damián i Marina wyznają sobie miłość. Fulgencio ostrzega Hernána, że powinni uważać na Roblesa. Hernan uważa, że powinni się go pozbyć, ale Fulgencio obawia się, że to ściągnęłoby im na głowę policję federalną. Eusebia chce zabrać chrześniaka do domu, żeby otoczyć go (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 33
Odcinek 33

odc. 33

Po nocy spędzonej z Mayuyą Fulgencio powątpiewa, że dziewczyna zakochała się w nim tak nagle. Dziewczyna wyznaje, że od dawna się jej podobał, ale bała się go, widząc, jak traktuje córkę. Burmistrz pojawia się w szpitalu. Oznajmia Beatriz i Rebece, że wie o próbie morderstwa Fabré (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 32
Odcinek 32

odc. 32

Mercedes pojawia się i krzyżuje plany Valdivii. Marina czuje się osaczona przez wyznania miłości Hernána. Postanawia zakończyć z nim współpracę. Eusebia opowiada, co stało się w szpitalu. Rebeca jest przekonana, że ktoś czyha na życie Damiana. Bagre podejrzewa, że to powodowany (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 31
Odcinek 31

odc. 31

Mieszkańcy miasteczka zbierają się nad brzegiem. Modlą się o zaginionych. Mayuya próbuje nastawić ich przeciw Marinie. Ksiądz apeluje do wiernych, by nie zwracali uwagi na plotki i modlili się o powrót Esthercity i Damiána. Nagle w oddali wszyscy zauważają rannego Fabré. Marina (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 30
Odcinek 30

odc. 30

Hernán stara się przekonać Marinę, żeby odpuściła poszukiwania Damiána. Dziewczyna jest nieugięta. Mercedes odwiedza Eusebię. Kobieta mówi, że zna prawdę o jej córkach, które zostały jej odebrane zaraz po urodzeniu i, z których jedną jest Marina. Dodaje, że wkrótce jej (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 29
Odcinek 29

odc. 29

Po rozmowie z Eusebią Marina jest jeszcze bardziej zdeterminowana by kontynuować poszukiwania Damiána. Lázaro prosi Nereo o pracę. Opiekun Jazmín chce czasu do namysłu. Dziewczynie nie podoba się, że przyjaciel chce narażać dla niej życie. Hernán stara się uświadomić Marinie, że (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 28
Odcinek 28

odc. 28

Marina wspomina chwile spędzone z Damiánem. Bagre informuje ją, że prawdopodobnie doszło do wybuchu na jachcie. Fulgencio zawiadamia żonę, że morze musiało porwać ciało Esthercity. Zrozpaczona Delfina obwinia męża o wypadek córki i wyrzuca go z sypialni. Hernán wyraża swoją (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 27
Odcinek 27

odc. 27

Hernán udaje, że cieszy się szczęściem Mariny. Podczas rozmowy, ukradkiem, naciska przycisk i aktywuje ładunek wybuchowy, który znajduje się na jachcie, którym płyną Damian i Esthercita. Hernán daje Marinie kontrakt do podpisania. Dziewczyna zauważa w nim brak ważnej klauzuli. Jednak (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 26
Odcinek 26

odc. 26

Damián ma dość pretensji Esthercity. Po raz kolejny zapowiada jej, że nigdy nie będzie w stanie jej pokochać. Dodaje, że nigdy jej nie okłamywał i prosi, żeby się z tym pogodziła. Fulgencio każe Nereo i Valdivii trzymać się z dala od Lázara. Esthercita chce, by na pożegnanie Damian (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 25
Odcinek 25

odc. 25

Wściekła Esthercita chowa się, żeby Marina i Damián jej nie zauważyli. Zdradzona żona rzuca się do morza. Damián skacze za nią i ratuje jej życie. Dziewczyna wyrzuca mu, ze całował się z inną, ale zapewnia go, że jeszcze zdobędzie jego uczucie. Damian mówi, żeby nie robiła sobie (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 24
Odcinek 24

odc. 24

Marina prosi Damiana, by o niej zapomniał, ale on nie chce o tym słyszeć i całuje ją. Wypytywana przez Hernana, Marina przyznaje, że rozmawiała z Mercedes i przyjmuje jego ofertę. Rebeca dziwi się przy José o przesadnej trosce Mercedes o Marinę. Esuebia uprzedza chrześniaka, że grozi (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 23
Odcinek 23

odc. 23

Damián prosi Esthercitę, żeby przygotowała wszystko do podróży. Uprzedza jednak, żeby nie traktowała jej jako podróży poślubnej a jako ich pożegnanie. Marina uprzedza Hernana, że zanim zgodzi się na jego propozycję, musi porozmawiać z Mercedes. Marina prosi matkę, by zdradziła jej (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 22
Odcinek 22

odc. 22

Rebeca ubolewa, że w wyniku pożaru wiele osób zostanie bez pracy. Mercedes zapewnia, że dopóki przetwórnia działa, będzie troszczyć się o swoich pracowników. Beatriz wypytuje szefową córki, jak to się stało, że stała się właścicielką fabryki jej męża. José radzi (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 21
Odcinek 21

odc. 21

Marina postanawia nie przywiązywać się do obietnic Damiána. Podejrzewa, że Esthercita nigdy nie zgodzi się na rozwód. Hernán namawia Marinę, by przyjęła jego ofertę pracy i wyjazdu. Valdivia podkłada ogień w fabryce. W płonącym budynku uwięziona zostaje Marina. Esthercita znajduje (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 20
Odcinek 20

odc. 20

Szczęśliwa Esthercita ma nadzieję, że spędzą noc poślubną na statku. Mąż szybko pozbawia jej złudzeń i zapowiada, że są tutaj, by pracować i będzie traktowana jak inni marynarze. Podczas kłótni Damian przyznaje, że kocha Marinę, a Esthercita odgraża się, że woli go widzieć w (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 20
Odcinek 20

odc. 20

Szczęśliwa Esthercita ma nadzieję, że spędzą noc poślubną na statku. Mąż szybko pozbawia jej złudzeń i zapowiada, że są tutaj, by pracować i będzie traktowana jak inni marynarze. Podczas kłótni Damian przyznaje, że kocha Marinę, a Esthercita odgraża się, że woli go widzieć w (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 19
Odcinek 19

odc. 19

Fulgencio oskarża córkę, że go ośmiesza. Esthercita jest przekonana, że mąż zdradza ją z Mariną. Hernán dowiaduje się, że Fabré w dniu swojego ślubu wypłynął z Mariną w morze. Użycza Esthercicie swojego jachtu, żeby mogła płynąć za mężem. Delfina bezskutecznie próbuje (...)

Długość odcinka: 43 min.

Burza Serial odc. 18
Odcinek 18

odc. 18

Po chwili dręczącego milczenia, Damian wypowiada w kościele ślubną przysięgę. Panna młoda planuje uroczysty spacer z mężem po miasteczku i udział w bankiecie, ale Damian informuje ją, że musi wracać na barkę. Zamierza wywiązać się z umowy z przetwórnią, ponieważ nie chce (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 17
Odcinek 17

odc. 17

Marina wyznaje Damiánowi, że nigdy nie sądziła, że się zakocha. Upojona alkoholem dziewczyna zasypia w jego ramionach, gdy wpada Esthercita. Damian odsyła do domu wściekłą Esthercitę, a sam chce zanieść śpiącą Marinę do domu. Zjawia się Olinto w poszukiwaniu Mariny, na którą (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 16
Odcinek 16

odc. 16

Damián zabrania Hernánowi wprowadzania zmian na statku. Marina przypomina mu, że sam zrezygnował z dowodzenia „Burzą” i prosi go, by odszedł. Jazmin wyznaje Candy, że kocha Lazáro. Candy radzi jej, by zapomniała o nim i pozwoliła mu znaleźć szczęście u boku innej dziewczyny, (...)

Długość odcinka: 44 min.

Burza Serial odc. 15
Odcinek 15

odc. 15

Damián nie pojawia się na próbie generalnej ceremonii ślubnej w kościele. Wściekły Fulgencio chce wszystko odwołać. Marina przypomina Damianowi o umowie, ale on nie dba o kontrakt i nie zamierza jej widywać, jeśli mają udawać, że nic do siebie nie czują. Hernán chce, by Nereo kazał (...)

Długość odcinka: 40 min.

Burza Serial odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Damián namawia Candy, by dała Jazmin pracę, ale kobieta wyjaśnia mu, że najpierw musiałby załatwić to z jej alfonsem, Nereo, który traktuje dziewczynę jak własność. Rebeca chce pomagać Marinie w opiece nad Beatriz. Hernán zjawia się u Mariny z serenadą. Kiedy próbuje ją (...)

Długość odcinka: 41 min.

Burza Serial odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Damina robi Esthercicie wyrzuty za napaść na Marinę. Beatriz prosi córkę, by zwolniła Damiána. Marina wyjaśnia jej, że nie może zerwać kontraktu. Lazáro próbuje za pośrednictwem Damiana znaleźć dla Jazmin inną pracę. Kapitan radzi mu, by nie zakochiwał się w dziewczynie. Damián (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Marina zabrania Damianowi zbliżać się do niej. Mayuya robi wszystko, by podsycić zazdrość Esthercity o Marinę. Wściekła Esthercita napada Marinę na placu. Fulgencio rozdziela walczące dziewczyny. Eusebia przestrzega chrześniaka przed ślubem z Esthercitą. Po ostatnich zajściach (...)

Długość odcinka: 43 min.

Burza Serial odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Damián idzie do domu Esthercity porozmawiać z jej rodzicami o ślubie. Delfina wyznaje mu, że nigdy nie wątpiła w jego szczere intencje. Fulgencio wyraża swoje niezadowolenie z powodu wyboru córki, ale, nie mając wyjścia, zaprasza kapitana na kolację. Damian nie zamierza jednak usiąść (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Marina nie przyznaje się przed Damianem, że jest o niego zazdrosna. Jednak sama próbuje wzbudzić jego zazdrość wykorzystując zainteresowanie Hernána. Fulgencio słyszy, jak komendant Robles odbiera anonimowy telefon z informacją o miejscu nielegalnego przetrzymywania kobiet. Norma zdradza (...)

Długość odcinka: 43 min.

Burza Serial odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Hernán zaprasza Marinę i Beatriz na kolację do swojego domu. Mercedes chce wrócić do miejsca, gdzie przetrzymywane są kobiety, żeby upewnić się, że nie ma wśród nich Magdaleny. Fulgencio nie życzy sobie, by Hernán spotykał się z Mariną. Esthercita odwiedza Damiána z radosną dla (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Delfina oznajmia szczęśliwej córce, że Fulgencio zgodził się na jej ślub z Damiánem. Hernán sprowadza lekarza dla kapitana. Fabré nie chce jego pomocy. Merecedes wyznaje Sorayi, że wie już jak odnaleźć Magdalenę, ale będzie potrzebowała jej pomocy. Bagre próbuje przekonać (...)

Długość odcinka: 42 min.

Burza Serial odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Damián znajduje materiały wybuchowe przytwierdzone do "Burzy". Przecina kable, żeby uniknąć eksplozji. Jeden z ludzi Hernána zauważa go i strzela do niego z harpuna. Mayuya znajduje w łazience nieprzytomną Esthercitę z zakrwawionymi nadgarstkami. Postanawia nie wzywać pomocy dla rywalki (...)

Długość odcinka: 43 min.

Burza Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Fulgencio nie kryje wolałby widzieć Esthercitę w grobie niż u boku Damiana, syna jego największego wroga. Esthercita oznajmia rodzicom, że kocha Damiana i dlatego mu się oddała. Hernán dowiaduje się, że Marina wypłynęła w morze z Damianem. Zdesperowany mężczyzna usiłuje (...)

Długość odcinka: 43 min.

Burza Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Mercedes wyznaje José, że stara się zbliżyć do Beatriz, by przygotować się na dzień, kiedy przyjdzie moment wyznania prawdy. Lázaro zakrada się do domu Nereo, który już na niego czeka uzbrojony w nóż. Esthercita błaga matkę o wybaczenie. Delfina martwi się, że córka swoim (...)

Długość odcinka: 46 min.

Burza Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Marina, której Esthercita przynała się, że nie została zgwałcona, odwiedza Damiána w więzieniu. Radzi mu, by po wyjściu z aresztu poprosił o rękę córki Fulgencia. Kapitan wyrzuca Marinę i zabrania się jej wtrącać do jego życia. Hernán odwiedza z kwiatami matkę Mariny, Beatriz. (...)

Długość odcinka: 46 min.

Burza Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Fulgencio każe Hernánowi pozbyć się Damiana. Bagre oznajmia marynarzom, że Marina została przysłana przez Mercedes, żeby czuwać nad pracą fabryki. Policjanci wyciągają z morza niedaleko "La Tempestad" but Esthercity. Marina informuje pracowników fabryki o nowych udogodnieniach dla (...)

Długość odcinka: 46 min.

Burza Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Marina jako nowa kierowniczka przetwórni Neptuno wybiera się do jednego z głównych dostawców, Damiana Fabre. Zastaje go na łodzi w nieco dwuznacznych okolicznościach i od razu odnosi co do niego mylne wrażenie. Damian także nie jest przyjaźnie nastawiony. Spotkanie kończy się scysją, w (...)

Długość odcinka: 46 min.

Burza Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Marina jest menedżerką hotelu w wielkim mieście. Kiedy staje w obronie sprzątaczki, którą usiłował zgwałcić bogaty i wpływowy gość hotelu, Ernesto, zaczynają się jej kłopoty. Marina gotowa jest jednak zaryzykować karierę – nie chce wycofać oskarżenia i nie daje się przekupić (...)

Długość odcinka: 47 min.