Brzydula odcinki 1-50

Brzydula odcinki 1-50 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Dramat, Komedia
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2008
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
18 godz. 20 min.

 • Dominika Kluźniak
 • Dorota Pomykała
 • Filip Bobek

 • Grażyna Strachota
 • Jacek Braciak
 • Julia Kamińska
 • Kalina Janusiak
 • Katarzyna Zielińska
 • Krzysztof Czeczot
 • Krzysztof Jasiński
 • Łukasz Garlicki
 • Łukasz Simlat
 • Maja Hirsch
 • Małgorzata Socha
 • Marek Włodarczyk
 • Mariusz Zaniewski
 • Michał Gadomski
 • Wacław Warchoł
Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 50
Odcinek 50

odc. 50

Michał prosi Ulę o spotkanie. Proponuje jej prowizję w zamian za doprowadzenie do podpisania kontraktu z Febo&Dobrzański. Ula odmawia. Józef idzie do lekarza. Dowiaduje się, że ponieważ wypisał się na własne życzenie ze szpitala, wypadł z kolejki oczekujących na zabieg udrożnienia (...)

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 49
Odcinek 49

odc. 49

Ula spotyka się z Michałem, który obiecuje sprowadzić ze wschodu tańsze materiały dobrej jakości. Pshemko akceptuje próbki tkanin. Violetta nie chce pogodzić się z wynikami castingu. Robi wszystko, żeby wygryźć Domi.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 48
Odcinek 48

odc. 48

Ula jest przekonana, że Marek romansuje z Domi i załatwi jej kontrakt na twarz FD Sportivo. Ku jej zaskoczeniu Marek chce poprzeć kandydaturę Violetty.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 47
Odcinek 47

odc. 47

Ula szuka tańszych materiałów, a jednocześnie nadzoruje casting na twarz kolekcji FD Sportivo. Chce w nim wziąć udział Violetta. Podczas castingu Pati i Domi rywalizują między sobą o względy i poparcie Marka.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 46
Odcinek 46

odc. 46

Marek jest zmuszony przyjąć ultimatum Pshemko. Prosi Ulę, żeby znalazła materiały tańsze, ale nie gorszej jakości. Violetta wciąż nocuje w firmie. Dzwoni, żeby umówić się z Maćkiem. On zaś jest pozytywnie zaskoczony jej zainteresowaniem.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 45
Odcinek 45

odc. 45

Violetta wyprowadza się od Sebastiana, nocuje w biurze. Chce jak najszybciej umówić się z Maćkiem. Ula i Marek chcą wyprodukować kolekcję sportową z tańszych materiałów. Dowiaduje się o tym Aleks, który nastawia Pshemko przeciwko temu pomysłowi.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 44
Odcinek 44

odc. 44

Ula zmyśla przyjaciółkom, że tak naprawdę kocha się w swoim przyjacielu Maćku i to on jest opisany w horoskopie. Kiedy następnego dnia Maciek pojawia się w biurze, Ula jest przerażona, że jej kłamstwo wyjdzie na jaw. Violetta myśli, że Maciek jest bogatym biznesmenem. Zaczyna go (...)

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 43
Odcinek 43

odc. 43

Sebastian pyta Marka wprost, czy miał romans z Violettą. Marek zaprzecza. Randka Uli przebiega fatalnie, Rafał jest wielce rozczarowany jej wyglądem. Jasiek idzie na randkę z Kingą. Wraca z podbitym okiem. Ela przynosi Uli horoskop partnerski, przygotowany przez jej znajomą. (...)

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 42
Odcinek 42

odc. 42

Sebastian jest coraz bardziej przekonany, że Marek ma romans z Violettą. Wstawiony, jedzie do mieszkania Marka i Pauliny. Zaczyna dobijać się do drzwi. Ela próbuje swatać Ulę z Rafałem, znajomym Artura.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 41
Odcinek 41

odc. 41

Violetta przekonuje Marka, żeby przywrócił ją do pracy. Zarzeka się, że cierpi na mitomanię i dlatego rozsiewała plotki na temat Uli. Sebastian zaczyna podejrzewać, że Marek ma romans z Violettą. Jasiek stara się unikać Marzenki.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 40
Odcinek 40

odc. 40

Marek podpisuje umowę z Terleckim. W podziękowaniu za dobrą pracę zaprasza Ulę na pokaz mody. Violetta nie chce się pogodzić ze zwolnieniem, ale Marek jest nieugięty. Nie pomaga wstawiennictwo Pauliny, Sebastiana, a nawet Uli. W akcie zemsty Violetta przekazuje Aleksowi tekst umowy, jaką (...)

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 39
Odcinek 39

odc. 39

Marek staje w obronie Uli. Zwołuje zebranie, na którym gani praktyki Violetty i chwali Ulę. Niestety odnosi to odwrotny skutek. Wszyscy uważają Ulę za skarżypytę.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 38
Odcinek 38

odc. 38

Terlecki daje Markowi 24 godziny na decyzję w sprawie współpracy. Violetta winą za niepodpisanie kontraktu obarcza Ulę. Konsekwentnie nastawia do niej negatywnie pracowników Febo&Dobrzański. Rozsyła po firmie maila z wizerunkiem Uli jako Szpiega z Krainy Deszczowców. Ula zaczyna (...)

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 37
Odcinek 37

odc. 37

Helena i Krzysztof wyjeżdżają na wakacje. Marek odwozi ich na lotnisko. W tym czasie w firmie pojawia się Terlecki, który miał obejrzeć kolekcję sportową. Pshemko nie jest jeszcze gotowy, ale Violetta zajmuje się gościem.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 36
Odcinek 36

odc. 36

Violetta przekonuje Paulinę, że pozbędą się Uli, rozsiewając plotki na jej temat. Rozpowiada pracownikom firmy, że Ula na wszystkich donosi i knuje intrygi. Józef spieszy się ze szkatułkami, żeby wyrobić się w obiecanym Maćkowi terminie. Jasiek i Beatka pomagają mu. Beatka ozdabia (...)

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 35
Odcinek 35

odc. 35

Aleks wymiguje się z oskarżenia o zdradę firmy. Violetta przekonuje Paulinę, że fałszywe oskarżenie Aleksa to sprawka Uli. Sebastian pozwala Violetcie pomieszkiwać u niego, dopóki nie znajdzie sobie pokoju do wynajęcia.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 34
Odcinek 34

odc. 34

Marek jest wściekły, że pojawiła się konkurencyjna oferta. Jest przekonany, że to sabotaż Aleksa. Ula z pomocą "klubu brzyduli" prowadzi śledztwo. Odkrywa, że Aleks spotkał się poprzedniego dnia w firmie z przedstawicielką konkurencji.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 33
Odcinek 33

odc. 33

Marek nie zabiera Uli na kolejne spotkanie z Terleckim. Ale w trakcie spotkania musi skorzystać z jej pomocy. Maciek ma dla Józefa propozycję wspólnego biznesu. Józef ma robić szkatułki z drewna, które Maciek wstawi do sklepu.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 32
Odcinek 32

odc. 32

Marek zabiera Ulę na spotkanie z Terleckim. Niestety, spotkanie wypada słabo, Terlecki jest uprzedzony do Uli z powodu jej nieatrakcyjnego wyglądu.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 31
Odcinek 31

odc. 31

Pomimo braku projektów Marek jedzie na korty spotkać się ze znajomym ojca. W międzyczasie Pshemko przychodzi do pracy i przynosi projekty. Ula postanawia zawieźć je Markowi. Jej pojawienie się na kortach wzbudza protest Pauliny, która uważa, że Ula, swoim zachowaniem i wyglądem, niszczy (...)

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 30
Odcinek 30

odc. 30

Iza nie martwi się swoim zwolnieniem, bo Pshemko regularnie wyrzuca ją z pracy tylko po to, żeby zaraz ponownie zatrudnić. Ala, Ela i Iza pomagają Uli wyciągnąć podstępem projekty. Józef wychodzi ze szpitala.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 29
Odcinek 29

odc. 29

Okazuje się, że Terlecki nie chciał umówić się z Markiem ponieważ jest bardzo zajęty. Uli udaje się zaaranżować spotkanie obu panów podczas charytatywnego turnieju tenisa, w którym będzie grał Terlecki. Żeby zrobić dobre wrażenie, Marek ćwiczy na kortach z Sebastianem.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 28
Odcinek 28

odc. 28

Aleks chce storpedować plany biznesowe Marka. Uniemożliwia mu wzięcie kredytu na zakup sklepów, w których byłaby sprzedawana kolekcja sportowa. Z pomocą Markowi przychodzi ojciec.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 27
Odcinek 27

odc. 27

Józef dochodzi do siebie, okazuje się, że to był jedynie stan przedzawałowy. Marek daje Uli awans i podwyżkę, zostaje asystentką prezesa.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 26
Odcinek 26

odc. 26

Ula przychodzi na imprezę z okazji wyboru Marka na prezesa firmy. Wciąż nie wie, że jej ojciec został zabrany przez pogotowie do szpitala. Dowiaduje się o tym w momencie, gdy Marek chce jej publicznie podziękować i ogłosić, że awansuje ją na asystentkę prezesa.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 25
Odcinek 25

odc. 25

Ekspertyza prof. Rychtera jest pozytywna. Zarząd wybiera Marka na nowego prezesa Febo&Dobrzański, ale Aleks pozostanie w firmie jeszcze przez rok. Jeśli w tym czasie Marek nie osiągnie zapowiedzianych dochodów, Aleks zastąpi go na stanowisku Prezesa.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 24
Odcinek 24

odc. 24

Paulina i Marek godzą się. Nadchodzą dwie opinie ekspertów, oceniające prezentację Marka. Jedna z nich jest negatywna. Decydująca będzie więc opinia trzecia…

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc.  23
Odcinek 23

odc.  23

Marek nocuje u Sebastiana, gdzie natyka się na Violettę. Marek anuluje wypowiedzenie Uli i wyjaśnia zarządowi, dlaczego dobro firmy wymagało, żeby wynajął Klaudii mieszkanie. Paulina dowiaduje się dlaczego Marek poleciał do Mediolanu.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 22
Odcinek 22

odc. 22

Violetta jest wdzięczna Paulinie za zwolnienie brzyduli. Jasiek szykuje się na imprezę, ale nie ma z kim zostawić Beatki. W końcu wychodzi i zostawia siostrę samą. Marek wraca z Mediolanu. Przed domem zastaje spakowane walizki…

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 21
Odcinek 21

odc. 21

Paulina i Violetta postanawiają znaleźć dowody zdrady Marka. Przesłuchują Ulę. Paulina chce sprawdzić biurko Marka, ale Ula odmawia wydania klucza. Aleks przedstawia Krzysztofowi dowody wskazujące na to, że Marek defrauduje firmowe pieniądze. Krzysztof wstrzymuje się z osądem do momentu (...)

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 20
Odcinek 20

odc. 20

Marek szykuje się do wyjazdu na targi w Mediolanie. Wcześniej jednak dziękuje Uli i przedłuża jej umowę o pracę. Aleks nie ma zamiaru godzić się z ewentualną przegraną. Szuka sposobu na zdyskwalifikowanie Marka.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 19
Odcinek 19

odc. 19

Violetta ma pretensje do Uli, że nie przysłała jej prezentacji. Jest przekonana, że będzie kosztowało ją to utratę posady. Marek potrzebuje czasu na zapoznanie się z prezentacją przygotowaną przez Ulę. Niestety Aleks nie zgadza się na przerwę w posiedzeniu zarządu.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 18
Odcinek 18

odc. 18

Marek nie przyjmuje nowej prezentacji Uli, wciąż liczy na materiały opracowane przez Sebastiana i Violettę. Ula zostawia swoją prezentację Markowi i zdruzgotana opuszcza biuro. W ramach pocieszania Maciek zabiera ją nad Wisłę.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 17
Odcinek 17

odc. 17

Violetta nie potrafi opracować nowej prezentacji. Proponuje więc Uli umowę - Ula wszystko rozpisze, a Violetta zaniesie to w jej imieniu Markowi. Ula i Maciek opracowują nową prezentację, a Violetta i Sebastian, czekając na gotowca od Uli, zajmują się sobą…

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 16
Odcinek 16

odc. 16

Ula kończy prezentację Marka. Chce tym samym odzyskać zaufanie szefa. Ku jej zaskoczeniu prezentacja ląduje w koszu, a Marek obwinia ją o zdradę. Ula jest załamana, ale za namową Ali postanawia ratować Marka.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 15
Odcinek 15

odc. 15

Rankiem Adam, wykorzystując hasło podane mu przez Violettę, włamuje się do komputera Uli i z jej maila przesyła Aleksowi prezentację Marka. Violetta jest przekonana, że "chodzi" z Aleksem. Zdaje sobie sprawę, że musi ukrywać ten fakt przed Pauliną.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Violetta podpisuje nową umowę o pracę, a Sebastian chce wspólnie z nią uczcić jej sukces. Ona jednak wciąż liczy na kolejną randkę z Aleksem. Aleks unika Violetty, ale okazuje się, że jedynie ona może mu pomóc podejrzeć prezentację Marka.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Jasiek bije się z kolegą, ma przez to kłopoty w szkole. Ula musi wyjść z pracy i pojechać do szkoły Jaśka, nie chce bowiem, żeby dyrekcja niepokoiła jej ojca, który choruje na serce. Violetta wykorzystuje nieobecność Uli, żeby oczernić ją w oczach Marka. Kończy się przecież okres (...)

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Aleks jest niezadowolony, że Adamowi nie udało się uwieść Uli. Postanawia zająć się nią sam. Składa jej korupcyjną propozycję. Paulina nie chce, żeby Violetta spotykała się z jej bratem. Sugeruje, że Aleks nie jest dla niej odpowiednim mężczyzną.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Paulina, w towarzystwie Violetty, wraca do firmy, żeby uwolnić Marka. Okazuje się jednak, że Marka nie ma. Paulina denerwuje się, wydzwania do Marka, ale on nie odbiera…

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Po rozmowach z Violettą, a także z matką Marka, Paulina postanawia reanimować swój związek. Pojawia się w gabinecie Marka, po godzinach pracy, niezwykle seksownie ubrana, z zamiarem dodania odrobiny pikanterii ich związkowi.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Uli jest przykro z powodu Marka. Zaczyna traktować go chłodno i oficjalnie, choć przychodzi jej to z trudem. Paulina dowiaduje się, że Marek podrywał piosenkarkę. Jest na niego wściekła, zrywa zaręczyny.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Marek spotyka w klubie modelkę Mirabellę, za którą kiedyś się uganiał. Mirabella, próbująca swych sił jako piosenkarka, gra dziś wieczorem koncert. Marek prosi Ulę, żeby w tajemnicy przed Violettą i Pauliną zdobyła dwa bilety. Ula spotyka się z "klubem brzyduli" - Alą, Elą i (...)

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Marek przygotowuje się do konkursu. Tak naprawdę nie potrafi się jednak wziąć za robotę. Sebastian chce go wyciągnąć do klubu… Aleks nie zamierza rywalizować z Markiem uczciwie. Planuje fortelem wyciągnąć od niego szczegóły jego prezentacji.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Konflikt między Markiem i Aleksem pogłębia się. Krzysztof orientuje się, że nie będą potrafili współpracować, a ich niesnaski negatywnie odbiją się na kondycji firmy. Podczas rodzinnego obiadu dochodzi do kolejnej awantury. Krzysztof musi podjąć jakaś decyzję, od niej zależy (...)

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Maciek jest zawiedziony, kiedy dowiaduje się, że Ula wróciła do pracy. Jest mu przykro. Ula zaczyna pracę i od razu musi zmierzyć się z nie lada zadaniem. Gabinet Marka zaczyna okupować Klaudia, której Marek unika od czasu feralnego pokazu…

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Okazuje się, że heroiczny wyczyn Uli zarejestrowała kamera monitoringu. Przychylny Uli ochroniarz Władek chce pokazać to nagranie Markowi. Tymczasem Ula postanowiła, że wyjedzie z Maćkiem do Londynu. Maciek rzuca więc podłą robotę w pubie.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Ula ratuje Marka, ale cały splendor spada na Violettę, która tak naprawdę jedynie odrobinę jej pomogła. Marek ulega naciskom narzeczonej i postanawia rozwiązać zamieszanie powstałe wokół obsady stanowiska jego asystentki.

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Violetta jest przekonana, że dostała pracę asystentki Marka. Sebastian nie wie, co począć z Ulą, na razie odsuwa problem, każe jej pomagać w pokazie nowej kolekcji projektanta firmy Pshemko, który ma się odbyć wieczorem. Ula zaprzyjaźnia się z sekretarką Sebastiana, Alą. W trakcie (...)

Długość odcinka: 22 min.

Brzydula odcinki 1-50 Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Ula Cieplak stara się o pracę asystentki w Domu Mody Febo&Dobrzański. Traci jednak nadzieję, gdy narzeczona jej przyszłego szefa, Marka, rekomenduje na to stanowisko swoją przyjaciółkę Violettę. W rezultacie Ula jest już praktycznie zdecydowana wyjechać do pracy do Londynu, w (...)

Długość odcinka: 22 min.