Anna German

Anna German Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Biograficzny, Dramat
Rok produkcji:
2012
Kraj produkcji:
Polska, Rosja
Długość:
8 godz. 20 min.
Anna German Serial odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Anna nie poddaje się. Nikomu nie mówi o diagnozie moskiewskich lekarzy. Mimo choroby dużo występuje, nawet za granicami. Trafia do szpitala. Udaje jej się wrócić do zdrowia. Koncertuje w Polsce, Związku Radzieckim, USA, Kanadzie i Australii...

Długość odcinka: 50 min.

Anna German Serial odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Anna odzyskuje sprawność i zdrowie. Nagrywa płyty, występuje. W 1972 r. w Zakopanem wychodzi za mąż za Zbyszka Tucholskiego. Zwierza się mężowi, że bardzo chciałaby mieć dziecko. Zbyszek jest przerażony. Ciąża stanowi zagrożenie dla zdrowia żony...

Długość odcinka: 50 min.

Anna German Serial odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Anna przebywa w szpitalu w Bolonii. Jest połamana i w śpiączce. Lekarze tracą nadzieję i odsyłają ją do klasztoru pod opiekę zakonnic. Gdy wreszcie odzyskuje przytomność, Zbyszek z Irmą zabierają ją do Warszawy. Po zdjęciu gipsu, lekarze stawiają diagnozę, że Anna już nigdy nie (...)

Długość odcinka: 50 min.

Anna German Serial odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Producent Pietro Carriaggi usłyszał głos Anny German i chce dzięki niej zaistnieć w branży muzycznej. W tym celu przygotowuje szeroko zakrojoną kampanię reklamową. Przez rok urządza sesje zdjęciowe, konferencje prasowe, żeby wypromować tajemniczą Polkę o nieziemskim, anielskim (...)

Długość odcinka: 50 min.

Anna German Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Rok 1964. Festiwal w Opolu. Anna odnosi sukces: zdobywa drugą nagrodę w kategorii piosenki aktorsko-literackiej za utwór „Tańczące Eurydyki". Jej popularność rośnie, zaczyna koncertować również za granicą. Męczą ją ciągłe podróże. Zbyszek prosi ją o rękę. Anna (...)

Długość odcinka: 50 min.

Anna German Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Jest rok 1959. Ania studiuje na Wydziale Geologii we Wrocławiu i współpracuje z teatrem studenckim Kalambur oraz z Estradą Wrocławską. Któregoś dnia udaje jej się zaśpiewać solo i odnosi sukces. Zostaje zaproszona na koncerty do Warszawy. Katarzyna Gaertner proponuje Ani zaśpiewanie (...)

Długość odcinka: 50 min.

Anna German Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Ania dowiaduje się, że Herman Berner zginął pod Lenino niedługo po weselu w 1943 roku. Matka i babcia postanawiają opowiedzieć wreszcie dziewczynie, co się stało z jej ojcem. Tymczasem kolega namawia ją na występ w klubie studenckim. Z powodu tremy i debiut okazuje się porażką. Ania (...)

Długość odcinka: 50 min.

Anna German Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Irma wychodzi za mąż za Hermana Bernera. Niestety Berner dostaje powołanie do Pierwszej Dywizji Wojska Polskiego. Umawia się z żoną na spotkanie po wojnie w Warszawie. Tymczasem Walentin dzięki donosom ze szkoły trafia na ślad Irmy. Znów zaczyna ją prześladować.

Długość odcinka: 50 min.

Anna German Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Irmie Germanowej z matką i dziećmi udało się dotrzeć do Taszkientu. Starają się czegokolwiek dowiedzieć o ojcu Ani. Irma udaje się do Zarządu NKWD. Ma szczęście – trafia na majora, którego Ania oczarowała rozmową w pociągu. Major każe Irmie zmienić narodowość, jeśli nie chce (...)

Długość odcinka: 50 min.

Anna German Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

W 1938 r., w przededniu wojny, Stalin wydaje rozkaz o likwidacji obcych szpiegów – czyli wszystkich, którzy legitymowali się niemieckim, japońskim bądź polskim pochodzeniem. Eugen German, jako Niemiec, zostaje aresztowany. Dokonuje tego dawny szkolny przyjaciel Irmy (mamy Ani), który (...)

Długość odcinka: 50 min.