Agi Bagi Sezon 1

Agi Bagi Sezon 1 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Dla dzieci
Rok produkcji:
2015
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
2 godz. 23 min.
Agi Bagi Sezon 1 Serial Wielki hałas
Odcinek 13

Wielki hałas

Zibi i Bodzio grają przyjemną dla ucha melodię na swoich instrumentach. Podpatruje ich Gadzina, która postanawia zrobić im konkurencję - i stworzyć własną muzykę. Gadzina zaczyna grać na bębnach, następnie łapie za instrument - gitarę i tworzy wielki hałas. Na Agi zwierzątka (...)

Długość odcinka: 11 min.

Agi Bagi Sezon 1 Serial Spadająca gwiazda
Odcinek 12

Spadająca gwiazda

Odcinek, w którym na Agi Bagi ląduje Meteoryt. Meteoryt tworzy na Agi nową górę, która zostaje zamieszkana przez Gadzinę (góra zostaje stworzona po obu stronach planety). Po stronie Bagi Meteoryt służy jako świetny punkt obserwacyjny dla Bagingów - do obserwacji nieba. Umieszczony na (...)

Długość odcinka: 11 min.

Agi Bagi Sezon 1 Serial Gdzie są pszczółki?
Odcinek 11

Gdzie są pszczółki?

Pewnego dnia Gadzina biegała po łące zwabiona zapachem słodkich kwiatów. Nie zastanwaiając się zbytnio zaczęła pałaszować owocki. W niektórych kwiatach pracowały jeszcze pszczółki. Gadzinie się to niezbyt spodobało, więc postanowiła się ich pozbyć wabiąc je do ula i zatykajac (...)

Długość odcinka: 11 min.

Agi Bagi Sezon 1 Serial Sto drzew wodza
Odcinek 10

Sto drzew wodza

Pewnego dnia Wódź wioski wpadł na pomysł zasadzenia stu drzew. Agingi wykonały polecenie Wodza co spowodowało, że po drugiej stronie planetki, Bagingi nie nadążały z dbaniem o nowe korzonki. Bagingi postanowiły zbudować maszynę, która przyspieszy ich pracę. Do napędzania maszyny (...)

Długość odcinka: 11 min.

Agi Bagi Sezon 1 Serial Susza i powódź
Odcinek 9

Susza i powódź

Psotna i wiecznie wygłodniała Gadzina doprowadza do powodzi po stronie Agi i suszy po stronie Bagi. Sytuacja przerasta wodza wioski Agingów. Bodzio i Zibi zwracają się po pomoc do Siłacza, który przy pomocy słomki uwalnia Agi od powodzi. W tym czasie Bagingi również znajdują przyczynę (...)

Długość odcinka: 11 min.

Agi Bagi Sezon 1 Serial Zagubione jajo
Odcinek 8

Zagubione jajo

Znudzona Gadzina znajduje w Agingowym lesie jajo. Podczas zabawy jajo wpada w dziurę i ląduje po drugiej stronie planetki - Bagi. Z jaja wykluwa się pisklak, Gadzina i pisklak zaczynają się razem bawić. Bagingi karmią pisklaka ziarnem i zaprzyjaźniają się z nim. Bagingi zaczynają grać (...)

Długość odcinka: 11 min.

Agi Bagi Sezon 1 Serial Korytarze gadziny
Odcinek 7

Korytarze gadziny

Po stronie Agi, pod ziemią leży sobie zagubione nasionko. Jego zapach dotarł do największego łakomczucha na planecie - Gadziny. Tymczasem mały Gligluk postanowił przenieść nasionko w bardziej odpowiednie miejsce. Ryjąca w poszukiwaniu nasiona Gadzina, osłabia i przewraca roślinki. (...)

Długość odcinka: 11 min.

Agi Bagi Sezon 1 Serial Nowy lasek
Odcinek 6

Nowy lasek

Po stronie Agi niezdarny Siłacz bawi się w chowanego z Gliglukami i przewraca przypadkowo drzewa. Połamane korzenie zaczynają znikać pod ziemą. Tymczasem po stronie Bagi, zaniepokojone Bagigi zauważają, że korzenie same się łamią i spadają. Bagingi dzięki pomysłowości najmiejszego (...)

Długość odcinka: 11 min.

Agi Bagi Sezon 1 Serial Kolorowy deszcz
Odcinek 5

Kolorowy deszcz

Agingi kontynuują rozpoczęte w poprzednim odcinku wiosenne porządki i postanawiają przeprowadzić renowację swojej wioski. Rozpoczynają wielkie odmalowywanie domków, które kończy się (nie bez udziału niezdarnej Gadziny i ciamajdowatego Wodza) małą katastrofą - wylaniem zbiornika z (...)

Długość odcinka: 11 min.

Agi Bagi Sezon 1 Serial Stos odpadków
Odcinek 4

Stos odpadków

Agingi w tym roku pierwsze rozpoczęły wiosenne porządki. Wyrzucając odpady, wytworzyły stos śmieci, który przez niezdarność Wodza - przelatuje przez dziurę w ziemi na drugą stronę planetki. Bagingi przy pomocy Gadziny utylizują odpady - a odpady organiczne, które służą im do (...)

Długość odcinka: 11 min.

Agi Bagi Sezon 1 Serial Psotny wiatr
Odcinek 3

Psotny wiatr

Po planetce hula wiatr. Porywa liście, niszczy uprawy i robi psikusy. W końcu Agingom i Bagingom udaje się zaprząść go do pożytecznych zadań - Agingi budują wiatrak, a Bagingi latawiec. Latawiec porywa Bagingi, ale na szczęście zjawiają się Felek i Myfka, którzy przy pomocy (...)

Długość odcinka: 11 min.

Agi Bagi Sezon 1 Serial Owocek
Odcinek 2

Owocek

Na Agi rosną bardzo smakowite owoce. Bodzio je uwielbia. Po zjedzeniu owocka, razem z Zibimi postanawiają zasadzić nasionko, z którego póżniej wyrośnie nowy owoc. Największy żarłok na planecie czyli Gadzina, także zuważa nasionko i kradnie je Bodziowi i Zibiemu. Nasionko wymyka się (...)

Długość odcinka: 11 min.

Agi Bagi Sezon 1 Serial Zaspane słonko
Odcinek 1

Zaspane słonko

Słoneczko zaśpi do pracy, co stanie się gdy na jego miejscu wzejdzie Pan Księżyc? Słoneczko słysząc muzykę graną na Fifufie przez Gadzinę - zaczyna taniec, który trwa odrobinę za długo. Wymęczone pląsami zasypia twardym snem i... zostaje po tej samej stronie planetki. Agingi i (...)

Długość odcinka: 11 min.